Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ček šta se sad dešava? Oni su uz FIBU i samim tim sebe sjebavaju za ABA ligu i EL!? To je zato što je zveda=Srbija i oni brinu o repstaciji, a mi ih mrzimo i vučemo na dno :D A mi smo za ABA ligu i ULEB u ovom trenutku i jebi me ujna do zore, a zora ne sviće... U principu me bole tuki za reprezentaciju ali bih ipak više voleo da oni izvise za ovu Đordijevu EL, samo zbog nas, odnosno zbog naše odluke...

Kako god bilo i kakve god kombinacije, nadam se da će klub konačno postupiti mudro i da će izabrati ono što je najbolje za naš omiljeni klub.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Oni sto su trceci otisli u aba ligu sad su satro patriote i protive se toj ligi...
tegi kralj uvek sve to fino objasni
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Nemojte se nadati da u ovoj gunguli mi prodjemo bolje od njih.

To je sigurno, niko to ne spori. Ali mozemo da dobijemo nesto. A to nesto je za toliko vece od nista. A za kalasture nema zime dok je njima drzave sa sve drzavnim parama. Ali ko ih jebe, daj da mi probamo da nesto ucarimo za sebe, dosta smo mi radili u interesu nase ali bogami i regionalne kosarke, uvek smo bili siroka srca. Vreme je da pocnemo da mislimo samo na sebe, a opsti interes neka "brane" drugi, onako za promenu.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
ARMY brate niti postoji ozbiljan plan funkcionisanja nove KLS, niti postoji ozbiljan plan za fibinu regionalnu ligu, tu mislim na premije, na sponzore na tv prava, na državne podstivaje pri finansiranju košarkaških sredina koje bi dale te prvoligaše...Ovo je jedan sramotan cirkus u režiji fiba moćnika koji su sve zakuvali. Iskoristili su momenat kada se reprezentacije bore za prolaz na OI, i tu oni drže najjači adut pri ucenjivanju. Jebe se svima njima za košarku. Čović se tu samo šlepa.

Ključnu ulogu ovde će odigrati PSD i to je to. Kako odigra ovo tako će nam biti kao klubu. Mada bolje biti neće zbog ovdašnje situacije, igrali mi za uleb, ili fibu.

Sadasnja KLS I ABA su neorganizovane lige.Nova ABA sigurno ne bi bila gora po stvarima koje si naveo.
FIBA je spremna da ulozi 200.000 evra u novu ligu da pogura pricu a koncept je vec osmisljen i predstavljen savezima.

FIBA zaista hoce da napravi pomak u prici,iako joj ko slabo veruje,ja Demirelu verujem,ipak je on stvorio tursku kosarku ovakvu kakva je iz blata i teskog amaterizma bukvalno.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
cigani su preko tudjih ledja isli u El a ove godine su je zasluzeno osvojili sa pola snage, ali karma je cudo...
ako ne bi isli oni nece niko iz aba na ustrb njih ekipa za wild card ce ove godine biti samo tako.

Sto se tice nas sto bi dule rekao bicemo na pobjednickoj strani ko god to bio, to bi mogao reci da smo njemacka ovako smijesno je zvucalo u najmanju ruku.
bojim se da se interesi partizana ne preklope sa interesima srbije,jer je partizan mnogo vise dao srbiji nego srbija partizanu nadam se da ce nasi biti pametni i da ce biti imuni na pritiske koji ce se 100% vrsiti na klub i da napokon izaberemo ono sto je najbolje po nas .

Ne znam da li iko obraca paznju metalac,mega statistika i mi smo za abu samo su cigani protiv a opet se pravi kao da smo mi jedini protiv saveza i reprezentacije...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
EVROLIGA ZATVARA VRATA ZVEZDI: Ko ne igra ABA, ne može u Evroligu!

08.06.15. 18:10 |
U pismu do kojeg je Sportska centrala ekskluzivno došla i koje je, iako datirano 5. juna, u ponedeljak stiglo na adresu ABA lige i klubova iz regionalnog takmičenja, čelnici Evrolige poručili su klubovima iz regiona da neće moći da nastupaju u evropskim takmičenjima, Evroligi i Evrokupu, ukoliko ne nastupaju u svojim domaćim takmičenjima, u ovom slučaju ABA ligi.

el-pismo-aba.jpg


Podsetimo, 11 klubova iz regiona je prihvatilo novu vlasničku i upravljačku sturkturu ABA lige, osim Crvene zvezde koja je bila protiv.

Biće interesantno videti šta će Čova legenda sada da izabere. Da li srpsku reprezentaciju na EP, ili je ipak važnije da FMP igra u Evroligi, jer Smrdija je Zvezda, a zvezda je Smrdija!

Partizan treba da gleda samo svoj interes, nikako interes reprezentacije Srbije ili neki državni interes. Pogotovo ne ovo drugo, jer ista ta država je pokazala šta namera da uradi sa Partizanom.

Sada kad je Evroliga izletela sa ovim saopštenjem Partizan treba da povuče ručnu i pusti cigane da prvi izaberu. Šta god da oni izaberu Partizan treba da izabre suprotno, jer sigurno neće pogrešiti.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Sa obzirom koliko sno mudri, nest sumnjam neku nasu administrativnu pobjedu...

Rekao sam vec prije dva mjeseca da ovakva Evroliga nema ama bas nikakvu buducnost... nestace vrlo brzo... dati podrsku Fibi sa ucjenom da cemo podrzati drukciju ABA ako ne dobijemo direktnu pozivnicu u njihovu Evroligu... mozemo izlobirati da hocemo, ali kad imas PSD-a i njegove diplomatske nesposobnosti, onda....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Meni nije jasno zašto se Fiba fokusirala samo na Aba ligu? Što ne ucenjuje druge lige vtb, spansku,grcku. .. Iskreno ako Fiba ima ozbiljan plan i lovu i ako hoće da menjaju dosadašnji sistem evropske košarke i da prave pravedniji sistem od ovog lopovskog koji je napravio Bartomeu onda sam za njih. Mada sumnjam u njih, konkretno u moć njihovu.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@Vlad
Logicno je da krecu od najslabije karike. Prvo se po sirotinji udara, a ne po VTB gde sampion ima veci budzet od celo naseg regiona zajedno. Plus sto mislim da velikog udela ima i klasicno Balkansko pilicarenje, pa su Lisac&co jedini koji nisu dali papire lige na uvid.
Realno, mislim da od ovoga nema nista, i da se uticaj i moc Fibe debelo precenjuje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Pa najbolje da šilje onu stvar na Italijanima, Franzucima, Špancima...

Oni su i pobegli od FIBA i osnovali ULEB. Toliko o moći svetske košarkaške federacije.

Kao što Gazda reče, dati ćoravom mafijašu da bira. Šta god da izabere, teraj suprotno.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Meni nije jasno zašto se Fiba fokusirala samo na Aba ligu? Što ne ucenjuje druge lige vtb, spansku,grcku.
Ucenjuju samo ABA jer ih niko drugi ne jebe 2 posto, a na ruku im idu Lisac i ekipa koji ne zele da se odreknu 20% vlasnistva i sto napisa VJ@NS, FIBA sad koristi trenutak u vezi EP-a da ucenjuju. A bas bi bilo lepo videti kako ce da zabrane svim reprezentacijama SFRJ da igraju EP i na sta ce takvo takmicenje da lici. Pravo unapredjenje evropske kosarke, nema sta.

Treba reci da se ucenjuje jedino ABA jer celo ovo sranje guraju upravo "nasi" ratni generali raspale FIBA Zoran Radovic i Pedja Bogosavljev, koji su inace priznali Kosovo u punopravno clanstvo a ovamo palamude o zastiti srpskih kosarkaskih interesa i placaju novinare da vrte spinove. Lepo neko napisa, nas interes je tamo gde je Euroliga a ne Tamis i Konstantin, a coravi i djilas neka potpisuju sta hoce.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
To sto fiba trazi da se lisci odreknu vlasnickih prava je sasvim ok i predstavlja sasvim logicnu i normalnu stvar. Liga mora biti u vlasnistvu saveza, sve ostalo je budalestina. Pa ne mozemo mi sa foruma napraviti privatnu ligu, odluciti ko ce i pod kojim uslovima igrati u njoj i da ta liga ima prohodnost u evroligu .
Mislim, sam koncept prohodnosti u evropska takmicenja iz nekakvih regionalnih liga je bezveze, al ajde, kad je vec tako onda te lige moraju voditi savezi, a ne nekakvi mufljuzi. Regionalne lige bi trebale da imaju ulogu slicnu evropskim takmicenjima - kroz nacionalna prvenstva izboris pravo da igras aba ligu i ides tamo da se takmicis sa jakim protivnicima i da eventualno ostvaris neku finansijsku dobit. Nacionalno prvenstvo mora da bude primarni cilj, a regionalna liga stvar prestiza, kao eurokup i euroliga, samo u drugacijem formatu. Prohodnost u evropska takmicenja iz nekakve regionalne lige, a pogotovo ako je ta liga privatna, je totalna nebuloza.

U sustini, i fiba i uleb su dvije totalno neozbiljne mafijaske organizacije i boli me kurac koja ce da nadjaca. Da je fiba ponudila sistem slican uefinom sistemu lige sampiona i kvalifikacija za istu, pa da navijamo za njih, ovako je potpuno nebitno ko ce koga zajebati. Bar ako se gleda sira slika.
Ako se gleda malo uze, nikako nije svejedno. Podrska pogresnoj strani moze dosta losih stvari da donese i ljudi iz kluba (koji ljudi, jbt?) treba dobro da razmisle sta im je ciniti...
 

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
par (uglavnom offropic) replika + sta konkretno ciniti u ovoj situaciji

niti postoji ozbiljan plan funkcionisanja nove KLS, niti postoji ozbiljan plan za fibinu regionalnu ligu, tu mislim na premije, na sponzore na tv prava, na državne podstivaje pri finansiranju košarkaških sredina koje bi dale te prvoligaše
За нашу лигу озбиљан план не постоји из два разлога. Прво ми немамо нормалну државу у којој је уопште могуће да савез (или било ко) уради нешто без одобрења са врха. Све се гледа кроз политички интерес а очигледно је да је тај интерес регионална лига. Исто као и у оној првој фази стварања Аба лиге (2001-2004) тако и сада. Да не улазимо сад у причу зашто је то тако али чињеница је да је јесте.

Други разлог је што чак и кад би неким чудом Србија одједном постала држава која прво гледа своје интересе па тек онда све остало, нисам сигуран да овде постоји фигура која би могла да изгура ту причу. Неко ко би имао довољно поверења свих клубова и потпуну аутономију у свом раду. Бар не неко ко би хтео да се упусти у све то.

А у суштини, да има политичке воље и да смо нормална држава цео овај циркус са Аба лигом би био завршен за неколико дана. Довољно би било да се оснује нова српска професионална лига и обезбеди новац за функционисање лиге у току прве две сезоне. Касније би то све ишло много лакше. А и тај новац уопште не би морао да буде велики. Нпр да се од јавних предузећа искамчи неких милион и по евра (што је за њих сића) и да се те паре поделе на 10 учесника профи лиге. Поред онога што клубови већ имају, и поред тих пара (150к по клубу), сигурно би и локалне самоуправе макар мало фудбалског новца преусмериле на кошарку и мало по мало дошли би до једне фине лиге од 10 клубова. Та лига не би била јача од јадранске, али би била на неком приближном нивоу Винстон Јуба Лиге из друге половине деведесетих. Кажем приближно јер тада су ипак учествовала 2 озбиљна и 2 лева клуба из ЦГ па је број учесника био 14, а сада би морао бити 10. Играло би се трокружно (27 мечева) након чега би уследио плеј оф (4 екипе, 1/2 финале на 3 и финале на 4 победе) и плеј аут осталих 6 екипа (5. против 10. итд на 4 добијене, победници серије остају у лиги).

Да не заборавимо да је учинак клубова из Јуба Лиге био сасвим пристојан. Партизан Ф4 ЕЛ 98. и 1/4 финале Сапорта Купа 99. Будућност финале Сапорта Купа 99. Цигани финале Купа Кораћа 98. Беобанка је такође имала бар један добар успех у том периоду, чини ми се 1/4 финале Сапорта Купа 1997. или 1998. Укратко, суштина је да наша лига уопште не мора да буде бестрагија као што је сада. Само ако би постојала политичка воља, или бар немешање политике у такве одлуке, и појединац од ауторитета који би целу причу изгурао. Просто да простије не може бити.:D

Treba reci da se ucenjuje jedino ABA jer celo ovo sranje guraju upravo "nasi" ratni generali raspale FIBA Zoran Radovic i Pedja Bogosavljev, koji su inace priznali Kosovo u punopravno clanstvo a ovamo palamude o zastiti srpskih kosarkaskih interesa i placaju novinare da vrte spinove
Ако хоћемо поштено и та прича о признању Косова од стране Фибе је нека врста спиновања. Није Фиба признала Косово сама од себе него је то продукт Бриселског споразума, где се једна тачка јасно односи на то да Србија неће блокирати Косово у њиховој жељи да буду чланови разних организација. Док тај споразум није потписан ниједна релевантна спортска организација није ни размишљала о њиховом признању а након потписивања је одједном дошло до лавине (Фифа, Мок; Фиба). Истина је дакле да су Вучи и Дачи једини прави кривци за признање Косова у те организације. Све остало је замена теза.



Е сад, пошто је тема КК Партизан тј оно што би наш клуб требало да уради поводом свега овога, да кажем понешто и о томе. Да смо у некој нормалној држави, и да приде немамо изразито циганску власт која не жали средства у борби против нас, избор би био лак. Подржати Фибу и крај приче. Овако шта год да урадимо погрешићемо јер код њих је и нож и погача. Ако изаберемо Аба/Улеб не гине нам да смо "издајници интереса српске кошарке" јер угрожавамо наступ репрезентације на ЕП. То што је Аљек издао Косово није битно, то што власт сваки дан шурује са Нато пактом није битно, то што прихватају све бесмисленије захтеве да би добили неко бедно поглавље у преговорима са ЕУ ни то није битно. Једино ће бити битно то што смо ми "издали" интерес српске кошарке. Хајка ће бити незапамћена, можда чак и оштрија од оне кад су били први локални избори на КиМ након Бриселског споразума. Сећамо се отприлике шта су српски медији, нарочито таблоиди, тада извели. Они који су бојкотовали те изборе које организује Репубљик Д Косовес су били проглашени за издајнике, док су истовремено они који учествују на шиптарским изборима били проглашени за хероје каквих српство није видело. И што је најгоре такве небулозе су прошле код 80% јавности. То ће се исто десити и нашем клубу ако подржи Аба/Улеб. Неће бити битно то што су они (Звезда/ФМП/Будућност) практично створили ту јадранску лигу и узрочно последично проузроковали све ово што се догађа данас, неће бити битно што су нас у ту лигу угурали уценом (која је смишљена овде а не у седишту Улеба), неће бити битно то што смо ми две године покушавали да одбранимо нашу лигу док су они играли јадран. Ништа неће бити битно, једино ће бити битно да смо ми сада "издали". Можда се та прича неће примити баш у толиком проценту као када је наведени политички пример био у питању, али судбина издајника нам не гине.

С друге стране ако подржимо Фибу, тј играње само наше лиге или неке евантуалне Фиба регионалне лиге, (вероватно) нећемо добити епитет издајника али ћемо сами себе покопати јер ће та лига бити само икебана са смешном организацијом и буџетима. Постоји чак могућност да нпр цигани из Железника уопште неће ни морати да играју то такмичење него ће преко неке лиценце играти "само" ЕЛ и Аба лигу а савез ће их формално избацити. Њих наравно нико неће називати издајницима него ће их медији претворити у хероје који су се "жртвовали" за интерес српске кошарке и прихватили да буду избачени из свих домаћих такмичења. Има да их прогласе за спасиоце српске репрезентације.

На крају, шта чинити? Многи су већ поменули. Не радити ништа, буквално ништа док не видимо како се ствари развијају па онда све супротно од њих. Покушати онда да у тој ситуацији искористимо уцењивачки потенцијал ако га уопште будемо имали. А ако не, онда ћемо макар знати да смо били на супротној страни од њих. Што и није мала сатисфакција јер јасно је да они неће бирати оно што је добро за репрезентацију или остале клубове него ће изабрати само оно што њима одговара. Можда није нека награда али сатисфакција јесте.


Извињавам се на дужини поста, нарочито што спадам у оне чланове који неупоредиво више читају него што пишу овде на форуму па можда и није ред да овако одједном заузмем огроман простор. Исто тако, извињавам се што сам се дотакао и неких политичких примера али једноставно није било начина да другачије опишем медијску хистерију која ће уследити ако изаберемо Аба/Улеб. Оно је ипак најекстремнији пример кога сам могао да се сетим а да је употребљив тј да сви знају о чему се ради. Као што реклама каже "дигитализација (у овом случају таблоидизација) је стигла - припремимо се на време".:D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Meni nije jasno zašto se Fiba fokusirala samo na Aba ligu? Što ne ucenjuje druge lige vtb, spansku,grcku. .. Iskreno ako Fiba ima ozbiljan plan i lovu i ako hoće da menjaju dosadašnji sistem evropske košarke i da prave pravedniji sistem od ovog lopovskog koji je napravio Bartomeu onda sam za njih. Mada sumnjam u njih, konkretno u moć njihovu.

Jedino ABA liga ima vlasnike privatna lica i normalno je da na njima šilje kurac ,jer su se ovi oglušili na nekoliko upozorenja da to tako dalje ne može.

Vidim danas tumačenje ,šta će se desiti ako neigramo ABA .
Svi se klubovi izbacuju iz EL i EK ,ali ULEB zadržava pravo wild card i dodeljuje ga kome hoće . Milslite da Čović i Vučić nemaju već dogovoreno sa EL ?
Mislite da će pomenuti dvojac da propusti šansu za EL ,a sve u ime interesa srpske košarke ???
Nemoj da smo smešni . Ja sam ubedjen da ćemo mi da izvučemo deblji kraj . Mada ,kakve su nam finansije ,možda je i bolje da igramo domaću ligu ,bez jeevrope i sačekamo da veliki vodja krene silaznom putanjom .
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
на овом форуму има много паметних чланова чије мишљење изузетно поштујем.
међутим читајући постове често се спомињу реченице типа,"да смо ми нормална држава" или "у нормалној држави".
одавно нисмо,нити ћемо још дуго бити нормална држава.велики број становника ове државе сматра клуб који волим страним тело,али то је већ нека друга тема.
шта год да се уради урадиће се да би се мусавцима са пограшне стране брда удовољило.јебена смо ми сорта.
опет ћемо испасти грбави,али боље бити и грбав него мафијашка пудлица
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Nemoj baš da preterujete !
Veliki broj ljudi u ovoj državi ne smatra Partizan stranim telom, već veliki broj ljudi u ovoj zemlji čisto zabole tuki i za Partizan i za Zvezdu i za FMP .

Ljudi brinu kako da prehrane porodice,a ko će biti prvi u propalim državnim prvenstvima ih baš mnogo i ne dotiče !
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ако хоћемо поштено и та прича о признању Косова од стране Фибе је нека врста спиновања. Није Фиба признала Косово сама од себе него је то продукт Бриселског споразума, где се једна тачка јасно односи на то да Србија неће блокирати Косово у њиховој жељи да буду чланови разних организација. Док тај споразум није потписан ниједна релевантна спортска организација није ни размишљала о њиховом признању а након потписивања је одједном дошло до лавине (Фифа, Мок; Фиба).
Stvari su vrlo proste i ne treba ih nepotrebno komplikovati, ne moze Partizan da bude talac pokusaja FIBA da vrati ingerencije evropskih takmicenja koje je izgubila svojom nesposobnoscu, ljuljajuci javnost u Srbiji napadima na ABA a ne nudeci nista osim neke ideje o njihovoj regionalnoj ligi koju vec mozemo da gledamo a lici na seosku. Dosli su sa budzetom od 200k bez prohodnosti klubova igde osim u tu njihovu ligu koju igraju amaterski klubovi. Sta to u stvari KKP treba da prihvati a sto vec nemamo? A mislim da ni FMP nije za ove FIBA budalastine, nego vrse pritisak da Lisac i ekipa izadju iz vlasnistva i zato nisu ni potpisali poslednji dogovor. Inace ta prica o srpskoj profi ligi zvuci jednostavno jer je nerealna :D, cuo sam je od Lukovskog vise puta, to je rad na 5 godina i velika ulaganja a pitanje sta bi bio rezultat toga i sta bi Partizan dobio time sto vec nema sad. Relevantna evropska takmicenja ne bi igrali, to je jedino sigurno, a ti proceni koliko bi ziveli u tom slucaju. Mozemo na drugoj temi o tome, apsolutni sam protivnik ucesca Partizana u istoj, to je moje misljenje.

Btw, FIFA nije priznala Kosovo u punopravno clanstvo a FIBA jeste i to se gurala da bude medju prvima, to nije nikakav spin nego je velika sramota da jedna FIBA gde smo uvek imali najjaci lobi i koja je danas prepuna nasih ljudi u organizaciji sebi to dozvoljava dok se neki drugi kojima smo nebitni i dalje uzdrzavaju. Sorry za off, ali ne postoji nijedna tacka u BS koja podrazumeva prijem Kosova u svetske organizacije kakva je FIBA, to prosto nije tacno.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Utisak meca je prirodno osvetljenje. Jasno je bilo da cemo ih zgaziti u drugom poluvremenu jer ce Sunce biti nas sveznik :banghead

Juce je koliko sam skapirao Vanja slavio maturu, ocigledno da je pijanka nastavljena posle mature pa zbog toga ne treba zameriti nasim igracima na danasnjoj igri i opustanju na kraju. Ono sto nas je danas kocilo je sto sudije nisu bile pozvane na pijanku pa su se osvetile na sebi svojstven nacin, osveta nije zaobisla ni nase simpatizere u hali :banghead

Na kraju nas je Petar Denda obavestio da Otasevic nije u onoj svojoj prepoznatljivoj formi, Tepicu je nadenuo ime Mihajlo a Pavlovica pola meca oslovljavao sa Bezbradica, sprda se covek i sa nama i sa samim sobom :banghead
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.877
Локација
Beograd
Kad pomenu tu dijabolu, da dodam, finale pocinje u petak, 12-og APRILA :D Tepić baca loptu valjevcu u noge, to je faul... Da nije zalosno, bilo bi smesno... Cestitke momcima pa da se uozbiljite za petak, 12. APRIL :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top