Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Potpuno si u pravu.Verujem da je tako i to je malo čudno jer sa druge strane ja prvi sam više puta navijao da puknemo u fudbalu kako bi krenuli u čišćenje od zlotvora,ali za KK ?No way
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Negde videh da Miha mora na operaciju, do marta nista od parketa... Zna li neko konkretnije, da nije buva, sto bih iskreno volela da jeste...
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ja sam za svaku vrstu akcije... Samo da se lepo obrazlozi zasto se i sta radi...
Ali sam mislio da smo izabrali drugi put?! Ili je Pekovic odlucio da ce finansijski podrzati Partizan ali im je dopizdilo da Cerga ima i Mekela i Vilijamsa i Tompsona i Milera i Cirbesa i ne znam da l sam zaboravio nekog..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nije li dovoljan razlog pobuna kao takva, protiv pickoustog psihopate? A vec je i svima jasno sta se desava u nasem sportu zbog te kreature koja ne zasluzuje upotrebu licnih zamenica

Prvi vid akcije je subota, pravac pionir i skandiranje protiv psihopate
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.523
Reaction score
5.195
Ma opusteno, kakva akcija, samo bez talasanja, premijer ce se sigurno posteno odnositi prema svima. Bice to bolje cim prodje nova godina, novi budzeti...
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Samo se nadam da je taj prvi vid akcije zaista organizovan a ne da mi ovde pisemo sta bi trebalo da se radi a u pioniru se popuni samo nasa A tribina a "najverniji" zaborave da se igra utakmica....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.523
Reaction score
5.195
Pa ako nisam nesto propustio, s obzirom na tajming i prethodne postove - kicma bi trebalo da se poturi za uvazenog clana, a radi najavljenih otpustanja.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
@IN

Ahaa, to tako ide... Nisam znao da nas ima i u drzavnim institucijama :)
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Naravno da nije. Ako treba da se poturi kičma, mora da se zna i za koga i zbog čega.

Daj Paki ne zajebavaj, ne mozes mi reci da nije jasno zbog cega makar mi, Partizanovci, pozivamo na bunt protiv psihopate?

Zar ne poturamo kicmu iz istog onog razloga zbog kojeg je i DV to cinio? Ili ste mislili da je sve to nestalo njegovim odlaskom?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Daj Paki ne zajebavaj, ne mozes mi reci da nije jasno zbog cega makar mi, Partizanovci, pozivamo na bunt protiv psihopate?

Zar ne poturamo kicmu iz istog onog razloga zbog kojeg je i DV to cinio? Ili ste mislili da je sve to nestalo njegovim odlaskom?

Upravo zbog toga i kažem da taj razlog nije dovoljan. Baš zbog onoga što je DV činio smo se okupljali, zbog njega i zbog Partizan. I protiv onoga. Koliko god se naprezao, ne mogu da se setim da je ovaj što nas sad poziva da poturimo grbaču za njegov račun bio na skupu. Čak ga nije ni podržao. Ja patim od pamćenja i nekim ljudima ne zaboravljam ni reči ni dela. Ne želim da podržim nekoga ko olako manipuliše ljudskim emocijama zarad lične koristi.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Kakva je ovo postala lozana od topika, licna zajebancija, cirkus. Cuj, rusimo nekog ili nesto preko foruma. Udri me virtuelno. Da se prekrstim i levom i desnom. KK Partizan, sta, ko, gde?
Ta jebena psihopata od premijera nit je partizanov trener na kojeg si huskao zadnjih godinu dana i uspeo, nit neko ko se rusi preko hi-speed interneta. Pici majstore na ulicu i lupaj serpama. Da citamo o tvojim podvizima u novinama pa mozda nekog i pokrenes.
Da, tuga je sve ovo. Tu si jedino u pravu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
najbolji odgovor na ovo sve sto se desava oko KKP je pun pionir (kao sto je najbolji odgovor na djubrad iz fk-a pun jna)... ko to ne moze da shvati ja stvarno ne znam sta da mu se radi :confused

sta god da imas da porucis, da kazes, da kritikujes ili da podrzis... dodji u halu, ne moguce da si upravu a da niko jos ne misli ko ti, a ovo drkanje tastature, fejsa ili sto je najgore bojkot je prazna prica, sarena laza i pobeda onih protiv kojih se boris i TACKA

:pfc:
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.380
Reaction score
1.158
Biće zanimljivo kad "ekipa" krene da sputava skandiranje.

Koliko se sećam, Andrei je rekao da neće da bude na skupu, ali da podržava ideale i borbu svakog ko je otišao i da je poželeo da skup uspe.

Možda i grešim. Nije događaj od juče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top