Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Andjusic je vec 2-3 nedelje skoro svaki dan u sali na JNA.. mora da su te babe isle po robu pa ga nisu do sada videle :wink:
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Makedonac nece biti drugi plej.Inace Cvetkovic je celo leto radio individualno sa Dzikicem i Dzile ima samo reci hvale na njegov racun.Sasvim ok resenje za nas tim su i on i Kosta.Cetvorka mora da bude crna zver ako mislimo nesto da uradimo ove sezone.
Gledao sam ga prošle sezone...ako je po tebi on oki rešenje za prvog pleja onda nemam komentara, neće taj Cvetković da igra za kikiriki, sig se mogao neki crnac dovesti, volio bih da ljudi iz uprave budu malo transparentni po pitanju budžeta i ugovora....Jedina stvar koja bi bila dobra u ovom momentu je da potpišemo Andjusica, ako imamo ikakve ambicije (tajne) slobodni su Dino Muric, Mirza Begic, Bo Mekeleb.. samo neki koji mi odmah padose na pamet, ali ne znamo budzet, tako da je glupo da sastavlkamo tim po forumu. p.s. Izvinjavam se ako sam napravio neki prekrsaj, komp mi je u kvaru pa posecujem forum sa mob-a i onda mi dosta toga promakne...
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Иако би врло радо гледао Анђушића у нашем дресу ове сезоне упитна је логика његовог довођења.Он сигурно неће доћи а да има малу минутажу.На тој позицији имамо Вању којем ако ове године не дамо минутажу не знам кад ћемо и Андрића који би онда био вишак.

Али можда Данило само тренира са нама до проналаска ангажмана што је мени логичније у овом тренутку.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Prvo hteo sam da napisem jedan fin umirujuci post o igracima koje imamo,ALI.
Sta se ovde sve pise na zadnjim stranicama je sramota nad sramotama.
Ovaj forum je izgubio svaki kriterijum,jos malo fali da bude ko ciganski ZASTO-ZATO.
Sramota je i ovo potpisivanje Cvetkovica,za upravu.

A sad da pocnem kako sam mislio pa da nastavim dalje.
Jako sam zadovoljan sa timom koji smo sastavili.To je ono sto bi bilo realno za neku sredinu tabele.Nikako ne treba dovoditi neka strana pojacanja jer je to bespotrebno bacanje para,maksimalno bi mogli da se borimo sa Cibonom za 4. mesto a to nam nista ne bi znacilo jer protiv FMP-a,Cedevite i Buducnosti nemamo nikakvih sansi,tako da je najvaznija stabilizacija.
Mozda sam ja zadovoljan timom jer su neka moja ocekivanja bila ovome.
A sta imamo.
1.Aranitovic,Magdevski,(Jovanovic)
2.Marinkovic,Milutinovic
3.Muric,Andric,Kuzeoglu ili (Petrov)
4.Vitkovac,Vrabac,(Glisic)
5.Djumic,Koprivica,K.Perovic
Do povratka Andrica i Murica bi imali malo problema.
Kao sto rekoh strance ne treba dovoditi(Amerikance) jer nam u sustini nista ne znace.
Mlade talentovane igrace ne mozemo sve i da hocemo.
Koprivica mi se svidja.
Treba forsirati Marinkovica,Koprivicu,malog Glisica koliko moze.
Videti sta moze od Aranitovica,Magdevskog,Kuzeoglua.
Muric standardno vodja za prodaju.Andrica za sigurnog klupskog igraca i Djumica koliko moze u deficitarntosti centara u celoj Evropi.

A sad idemo u smeru izigravanja ikebane,bez imalo ideje da se borimo.
Koji ce nam Cvetkovic kao prvi plej?Zasto njemu dati priliku pre Aranitovica i Magdevskog?
Sad ce talenti da nagrnu da dolaze kad vide da forsiramo propale igrace.
Sa njim mozemo dobiti samo nesto novo u Pioniru,zvizdanje nasem igracu.

Ovde je 10% ljudi uzurpiralo forum uz pomoc(prevlast) urednistva koji otvoreno agituju za novu upravu.Spinuju iz dana u dan i pokusavaju da nam promene svest(cudna neka slucajnost).
Sensei,moram tebe da pitam,posto si ti u zadnjih par dana preuzeo ulogu pisanja bajki,drugima je Gazda predlozio da ne pisu.Tako ti je zapalo,nista licno.
Kakve nam to bajke prodajete ovde?
Pa nemamo mi 5 godina.
Treba da se promeni sistem funkcionisanja.
Da se placa samo koliko se moze.
Visegodisnji ugovori.
Klub na zdravim osnovama.
Omladinska skola.
Nemojte samo da nastavite sa bajkama nego konkretno.
Kako mislite da to uradite sa drzavnim klubom?Sto implicira da zavisi od drzave.
Kad drzava ne donosi zakon o sportu,kad ne umanjuje porez firmama koje ulazu u sport,kad marketinski kao zemlja nismo aktraktivni,kad smo ruinirana zemlja,kad drzava i grad traze da se plate sportske hale od drzavnih klubova a te hale kad ti klubovi ne bi postojali bi zvrjale prazne i ne bi nista prihodovale, a u mnogim zemljama je to neplacanje normalno.
Koji to kosarkaski klub u Evropi tako funkcionise?
Koji je to profitabilan kk u Evropi?
Znaci i pored boljeg drustvenog stanja,pored boljih marketinskih mogucnosti,pored olaksica drzave i grada ili zive od fk ili privatnik ima svoju igracku i hobi.
Kako to nama da objasnite da je KK Partizan lose funkcionisao?
U uslovima u drzavi,uz malo para od drzave,nesto malo od karata i nesto od prijatelja,uspevali smo da funkcionisemo i da PRODAJEMO IGRACE i zaradjujemo na tome.
Koji je to kk u Evropi prodavao igrace?
90% njih nikad,neko eventualno 1 ili 2,a mi smo ziveli od toga.

I kako to smanjuje dugove?Gde se to vidi?
Ako je tako onda ovo moje pisanje za tim da nam ne trebaju pojacanja maksimalno ispostovati i samo nastaviti sa vracanjem dugova.Ovim tempom pred pocetak sledece sezone smo na nuli ili barem za 2 godine.
Pa onda one trece godine mozemo imati vec ozbiljnije ambicije,ka Evroligi.
To bi bilo za 3 godine ranije od mojih ocekivanja.
I to bi bio neverovatan uspeh.

Sta Tosa kaze,lose se radilo u zadnje 3 godine.Sto ne rece u zadnjih 5 godina?
Mislim da ili treba zatvoriti sve teme ili dozvoliti normalnu raspravu.Licno misli da se mnogo dozvolilo onima koji su agitovali za ovu upravu i to je napravili razdor na forumu.
Za sad je najaci argument u raspravi zatvaranje teme.
U januaru je clan Je-Ne-A vodio agitaciju za ljude u FK.Pisalo se da se normalizuje situacija,da su isplacene plate,da se dugovi dovode u red,revizija,sportska prica je bio Ciric,iz vedrog neba i ako se godinama nije bavio nicim u fudbalu. I sta imamo posle 9 meseci totalno urusen klub koji po direktivi radi protiv sebe,Nedice koji vladaju(cudna slicnost sa okupacijom) sa Zecevicem,Vucelicem koji su sada sns i novim sns snagama Vazurom.
Sad Je-Ne-A nema nigde,a kad sam cuo da bi mogao da zavrsi u ovoj kk prici,moglo bi se reci da mi je sve bilo jasno ili ga 2 put preveslase ili je uvek bio njihov samo je pisao ko da je nas(slican slucaj preumljenju od velike Srbije do velike Albanije AV-a,a sve vreme djak KRUNE).
SAMO MOLIM BEZ BURNIH REAKCIJA,SAMO IZNOSIM KAKO IZGLEDA IZ MOG UGLA,A CINJENICE MI NEMANJKAJU.
Zato molim bez agitacije sad,jer i ja imam neke informacije iz kluba i vec se cuje po hodnicima da Nedici vladaju i u KK.
Nije 100% sigurno ali sapuce se i nazire.
Ja razumem strah da ce se navijaci okrenuti protiv kluba,pre svega dati manju podrsku povuceni desavanjima i u fk,mada ja licno za pocetak necu ali treba reci istinu.
Razumem da je trebalo krenuti iz pocetka,razumem da drzavni klub pod pritiskom popusti,razumem da se treba konsolidovatiali dajte da budemo posteni prema sebi i reci istinu.
I zasto nova prica ne pocne sa trenerom kao sto je Dzikic?
Covekom koji ima iskustva kao pomocnik i u NBA,koji je vodio solidne timove sa manjim budzetima slicnim ovom,sa Krkom osvajao titule.
Zar to ne bi bio pravi pocetak?
OK resili su da daju sansu Peri.Podrzavam odluku. Mozda su videli nesto u njemu pa resili da daju priliku coveku koji je dugo u klubu,mada po informacijama nisu videli talenat vec samo duzinu u klubu.
Ali nemojte da to porediti sa nekima ranije koji su imali mentore.Pera nece imati nikoga iskusnog pored sebe.A zasto onda pomocnici pocetnici Kecman i Avdalovic.Sto se njih dvojica ne setise da rade nesto kao treneri negde ako ih zanima taj posao,kao Milojevic ili pomocnik Canak.Nista odmah iz vedra neba za pomocnike u KK Partizan(kakva slucajnost sa Ciricem).
Da li je to zamazivanje ociju Partizanovcima i sportskom pricom kao u FK?

U fudbalu je to vec muka gledati jer to traje preko 25 godina.Uvek unutrasnja sabotaza,uvek mi popustamo ciganima kad smo jaci.Sto oni nama nikad ne popuste?
To je nas problem.Kod njih nema popustanja unistavaju nas kad god mogu.
Kakvi su to Partizanovci?
Da je ovo prvi put u istoriji pa ajde ali ovo se ponavlja u nedogled.
I kako ja da odem da navijam za fk,umorio sam se ovih 25 godina,ja da vicem,da se nerviram,jebem majku sudijama,izgubim zivce,oynojim se vise nego oni na terenu, a oni rade protiv nas.Pa kako?

Ja navijam za Partizan i nije mi vazno da li je prvi,drugi ili sedmi ili osmi ALI DE SE BORI SVIM SNAGAMA.PA KOLIKO MOZE.
Ali ako se ne bori,sta onda.

Ako tako krene u KK bice malo lakse to izdrzati jer bi to bio pocetak u KK,pa bi neko vreme moglo da se trpi ali dokle opet.Posle koliko godina bi se umorili kao u fk.
Ko moze vecno da podrzava sabotazu.
Nije problem ne boriti se za trofeje,problem je NE BORITI SE.
Ne bih zeleo da to dozivim u nasem KK,PROSTO BI NESTO UMRLO U MENI.
PA KAKO MAJKU MU NE BORITI SE.

I za kraj totalna digresija.
Nikako mi nisu jasna opravdanja za nase sportiste,pre svega mislim fudbalere.Pa nije doslo dovoljno publike,pa lose vreme,nemaju motiv.
Pa ja kad istrcim na livadu uvek hocu da pobedim,uvek.
Nikakva motivacije sem pobede mi ne treba.U kartama,sahu,jambu.
Samo pobeda.
POBEDA.
Kako neko ko je sportista treba neku drugu motivaciju?A uz to sto igra ono sto voli i za to je jos i placen.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Prvo, nije meni nista "zapalo". Ako je neko uzurpirao forum to je vas nekoliko koji pisete svaki dan o BIVSEM treneru KK-a. Ne ponasate se kao da imate 5 godina, nego kao 3.
Jedini razlog zasto ne podrzavate ovu upravu jer Vujosevicu nije ponudjen novi ugovor. Pa vam odjednom smetaju i igraci koji dolaze a koji letos nisu hteli da dodju.
Napravili ste od KK Partizan KKDV a meni pricate o spinovanju.
Pljujete tog Cvetkovica, pa zamislite onda gde je bio klub pre 2 meseca kad cak ni on nije hteo da potpise za nas. Trebao je da ostane DV pa da se vas nekoliko sa foruma iskupi i igra u petorci sa Marinkovicem, Muricem i Andricem.
Na ostatak posta necu da se osvrcem jer je gomila gluposti, a za gluposti niti imam vremena niti snage. Vreme ce sve pokazati, zao mi je samo sto nova uprava ne izadje sa istinom u javnost. Treba izbaciti sav prljav ves pa sta bude nek bude.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Priča da će Anđušić da potpiše je stara koliko i priča za Cvetkovića (tj 3 epizoda te priče- od pre 2 meseca). Pošto do sada nije pronašao klub, nije isključeno da se to desi...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Zasto je tajna na koliko su potpisali? Sta je sa Vrapcom?
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Kako su svi odnosi sa svima izglancani, eto ocekujem posle
cvetkovica jedno duuugorocno resenje na pleju, ziva l e g e n d a
KLSa sa visemesecnim iskustvom u grckoj.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Prvo, nije meni nista "zapalo". Ako je neko uzurpirao forum to je vas nekoliko koji pisete svaki dan o BIVSEM treneru KK-a. Ne ponasate se kao da imate 5 godina, nego kao 3.
Jedini razlog zasto ne podrzavate ovu upravu jer Vujosevicu nije ponudjen novi ugovor. Pa vam odjednom smetaju i igraci koji dolaze a koji letos nisu hteli da dodju.
Napravili ste od KK Partizan KKDV a meni pricate o spinovanju.
Pljujete tog Cvetkovica, pa zamislite onda gde je bio klub pre 2 meseca kad cak ni on nije hteo da potpise za nas. Trebao je da ostane DV pa da se vas nekoliko sa foruma iskupi i igra u petorci sa Marinkovicem, Muricem i Andricem.
Na ostatak posta necu da se osvrcem jer je gomila gluposti, a za gluposti niti imam vremena niti snage. Vreme ce sve pokazati, zao mi je samo sto nova uprava ne izadje sa istinom u javnost. Treba izbaciti sav prljav ves pa sta bude nek bude.

Generelizacija.
Mogao bi da se malo uozbiljis i da ispostujes coveka,tj. mene.
I opet spinujes.
Ne pada ti na pamet da odgovoris na bilo koje normalno pitanje.

Opet spinovanje.
Smetaju mi igraci koji dolaze.
Ne smeta mi nijedan igrac koji je dosao,vec suprotno podrzavam svakog.
Jedino mi se nesvidja dolazak Cvetkovica,upravo zato sto podrzavam Aranitovica,Magdevskog i Jovanovica.
Ali sto bi ti trebao da obracas paznju na ono sto pise,na postovanje istine,tvoje je samo da opljunes po coveku.

To je nas nekoliko.Mislis na mene?
Pa nadji prijatelju malo vremena pa pogledaj koliko sam postova napisao od smene Duleta i koliko sam puta spomenuo Duleta.
Koliko je dana proslo od tad? 21.

Izvinjenje bi bilo u redu.
Ako si sposoban za to.
 
Последња измена:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Cvetković, Anđušić, Andrić, kakva spoljna linija, nema šta.

Davaćemo 90 ppg a primati 130. :D
Sastavlja se tim od par iskusnih, da se mladi koliko toliko oslone na njih. Zadržati mesto u regionalnoj ligi, i razvijati klince. Uz Perovića, Murića i Vanjusa valjda će biti dovoljno....
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Ako Kosta i Vanja ne budu ubacivali 20+ poene mi cemo bi u ogromnom problemu ove sezone.
Vrabac,Magdevski,Cvetkovic:pop
Mada,donekle i cigan ne moze u isti kos sa rekreativcima,tu pre svega mislim na propalog zemljaka i pticicu iz Bih.
Gde su najavljivani Ameri?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dajte jos neko cigansko djubre u timu i da oborimo rekord Levskog.
Treba uzeti bensedine i bromazepame za novu sezonu,nece biti lako gledati sramote u Skoplju,Crnu Goru,Solnoku i ostalu ABA boraniju.

Jel to važi i za Vujanića, pa i Vujoševiće, jer on je trenirao taj klub iz komšiluka!

Boli me ku**** ko je i šta je, ako će ginuti za naš dres.

Али можда Данило само тренира са нама до проналаска ангажмана што је мени логичније у овом тренутку.

To je to. Ako nađe strani klub, odlazi. Ako ne nađe, najverovatnije će potpisati za KKP na godinu dana.

Sta se ovde sve pise na zadnjim stranicama je sramota nad sramotama.
Ovaj forum je izgubio svaki kriterijum,jos malo fali da bude ko ciganski ZASTO-ZATO.

Burazeru, rešenje te agonije je veoma lako. Na gornjem desnom vrhu ima jedno dugme na kojem piše "Log Out". Klikni na to i nećeš morati da se sekiraš i pratiš ovu sramotu od foruma.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Daj bre zakljucavajte ovo na duze vreme. Ovo je smesno sta se pise kolko su ljudi zadrti i slepi da je to neverovatno.
Pljuje se po novoj upravi predsedniku treneru ko da su oni krivi za ovakvo stanje u KK.
Ne valja sto je dosao Cvetkovic, ne valja Vrabac smesan je itd. Do juce nismo imali krstenog pleja celu proslu sezonu,jel za to kriva ova nova uprava?
Koga bi ti Iljasova da dovedu? Hoces iljasovu mozda na trojci da bi bio zadovoljan?
Ako ocekujete neke igrace ekstra klase na to zaboravite na neko vreme. Situacija je daj sta das. Pa jel Pekovic kriv sto su nam Ivanovic i Krstic prosli pored nosa?
Uozbiljite se malo, teska(e) godina(e) je (su) pred nama i pomirite se sa tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top