Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nemam ja sta sa tobom da pricam, nastupi verbalni su ti sa sipke i to je to... Uzivaj, skinuta je svinja...

Kako te samo nije sramota!!!

Niko ovde na forumu nije njega nazvao svinjom, nego samo osobe poput tebe, nebitno u kojem kontekstu! Kad sam ja rekao da je Vujošević "svinja"? Kad je to rekao neki drugi urednik, član foruma!!!! Šta su poneki navijači na tribini skandirali i kada su to radili mene ne interesuje.

Imate temu o Dušku Vujoševići i tamo nastavite da o njemu diskutujete. Ovo je tema KK Partizan!
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Jebem mater ovima iz ABA lige zbog pomeranja termina protiv limenki ali i ovima iz naseg kluba koji su pristali na to
Mi smo onomad igrali 48 sati posle evroligaskog meca kad su nas dobili, a ovde pomeraju mec za utorak. Sramno!

Mada to smo mi morali prihvatiti da bi se odlozilo pa sto da im ne izadjemo u susret :roll:
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Kao sto rekose Grba i Tegi vezano za ovo "izlazenje u susret" mutantima, pa sta se cudimo sad su druga vremena, sad zajedno idu i na rucak!
Kako je ovo sve divno, medjuljudski odnosi, pa komsije smo majku mu. Nema sta, nova i napredna vremena! :puke
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.056
Zar nismo vecerali i izljubili se, sta je sad ovo 300 karata?
:puke
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.027
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Mi ćemo 'ladno biti poslednji posle prvog dela lige. Ako ne pobedimo Tajfun, ostaćemo na samo dve pobede. Ne verujem.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Moze li neko da mi kaze ko je nas PR? Mislim na ovog momka sa konferencije naravno :)

I da l neko zna da li je cuveni Cempi clan ovog foruma?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dobro bi došlo malo optimizma. Pa kakvi smo mi Partizanovci, ako samo kukamo?
Znam da sa većinom forumaša u rat ne bih išao. Rovovi iskopani, truba svira juriš, a ono oko mene samo kuknjava i naricanje, zapomaganje i crne slutnje. Neka hvala, takvi saborci mi ne trebaju.
Sutra hrabro, da pokažemo zube i sačuvamo dostojanstvo. Što bi Pera Božić :) rekao :"Borba, bre"!
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ladno dodje covek i kaze da ne bi isao u rat sa vecinom forumasa.

Onaj isti koji menja misljenje od situacije do situacije.

Da ovaku izjavu bez trunke blama.

Duboki naklon.

A borba treba da bude.

I ne samo borba, vec i bitka.

Ako ne mozemo da ih dobijemo,makar da ih prebijemo.

Osim ako necemo da ljutimo cokija.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja bih sutra voleo da vidim tu borbu ali daj Boze da gresim ocekujem bledo izdanje...

Ocekujem jos jedbu bledu partiju pre svih Pere Bozica. Kazem opet daj Boze da gresim pa da vidimo neku odlucnost. Neko iznenadjnje da je makar uvezbavano. Neka taktika da se ne brani svaki pik iskakanjem, da se prilagodimo itd...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.425
Локација
Žrnov
Biće vrlo teško da ostvarimo naš sportski cilj za ovu sezonu - da očuvamo u ABA ligi jedno mesto za srpsku košarku.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Ne zna covjek cemu bi se nadao sutra. Mi igramo toplo-hladno, i dosta grijesimo, a njih i nisam nesto gledao, ali vidim rezultate. Sigurno ce zeljeti da se opravdaju pred svojima za lose partije u EL, a na nama je da im pokvarimo slavlje. Jos znajuci koliko ih navijaci znaju ukanaliti kad pocnu da gube, mogli bismo necem i da se nadamo.

Od igraca ocekujem borbu do kraja, a Peru nek procjenjuju kompetentniji.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znaci sutra mec sa mezimicom ,kurvom drzave srbije ? Mec sa ekipom koja ima vecu budzet nego nas tim u fudbalu ?mec sa ekipom cije rezultate iz minuta u minut prati pickousti maloumni peder cak i za vreme rucka sa svojim gazdom u blizini bele kuce ? Mec sa ekipom za koju navijaju preplasene picke i maloumnici puni kompleksa ?

Mec sa ekipom koju nas tim voli najvise da jebe ?

Pobeda bi bila lepa,pristojan poraz prihvatljiv,tezak poraz sraman! Pamet u glavu ,sa romima uvek na noz !
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Sutra moramo zaustaviti njihovu pik igru, to im jedino funkcionise. Igrati usko u odbrani, uci u koncepcijski rizik provocirajuci sut pojedinim igracima. U napadu moramo resiti ta njihova iskakanja na piku, tu ce sve zavisiti od Cvetkovica. Nema visinu da moze da baca pas preko odbrane pa se mora brzo resavati lopte ili da razdvaja na piku. Znajuci njega kako carini loptu nisam optimista. Da nam je npr. dosao Pekoviceva zelja Lorenzo Brown on bi sa svojom visinom i pregledom igre lagano bacao pas preko odbrane i pravio visak.

Nisam veliki optimista, fizicki ce nas prebiti, a sem Cvetkovica nemamo nekog igraca koji je siguran na lopti. Kad njega izmore bojim se da cemo imati problema i sa prenosom lopte. Treba nam plej crnac, dobar sa loptom i da pravi prednost na prvom koraku da bi imali sanse sa njima...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Rovovi iskopani, truba svira juris!

Vjerujem da bi prodaja Generala okupatoru bila jedna od opcija....General lud kakav jeste a I bolest ga pritisla, mogao bi narediti napad na arnaute.....da ne povjeruje covjek. Bolje zakopati rovove, spakovati trube I nadati se da ce neprijatelj imati milosti , bar prema "zasluznima" I akobogda kroz par godina, mozda se nesto I promjeni samo od sebe
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
ja ne znam kako neko moze i da pomislja na pobedu, o cemu vi pricate :confused pustite me te price: pa moramo uvek da idemo na pobedu, ja od partizana uvek ocekujem pobedu... treba biti realan a realnost je da mi imamo poraze od krke, metalca, mege, cibone... istina neki su tesni al ni protivnici nisu blistali u tim mecevima

ne znam sta misliti i cemu se nadati ! samo borba i hrabro bez ikakve fraze i nekog opravdanja samo realno kao sto sam i poceo post, mi sutra ne igramo protiv kurve ni odmrznute ni mutirane, mi sutra igramo protiv drzave, vlasti, rezima, pickoustog... :pickaciganska

ps: NE ZNAM NI KAKO DA GLEDAM NA OVO TRPANJE KURVE U EVROPI, AKO SE NASTAVI BICE NEK KOSTA STA KOSTA NIJE NAS BRIGA, KO ZNA KOGA CE DOVESTI:puke a i pokusace da svoje komplekse i frustracije lece nad nama, uostalom videcete vec sutra...

KO IH JE.E, NAPRED PARTIZAN :pfc:

pss: sraman naslov sporta, dobro je da se klub oglasio
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Otprilike da nas ceka ista sudbina kao prosle godine na prvom derbiju sto ne znaci da se treba unapred predavati. .Povratkom Murica I ukoliko dodje neki jaci plej I uz ulazenje u formu Perovica sigurno da mozemo da udjemo u neku ludacku seriju kao i prosle godine. . Iako mnogo, mnogo gotovim Andjusu stvarno ne vidim svrhu njegovog dovodjenja na duze od dogovorena dva meseca. .I dalje verujem da sezona nije izgubljena samo treba dosta stvari da se poklopi. .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top