Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Posle sile osvojenih trofeja jeste jedan jedini, ali te 92. je bio početnik i niko nije znao šta će biti od njega.

I kolko ima takvih ko Zeljko, 15, 20 u ovom trenutku, to je bas cesta prica?
Koliko je takvih prica propalo da bi se pojavio jedan takav?

I mozda gresim ali primetio bih malecnu, malecnu razliku izmedju profesora Nikolica i Tandema Kecman Avdalovic...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
ehh da je nama davnasnji profesor prihvatio mesto koje je Nikolić tada držao ne bi ni bilo razlike:D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.444
Локација
tamo daleko...

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
ehh da je nama davnasnji profesor prihvatio mesto koje je Nikolić tada držao ne bi ni bilo razlike:D

Наравно то је било једино логично.

Исто тако је моја матер која је била шеф једне службе у државној фирми 25 година и држала ту службу све вријеме под шпагу требала да прихвати мјесто замјеника/савјетника за позицију коју је толико дуго обављала са текстом да је боље да буде у позадини јер у односима са медијима (што јој је дио посла наравно) превише критикује страначки постављене људе који забушавају са својим послом у преводу не одговараш владајућој партији.

Фино су јој људи понудили да буде у позадини замјеник/савјетник једној са 5 година радног искуства (ношења папира мојој мајци) али жена сујетна па то није прихватила.Свашта су и колеге причали, кажу да се није могло више с њом сарађивати.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Проклета арена преноси цео турнир.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
U kupu u jednoj utakmici jeste moguce da se desi neocekivano, ali mutirana drzavna kurvetina ima tolilo veliki budzet da im se moze da rade sve ono sto drugi veci i znacajniji klubovi iz ex yu mogu samo da mastaju, cak i oni u neuporedivo bogatijim zemljama poput Slovenije ili Hrvatske, recimo. Budzet bez limita, bez straha od povrede bilo kog igraca jer ce odmah dovesti kvalitetnu zamenu. Zaista, kurvetina u fudbalu i kosarci nije klub iz Srbije, niti deli sudbinu naroda. Dabogda vam preselo sve od prve do poslednje krvave otete pare, i dabogda vam se sve vratilo stostruko, mafijaska tvorevino!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad nesto razmisljam(nemam pametnija posla),mi iako osvojimo titulu u kupu nemamo rezisjora da uradi neki holivudski blokbaster od toga.Brata Colovica ne racunam,on je zaduzen za ozbiljnu produkciju.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Drugaru da li se mozda tacno zna gde ce u Nisu biti smestena ekipa? I da li se zna neka satnica oko treninga u hali Cair?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
zna se ali to u ovakvoj zemlji nisu pitanja na koja treba javno da se odgovara ovde
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Kup

Setam gradom veceras, vidi Edo, Marinkovic, Vrabac, Cvele i Aranitovic .. lepo raspolozeni, slikaju se i setaju (bilo je oko 11 - oseca se odsustvo Duleta) :) .. Lepo su raspolozeni.. Sta znam, imam neki dobar osecaj povodom ovog kupa. Mislim da ce Dzile da iznenadi Radonju takticki, ali pitanje je koliko cemo moci da izdrzimo. Njima je ekipa rovita... Bilo bi lepo kad bi to iskoristili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top