Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ajde da se upisem, nakon fudbalske kradje nije mi bilo lako ni da citam forum a kamo li da bilo sta pisem.
Elem, meni je nevjerovatno da sa ovolikim zarom igramo, sa ovakvom energijom... :respect

Za kratko vrijeme smo presli put od poluamaterske ekipe do ekipe koja igra pegla odbranu 40min, za mene dovoljan pokazatelj nevjerovatnog napretka. Totalno druga dimenzija.:clap

Mozda ce neko reci da sam lud ali od svih crnaca koji su u ekipi samo bih wilijams-a zadrzao:)
Covjek je defanzivno savrsem, onakva brzina u piku te energija u reketu odavno nije vidjena, da izbaci glupe faule i korake top igrac za nas. vjerujem da ce i to doci na svoje mjesto u nekom buducem periodu.

E sad sto se KLS -a tice odlucujuce utakmice bi se igr
ale u hali sportova, kao sto bi i dzile voljeo.
Em bi imali adut protiv cigana igranja u obe hale em je atmosfera savrsena.

Umalo zaboravih, zagrljaj cede i novice ubice vrh
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
...

АР је класичан пример форумаша због којег је овај форум отишао у курац. И немојте да вас чуди што маса квалитетних ликова више не пише.

Један дан је Милоје искрени Партизановац, а други дан је одрастао у циганској фамилији. Један дан се доводи цела петорка за недељу дана, следећи дан нема појачања ни на видику. Као потурање лажи на форуму намерно, јер је тако у интересу. А у ствари лажни инсајдери који млате по нечијем налогу и који имају неки интерес у томе.

Успеси су кренули када је популарни Тошица скрајнут. Свака част Пековићу и Берићу на том потезу. Тај човек је, уз Шилобада, највеће зло у Партизану. Иако је, како нам рекоше инсајдери, довео Пековића у Партизан :buhaha

И да споменем иако није тема, нисам писао на овом форуму сигурно 2 године јер сам био банован зато што сам написао за Немању Томића да је циган, што и јесте. Али се зато људи дижу у небеса јер пљују Милоја и говоре му да је циган јер се радовао освојеном купу. Верујем да би ти исти форумаши плакали од туге јер су морали да победе Партизан и освоје куп. Аха, јесте.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Stojance burazeru ustaj ako spavas,ako si na poslu uzmi malo predaha pa deder meni neukom posmatracu baci neku analizu igre naseg bivseg zatvorenika Darela.Ja onako laicki vidim da u njemu lezi zver,e sad dal je to dovoljno tu ti nastupas naravno ako hoces.:ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.553
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kao prvo ne budite smesni sa pricom i ciganima i cedevitom, kao da to nesto menja, cedevita nema domaci teren, i sve su sanse da se njihova serija okonca pre majstorice, tako da svo uzbudjenje zbog ove utakmice ( zaboga ugurali smo ih u EL) je smesno, inace cigani imaju toliko para, da ne moramo sigurno mi da ih guramo.

Druga stvar, kosarkaske analfabete i kvaziinsajderi bi mogle vise da skapiraju sta znaci KKP u svetu kosarke i sta znace neciste radnje u kosarci.
Cigani su tako muljali sa nasom el pa nisu igrali istu do ove godine.
Mnogo vise znaci da KKP ostane onaj klub koji je sve casno odradio do kraja i odrao jednog evroligasa, nego da se secam kako smo muljali i prodavali bulju ko romuljage.

Ljudi ne kapiraju da poenta one parole nismo isti, nije zbog ovoga ili onoga, nego upravo zato sto nismo toliki makijavelisti, necemo prodati bulju za neki uspeh, to je ono sto nas sustinski razdvaja, bez toga padamo na isti nivo.

Sto se tice utakmice Dzile opet drzao defanzivnu kliniku sa ispodprosecnim defanzivcima, a Vilijamsom smo konacno dobili meso pod kosem, koje zna i pik da brani.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Mora se malo spustiti lopta na zemlju, smanjiti euforija zbog rezultata otkako je Dzile dosao. Igra je na totalnom drugom nivou od one Perine epizode, ali to ne znaci da smo mi evroligaska ekipa. Mislim da Dzile vadi najbolje od ekipe trenutno, i da tesko mozemo mnogo bolje od ovoga. Stvorio se neki utisak da mozemo sa ciganima da igramo svaku utakmicu egal, sto svakako nije tacno.

Ostanimo skromni i nadajmo se velikom iznenadjenju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.946
Reaction score
26.942
Da li posle ove akcije od sinoc koju su sproveli ciganski otpaci sa severa koji su na privremenom radu na juznom severu, oni koji na ovom forumu brane taj isti jug od kritika za trenutno stanje, shvataju da jug vise nije jug, ili treba dodatna pojasnjenja?
Moc navike, vuk dlaku menja ali cud nikad, kako god, ostalo je to u njihovoj prirodi da biju sve sto navija za Partizan, pa to ti je...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Браво за победу!



Због чега пишеш овакве ствари? Ово није истина, а и све да јесте, зашто би ти као Партизановац на једном јавном форуму сугерисао на то која је екипа или група људи прва кренула са скандирањем? Започео је неко из масе, као и обично...

Вучићу педеру!

Hvala na odgovoru,nisam bio siguran pa sam pitao.. Inace,da li bi ubuduce prvo slovo pockoustog smrada moglo da bude malo ? :)

Nista,sada nam ostaje silovanje ciganke u domacoj ligi pa da pokusamo makar neku titulu da uzmemo.. Dzikicu kud nisi seo ranije na ovaj brod :(
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Da li posle ove akcije od sinoc koju su sproveli ciganski otpaci sa severa koji su na privremenom radu na juznom severu, oni koji na ovom forumu brane taj isti jug od kritika za trenutno stanje, shvataju da jug vise nije jug, ili treba dodatna pojasnjenja?
Moc navike, vuk dlaku menja ali cud nikad, kako god, ostalo je to u njihovoj prirodi da biju sve sto navija za Partizan, pa to ti je...


Било је доста сличних циганско-агентских акција са Југа у претходне две-три године, па то до сада није било довољно да се појединци опамете, тако да ни ово од синоћ сигурно неће утицати на њихово размишљање и резоновање.

Да ли је у питању ментална ограниченост и затрованост циганлуком или ситан интерес и јајарски менталитет, свеједно.

А и на дербију, када је у више наврата са Истока кренуло прозивање латентног педера, нико са Југа, наравно, то није ни помислио да прихвати, а и на самом Истоку се јако слабо примило. Цигани са јужног севера су се за то време бавили форсирањем песмица и парола против Зеке, Вазуре и Ћурковића, али не због тога што су у међувремену прогледали и заволели Партизан, већ по налогу Недића и његове струје. Ко да више... Јебала их усмина мусава погана, цигани!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Iskreno, koga boli bre pajsla sta govnarima odgovara, a sta ne?! Od kad se to Partizan obazirao na tudje interese?

Interes Partizana nije da oni igraju EL - slazem se. Ali, da li je interes Partizana da prestane da bude sve ono sto jeste, I da postane kao oni?!

Ja sam bas srecna sto smo mi sinoc dobili, i sto je igra bila lepa za gledanje, I sto je bilo puno ljudi (uz ono malo neljuda sto sebe navijacima Partizana I Grobarima nazivaju, a neki ih jos I slede :puke)

A vi, ako hocete da se resimo ovog zla zbog koga ne da necemo imati dece u zemlji koja bi ostala, nego necemo ni zemlju imati, znate sta vam je ciniti:

GLASAJ, BRE!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Evo izvol'te pa uzivajmo svi zajedno, trazili smo i dobii smo :puke
I treba nas jebati.
 

Прилози

  • sramota.jpg
    sramota.jpg
    51,3 KB · Прегледа: 72

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.028
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Cedevita je kurton od ekipe,jedna mlitava ekipa.
Sto kaze Stojance njima ono pozoriste od domaceg terena nista ne znaci.
KKP je sacuvao svoj obraz i tako treba da bude uvek.
Jebo ti to ako cemo da se sklanjamo jednom privatnom projektu slicnom onom iz Zeleznika i uopste bilo kome.
To je ciganski patent.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bitno je da sam ja provokator... A onaj par postova iznad sve odmoreno piše, bez provokacije stotine drugih... I nema nameru da stane, očigledno!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Inače ako je neko pomislio da je ono montaža....
Loše je pomislio
Ko o čemu pepa prase o provokatorima:D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mislio sam da sam ti na ignore ali očigledno biraš kad ćeš kome da odgovoriš. Nedobog da je pao odgovor na neka konkretna pitanja koja sam postavio u 2016. godini.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Gledam ove naslove u novinama, nijedan nije u fazonu samo npr Sjajni Partizan pregazaio Cedevitu, nego mora da se ubaci zvezda. "Partizan igrao i za zvezdu,Partizan pregazio cedevitu i pomogao zvedi." itd itd...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Da je Dzile pustio, danas bi u blicu imali pravi grb iznad nase slike........ovako ko nas jebe. Bitnija nam je neka pobjeda protiv top 16 ekipe od slike u blicu......i treba da nas jebu, i jos pomogli ciganima koji ce zahvaljujuci ovoj nasoj pobjedi vjerovatno i na fajnal 4 evrolige. Top 8 im je osiguran posle zakucavanja Murica i Derelove banane
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
АР је класичан пример форумаша због којег је овај форум отишао у курац. И немојте да вас чуди што маса квалитетних ликова више не пише.

Један дан је Милоје искрени Партизановац, а други дан је одрастао у циганској фамилији. Један дан се доводи цела петорка за недељу дана, следећи дан нема појачања ни на видику. Као потурање лажи на форуму намерно, јер је тако у интересу. А у ствари лажни инсајдери који млате по нечијем налогу и који имају неки интерес у томе.


Vidim da si ti prevazišao ovaj forum pa je red, kad već nećeš sam, da te neko udalji... za tvoje dobro. Nas budale na ovom nikad lošijem forumu ostavi da sami laprdamo i lažemo jedni druge! BAN na neodređeno vreme!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top