Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Kako sude majku im jebem... pa nije ovo hokej, picka vam materina lopovska!!!!!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Džamare :banghead
Teraj dalje bre jebem ih u usta:pfc:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ne secam se kada sam poslednji put pisao na forumu, ali sad moram. Hvala vam momci, veliko hvala. Ovo sto sada osecam je neizmerna sreca. Novice, ti si moj idol! Esencija grobarstine. Ono nase BORBA BRE!!! Kako god se ovo zavrsilo, ovu pobedu mislim da necu zaboraviti... Hvala vam... Pariiiiizzaaaaaaaaaaaaan, i samo Partizaaaan.... Pesma prkosa i ponosa... To veceras osecam.

Wilson... Nemam reci. Sta je ovo? :pop
:pfc::pfc::pfc:
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ajao majko moja, ko sve igra u Partizanu...Koliki zal za proslom utakmicom...

PARTIZAN LAVLJEG SRCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBI MAMU VAM JEBEM!!!!!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ovo je strasno sta oni sude. Ovoj dvojici majmuna sto komentarisu ni sekundu nije palo na pamet da si Wilsonove greske posledica konstantnog udaranja i guranja.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Završilo se. A kada se završi sezona da se raspička ova bulumenta. Juniorski tim i juniorski tim i u pizdu materinu da znam zašto se nerviram. Bar nešto da se radi za budućnost kluba.Ovo je skandalozno šta stranci rade. Ja ovo nisam viđao do sada.

Sensi brate, taj tip nije normalan. Aranitović lep te jebo šta radi majstor, al ajd njega i trpeti. Džons umesto da troši pun napad na 30 do kraja on fejdavej posle 5 sekundi?! Boktejebo! Ovi cigani su jadni,. uvek bili i ostali, kad ih ovakva naša ekipa dovodi na šut do pobede/produžetka. Kanal kanala! Oni će pičke na F4 EL? Djurent je valjda slobodan na leto, možda sa njim.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Да ли је реално да оволико отворена отимачина буде на крају??? Па мајку вам јебем судијску покварену!

Елем, кад Вилсон преводи лопту, истраумирам се више него кад неко шутне лопту на гол Радиши Илићу својевремено.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Opet nas je, kao u prvoj utakmici zakopao Vilson. U prvoj sa 4 izgubljene lopte, a ovog puta, 5 izgubljenih lopti za redom, 5 gresaka za redom kad smo bili cini mi se na +11, tada su kola krenula nizbrdo.

Citiracu svoj komentar od prosle utakmice, mrzi me da trazim i posle prve utakmice sta sam napisao za njega.

Opet za malo da nas zakopa :banghead

Uh kako stresna utakmica, jos smo u igri :napred Partizan
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Prije svega, svaka cast momci!

Jebem li vam mamu vama sisnjarima sa Arene, govna jedna. Sto ste se smorili na 15 razlike za nas?! Kakvo omalovazavanje nasih igraca od doticnih.

Hoce li se neko oglasiti iz kluba povodom ovog masakriranja od strane ovih govana u sivom?! Ovo je hokej mamu vam jebem, ne kosarka.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Bravo mudonje nase. Evo vam kurac mandovi sto cete da slavite nocas na Kalemegdanu. Novice majstore silovo si cigane
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ali braco moja sta je sa sudijama ? Pisacu vam po grobovima i vama i pickoustom i komentatorima jebem vas u usta.. Kada se smirim normalan komentar
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Bravo bre momci, idemo dalje! PUNI KUCKU CIGANSKU DO KRAJA!!
Ovim govnima sa arena samo da porucim: MRS U KURAC, JEBO VAS PICKOUSTI.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Ma jel smo gledali mi istu utakmicu... njima zadnja 2 minuta ne sme nista da se svira. Ni u prosloj ni u ovoj utakmici. Samo sto ne krenu da nas samaraju. Zadnji napad, smrad gura vilsona sa ledja i on gubi loptu.

U cetvrtak im prirediti pakao ako misle opet ovako da kradu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Ovo veceras je bila OTIMACINA.

Ovakvu kradju na kosarkaskom terenu davno nisam video.
Dzikic ozbiljno zabagovao sa Vilsonom.

Ali opet cestitke na neverovatnom come back-u :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top