Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nekako tekma bez naboja, odigrali na rutinu i dobili. Bravo za momke na terenu i Dzileta. Pot pokazao napadacki vise nego li Frenk od pocetka sezone.

Kakav je format ove FCL ako moze da objasni neko, sa kim se ukrstamo i koja pozicija nam vise odgovara.

Inace Grobarka na tviteru objavila da Robinson nece igrati 4 nedelje, a da Ratkovica moguce da bude spreman za sledecu u FCL. Majstorovic se vraca za 10 dana, a za Vanju se nista ne zna.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Utakmica taman kako treba. Meni i dalje bodu oci praznine na tribini. Braco, gde su organizovani navijaci? Gde su ljudi koji se deklarisu kao ,,kosarkaska publika"? Ne prolazi prica da su samarali i sad kao necemo da dolazimo. Da li time nagradjujete ove siledzije, a kaznjavate Partizan? Nasa borba je najslabija sada kada bi trebalo da bude NAJJACA! Nikada ne pominjem raspale limenkare, ali oni su PREPUNILI PIONIR jer su jednom u zivotu pobedili nekog evropskog velikana. Danas je nas moralo biti bar 6500. Na Bozic da nema igla gde da padne.
NEKA BORBA BUDE NEPRESTANA !!!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Džiletu i momcima na novoj pobjedi u BCL. :clap
Nadam se da je s Vanjom sve u redu i da neće duže pauzirati.

:napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
I meni je izgledalo kao da smo dobili rutinski. Jest da nismo dugo uspjevali da se odlijepimo, ali je bilo bez stresa, pogotovo uzimajuci u obzir da nam nisu igrali neki.

Novica me opet odusevio onom fintom kad je onu dvojicu u paketu poslao po burek i jogurt i pozvao ih da se vrate po racun, ali su i ostali bili solidni. Nadam se da Vanji nije nista ozbiljnije posto je izgledalo bas gadno kad je klizao na onako ukrivljenoj nogi do kosa.

Ni posjeta nije bila losa kad se pogleda.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mislim da je ludi Birca slao po burek. Bas ih dobro okrenuo :buhaha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Slao je i on, ali samo po burek i jogurt. Novica je jednom i to ali i po racun. Ja ono nisam vidio dosad. Odusevljava me covjek.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakav je format ove FCL ako moze da objasni neko, sa kim se ukrstamo i koja pozicija nam vise odgovara.

Znaci pobede protiv zabara tamo I Grka ovde vode na sigurno 2. mesto, a pobeda u Belgiji bogami I direktan prolaz u 1/8 finala
Mada uzeo bih ovo gore sa rezervom obzirom odakle dolazi:D
Mislim da ce vanjin zglob na poštedu min.2-3nedelje
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.295
Reaction score
18.530
Локација
Kej Republika
Rutinski, na znanje :D

Na sve probleme još i povrede nadolaze. Pu sudbino, kurvo.

Idemo dalje.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.004
Reaction score
3.753
Локација
Neverovatno, ista povreda koja je zadesila Vanju, desila se i meni 3 sata nakon njegove. Naravno isti sport je u pitanju. :D

Mislim da smo slično i zaglibili, s tim što ja nisam mogao ni da se oslonim na nogu na početku i valjao sam se 5 minuta po parketu :buhaha, a koliko sam video on je mogao, tako da sam ja malo gore prošao. Sutra čeka snimanje i mene i njega.

Kakav je format ove FCL ako moze da objasni neko, sa kim se ukrstamo i koja pozicija nam vise odgovara.

- Prvoplasirane ekipe iz svih 5 grupa idu direktno u 1/8 finala takmičenja.
- Najbolje tri drugoplasirane ekipe im se priključuju, dakle 8 ekipa ide direktno u 1/8 finala.
- Ostale dve drugoplasirane ekipe, zajedno sa trećeplasiranim i četvrtoplasiranim ekipama iz svih 5 grupa, uz najbolje četiri petoplasirane ekipe (2 + 10 + 4) igraju plej-of fazu, jednu utakmicu kod kuće, a jednu u gostima - dakle eliminaciona runda, verujem da se ne mogu dobiti ekipe iz svojih grupa.
- Gubitnici plej-of faze nastavljaju takmičenje u FIBA Europe Cup.
- Pobednici nastavljaju takmičenje u 1/8 finala, zatim se igra 1/4 finala i na kraju Final Four koji se održava od 28. do 30. aprila.

Imamo dobre šanse da završimo na drugom mestu, jer imamo bolji skor u međusobnim duelima od Ludvigzburga. Ako budemo uspeli da zauzmemo drugu poziciju, mislim da ćemo biti među tri drugoplasirane ekipe sa najboljim skorom, tako da ćemo otići direktno u 1/8.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke za pobedu protiv slabasne ekipe Solonka iako oslabljeni,rekao bih rutinsku.
Pot iskoristio minutazu,mladi Jovanovic dobio minute,Vanja gadno sjebao zglob to su tri stvari vazne pomena,dobro i slanje po bureke,jogurte i racune ludog Birce i kapitena. :D
Interesuje me gde se igra taj F4?
Mi mozemo do trofeja u ovom takmicenju. Kontam da je samo Besiktas primetno jaci od nas,a svi znamo kako su prosli u Bg-u. Sa 1-2 pojacanja koja nece doci(aal aj da mastamo) glat uzimamo takmicenje.
Koji je nagradni fond za pobednika kada smo vec tu? :wink:
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Posto su ostale jos 3 utakmice do kraja ovog grupnog dela ispada da ako prodjemo direkno da bi imali pauzu bas u momentu kada nam dolazi Zvezda i kada gostujemo Cedeviti i Budućnosti. A to bi nam značilo dosta. Jer bi jedna pobeda od te tri mogla da nam obezbedi drugo mesto na tabeli. E sad, naravno pitanje je šta mi želimo. Mi cigane u 3 da dobijemo ne možemo ni pod razno. Teško i u 2 ali su tu šanse za nijansu veće...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I mene interesuje gde se igra F4 ovog smrdljivog takmicenja. Ovi sto prate kazu da je sasvim solidno organizovano, logistika i sve to funkcionise. E sad, sto su nam krsh ekipe protivnici i slicno, to je za plakati...

Nadam se da ce se Robinson i Vanja i podgojeni Majstorovic oporaviti za Kup, pa da gazimo kurvu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ko koristi tviter I zeli da pita nesto naseg trenera, moze isto da uradi koristeci hastag #betalajv. Ukoliko neko nema tviter a zeli da pita, mogu ja u njegovo ime, samo mi pustite pitanje na pm.

Intervju radi Pavle Knezevic za Beta.. Bice objavljen sutra.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
I mene interesuje gde se igra F4 ovog smrdljivog takmicenja. Ovi sto prate kazu da je sasvim solidno organizovano, logistika i sve to funkcionise. E sad, sto su nam krsh ekipe protivnici i slicno, to je za plakati...

Nadam se da ce se Robinson i Vanja i podgojeni Majstorovic oporaviti za Kup, pa da gazimo kurvu.

Haha. Dobar vic. Drugovi mi rade grafiku za tu ligu sampiona.
Organizovana je u pm. Prve nedelje ni jedna utakmica nije imala grafiku, tek posle nedelju dve su uopste uspeli da povezu da to radi kako treba. Po njihovim prvim utiscima daleko od toga da je logistika bila dobra. U zadnje vreme nisam pricao s njima na tu temu tako da ne znam kakva je sada situacija.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
14 dana pauze za Vanju minimum, jos 7 za Ratkovicu, Majstora jos goje i navezbavaju ga.... virusi se redjaju, a svi primili vakcinu protiv gripa na vreme...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top