Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ovakvi postovi nisu u duhu Grobarstva i Partizanstine.
Zelim da ih ponizimo na terenu , da ih pokidamo , svrsimo po faci( kad moram biti prost) , ali sportski i posteno!
Zeleti nekom sportisti , mladom coveku, pa makar on bio igrac mutirane kurve, da bude invalid 6-12 meseci( mozda i duze) je SRAMOTA!

Evo ja zelim da svi pocrkaju uz najgoru mogucu patnju. Posteno i sportski sa njima, samo onda kad prestanu da budu niza rasa. Do tad me boli kurac sta ce biti sa bilo kojim covekom koji podrzava mafijasku pudlicu i psihopatskog premijera i nastupa za premijerovu kurvu
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sto se Krstica tice Partizan je od njega napravio najboljeg centra ikada u istoriji ex Yu prostora po mogucnostima.

To sto je sam sebi DVA PUTA IZVRNUO KOLENO pri rolinzima iz cista mira je njegov problem.Imao je uvodne NBA sezone iz snova i sam je sebe nestvarno unistio....

On i Milicic su trebali da postanu najmocniji tornjevi blizanci ikada.Ovaj drugi je bolikur a prvi se sam ispovredjivao.

Da ne pricam da taj isti Krstic igrajuci za CSKA odigra najbolje meceve sezone protiv nas nekoliko godina za redom.

Zajebao je Ivkovic i Efes za 5 milki,o tome ne prica?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Imao sam danas čast da na derbiju sedim 10 metara od Saše Pavlovića .

Na skandiranje "vrati se " ,odgovorio je zagonetnim osmehom.

Veliki Grobar ,radovao se posle gola kao malo dete .
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.122
Sale Grobarcina! Ali onomad se nije prema mladim i korektnim igracima zvezde, pogotovo prema mladjanom lazicu, poneo sa duznom paznjom i postovanjem, i na ocigledno nenamerne provokacije te zvezdine mladosti i ljudine je reagovao previse burno, pa nikako ne bi voleo da se vrati, stvarno ne bi mogao da gledam kako svojim ponasanjem plasi tu mladost i nejac, koja je zadojena sportskim duhom i fer plejom!

Sarkazam naravno, Sale vracaj se u svoj klub, uz Novicu, Dzileta, to bi bilo...:šal
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Divno vece i pobede fudbalera a i kosarkasa, ako je ovo istina sta se pise po sajtovima da treba da dodju Teriko i Sasa mi bi postali ozbiljna ekipa za vrh tabele u svim takmicenja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Za Terika verovatno ima istine,dok za Sasu ne verujem da postoje sanse.

Pritom gde bi Dzile rasporedio toliko "niskih" igraca?
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Primetna transformacija Andricevog tela...

Pre:
andric-mihajlo.png

mihajlo-andric-foto-nebojsa-mandic-1446930063-779887.jpg


Posle:
147414293057dda2d2229f3.jpg

147414292657dda2ce90127.jpg

147358957957d5314b4f053.jpg


Manje kila vise misica... ne moze da skodi...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
U klubu izgleda teku med i mleko ... i dalje karte na popustu...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
izgleda nema edit na forumu pa moram da ubacim jos jedan post

Drago mi je za Andrica sto se ovako zategao posle povrede. imao je dosta vremena da se spremi ... bice nam vazan igrac s obzirom da smo najtanji na trojci
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
Genius, ako misliš na sezonske, preko "navijača" 50€... Čitam i da je Miha dao traku Novici, ima li neko pouzdan info?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Prolupao sam .. oce to s godinama :D

Sutra je utakmica :)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne bih ga doveo posle one ispale i loženja od pre 2 meseca...

Novica kapiten.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja uopste ne znam sta se desavalo sa Vajtom pre dva meseca, jel moze neko upuceniji da napise nesto vise?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Nešto tipa oće-neće, pa skoro završen, uskoro stiže i na kraju se prijavio za neki korejski draft valjda. Stvar je u tome što je bio prijavljen tamo negde u Koreji ali se nije obavezao da igra tamo pa u teoriji još postoje neke šanse za njega. Makar sam ja tako shvatio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top