Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Samo da se malo nadovezem, smatram da trenutna uprava po pitanju tribine nije ni malo drugacija od prethodne (jedino sto je sada tribina mnogo gora od one "prethode").. Ni oni ni ovi se tu ne pitaju nista. Ko ce da ih zastiti? Vucic, Stefanovic? Sta mogu da urade?

Ne treba ici u krajnost, i Dule pre svih ostalih je imao svojih ispada sa kriminalcima sa tribine. Samo kazem, dace Bog da govna pocrkaju sto pre kad vec drugacije ne moze.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Prva utakmica od kad sam ziva i pamtim da mi nece biti zao da KK izgubi...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jebote, ja i dalje ne mogu da se smirim...Iskreno se nadam da ce velika vecina ljudi prekinuti da odlazi na utakmice dok ne bude obracuna sa govnima sa juzne tribine
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
N

O čemu bre vi pričate .U prvom minutu jurisaju,tuku te a u zadnjem pevaju zajedno.Sledeći put ceo pionir treba da prebiju i isteraju napolje.Ja sam znao da će tako biti.Ali sam očekivao minut ćutanja i juriš da se zaboravi do budućnosti.Ali me je debilna masa još jednom prevarila.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Meni je takodje neobjasnjivo da je zajedno sa mnom, svega nekoliko desetina ljudi napustila Pionir?

Imaju li ljudi nekog jebenog principa, nekog stava, da li su svesni sta se desava?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Samo da se malo nadovezem, smatram da trenutna uprava po pitanju tribine nije ni malo drugacija od prethodne (jedino sto je sada tribina mnogo gora od one "prethode").. Ni oni ni ovi se tu ne pitaju nista. Ko ce da ih zastiti? Vucic, Stefanovic? Sta mogu da urade?

Ne treba ici u krajnost, i Dule pre svih ostalih je imao svojih ispada sa kriminalcima sa tribine. Samo kazem, dace Bog da govna pocrkaju sto pre kad vec drugacije ne moze.


jasno mi je i da je klub osudjen da bude dobar sa njima, i kako je to ranije funkcionisalo i kako sad, jasno mi je i sve sta se desava na tribini ali klub nije smeo da trazi ovaj minut cutanja!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.572
Reaction score
3.404
Hvala premijeru i saletu iz armije prave sto je izaslo ovo na kraju iz obruca.

Dno na koje su zeleli da spuste Partizan je probijeno. Jos samo da svaku utakmicu nadju povod kao ovaj da prebijaju ljude koji jos u par hiljada mogu da se nadju na JNA i u Pioniru, ili da nas kaznjavaju i igarmo bez publike, i da zavrse sa jedinom misijom koju ovaj govnar na vlasti ima moc da sprovede, dok u isto vreme bedno pljacka izbore, priznaje Kosovo, prima kurac od Rame 3 puta u sred Beograda itd.

Jebem vam majku u picku isfrustriranu, svima na vlasti, u db-u i gde sve ste pustili korenje!

SMRT FASIZMU- ZIVEO PARTIZAN!!! I zivece i bice vam nocna mora, kad ste tako sami odlucili da provedete svoje bedne zivote, skotovi!


P.S. Svaka cast ljudima koji su zvizdali, a znali s kim imaju posla!!!
 
Последња измена:

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Meni je takodje neobjasnjivo da je zajedno sa mnom, svega nekoliko desetina ljudi napustila Pionir?

Imaju li ljudi nekog jebenog principa, nekog stava, da li su svesni sta se desava?

Ima i nema (oni koji nemaju, pa njih i ne možeš da kriviš zar ne?). Zato nam je tako....u svim aspektima društva...Oni koji imaju su delom sa stavom "šta se tu može"...

A zamislite da je prva zvanična bila na JNA i to recimo derbi ili Vojvodina posle večitog silence mutavog...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Robinsone dovidjenja,prijatno...Dzile otpusti ga makar nikoga ne dovodili umesto njega.
Velickovic se raspada :pop
I sta sad hoce neko da kaze da mi nemamo para da dovedemo jednog Jankovica...ma daj :banghead sta oni hoce bez centra pojma nemam.
Pobedili nekako,teramo dalje :napred Partizan
P.S. Ovo u vezi majice neko se sprda s nama i hoce da nas natera u bojkot jer znaju da ako navijaci padnu...Partizan pada...Ignore jedino resenje
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Majsotrovic sjebao sve zivo..usput par puta izbio nasim igracima loptu iz ruku. Napravio faul nad Novicom pod kosem Olimpije a sudija svira faul...jos Novica onako iznerviran psuje :buhahajoj majko...

Ratkovica pogodio onu super vaznu trojku i posle jos neka bacanja :clap

Vanja Marinkovic rjesio....ovo ce mu znaciti nestvarno mnogo i raduju me njegove igre.

Hecer standardno :respect

Jos jedna vazna pobjeda u ovim neizvjesnim zavrsnicama...sreca se vratila na nasu adresu...trebat ce nam itekako

Nemile scene cu preskociti....
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja vam sve vreme piricam, da ne ide to tako da se suprotstavite tribini i posle bezanija pa opet jebanje majki i pljuvanje preko tastature.

Postoje hiljade razloga zašto je primitivno,varvarski,protivzakonito i kurvinsko-cigansi jurišati na ljude koji žvizde na nešto što je razvratno i ne samo da urušava već razjeda kao gangrana ono što je Partizan.

A postoji samo jedan razlog smatrati to REALNIM stanjem :puke
Bravo momci na borbi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nadao sam se da igrači neće pevati sa slepcima na kraju... Dno smo dotakli! Zaista mnogo volim naš Partizan i samo zbog toga dajem upravama par dana fore da nekako pokušaju da se ograde od ove sramote (znam da je nemoguće ali šta ću...)! Ukoliko se ništa ne desi, apsolutni bojkot sa moje strane kreće! Neka sam pojedinac, neka sam u manjini, ali ovo je... Ja nemam reči! Još ono gore kad sam pročitao za dete šta je reklo! Pa majku vam jebem! Samo zato što mi je pukla guma ja danas nisam došao sa ženom i detetom! Nedobog da sam bio u hali, da sam danas prvi put ćerku doveo da gleda!!!! Govna jedna, pizda vam materina!

Molio bih Gazdu i ostale urednike da pošalju tekst, pitanja, otvoreno saopštenje, upravama Partizana, da tražimo objašnjenje ove sramote! Da se to pošalje sportskim redakcijama! Partizan nije JUG, nije DB, nije VUČIĆ, Partizan smo i mi obični navijači, porodični ljudi koji smo tu zbog njega i za njega iz ljubavi!
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
mucki provokatoru! Evo od tebe krece borba mamlaze. Draze mi je onih 150 ljudi u Zapi i na istoku, nego 7000 takvih kao ti u Pioniru.

Tata ti mamlaz,ti i takvi kao ti ste trebali batine da dobijete jos onda kad ste nam pevali da smo cigani protiv cibone pre par godina. Drago mi je sto takvi kao ti vise nece biti u pioniru. Pozdrav.

@Nikola_g nema potrebe da ti se javljam znam ko si.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Auuu. Još od juče sam imao neki osjećaj da će ovo danas biti veoma zeznuto
i bi tako. Drago mi je da je Vanja rješio i baš na onakav način. Mislim da mu je
u karijeri baš tako nešto trebalo. Nadam se da ćemo uskoro dovesti još neko
pojačanje. Čestitke Džiletu i momcima. 5-0‚ idemo dalje. :napred Partizan

#PavlovićuVratiSe


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top