Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Cestitke momcima :) Rutinski :D



:napred Partizan
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Od ocaja do sjaja... Miha shvatio ulogu.. braO.. kvaliteta fali ali srca ima.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Bio na slavi,napio se ko dupe,i sada dosao kuci ulazim,vidim na fb ovo izbaceno na instagramu slavlje,krecu mi suze,jbt nisam zaplako sto godina... briga me kakva bila utakmica,ovo slavlje njihovo neprocenjivo...bez da je pusta demagogija,dolazite braco na utakmice kad god mozete,jebes i upravu i cigane na tribini,potrebni smo im,greota njih da ostavimo ove sezone,nisu nista manje Partizanovci od onih od prosle.. i da neko spomenu boli cigane,jok ih i ne boli,boli ih sto postojimo,tek kad nas ugase ko mi njih,mozds im malo smanjimo boli
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Mnogo smo veliki klub, a svaka pobeda je melem u ova teška vremena. Svaka čast ekipi, bore se momci do krajnjih granica. Nadam se da će biti u stanju da do kraja sezone nadmaše neke svoje realne mogućnosti i da nas obraduju. Dok se bore ja im ne zameram ništa. Eh, kad bi se i menadžment kluba probudio...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Браво птичице, убице и лудаци, бићете прваци!!! :ziveli
Шта ови момци раде...
Пекмене јебо реорганизацију, стабилизацију, економизацију, дреши кесу, вади новчаник, отварај буђелар, купи овим момцима неког аса, кад већ побеђују овако у ,,хендикепу,, нек им буде бар мало лакше да то раде и убудуће...
:napred Partizan:ziveli:napred Partizan

Лудило!

Лудило на паркету за време утакмице и после утакмице!

Лудаци! Невероватни су...

:basketballpassout:basketball
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bravo majstori !!! Ovako osakaceni bez pola tima mi rusimo sve pred sobom :respect :napred Partizan
Ajde dovodite neko pojacanje pa da "izginemo" da osvojimo LS i ABA. :pfc:
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Bravo

sta nas ceka:

342342342.png
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
kepgay

Vrabac pogodio po meni najbitniju trojku,kada su bili na 13-14 razlike. Posle toga smo se vratili u egal.

Bircevic katastrofa,Pot pakao. Koprivica odigro solidno.Andric je samo sut s polja i nista vise.
Sad Ljubljana to kad bi pobedili bili bi na konju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Nakon utakmice sam skuvao vrucu rakiju, da se malo povratim, posto sam totalno bio bled. Momci, ako bi mogla jedna ovakva, sa istim ishodom protiv drzavne starlete...:D
Jbt, Vanja tri nedelje pauzira:banghead
Pa kako se govnima ciganskim niko ne povredi do sada?! Bio bi red, bar jedno tri ukrstena, i jedno dva preloma noge i ruke zbog poledice, jedno dva infarkta koje bi zadesilo rukovodstvo kluba, i tri distorzije skocnog zgloba sa teskim komplikacijama nakon mesec dana oporavka.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
..i da ih zadesi sve to drzava bi ulozila i kupila L.A.Lakerse kojima niko ne bi posle toga mogao da zabrani kako ce da se zovu i onda bi opet zlezdo zgazi ih sve.... ... no to je njiov problem umobolni.. a nasi neka se bore pa videcemo koliko ce uspeti, ili oni do nekog gvojzdia ili uprava do nekog smanjenja duga, jedno biti mora.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Drago mi je zbog Vrabca, dobra u stvar u ovim povredama je sto dobija vecu minutazu, uprkos svim glupostima, i kamenjarenju ima potencijal da postane moderan igrac, rodjen za dobru tranziciju...
A za nas bi bilo odlicno kad smo do ovde dosli da izborimo osminu bez dodatnih meceva pa da vidimo koliko mozemo i da ne daj boze ne ispadamo u onu njihovu evrokup zajebanciju.
 
Последња измена:

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Nema mesta kritici. Birča i Hečer su nas nosili u nekim prethodnim utakmicama a sinoćnu partiju bih podveo pod umor. Jako nam je kratka rotacija, nemoguće je da 3-4 igrača igraju konstantno dobro, do pada mora doći, kao što je to bilo i sinoć ali su tu bili Andrić i Vrabac da poguraju mašinu. Od mene imaju naklon za borbenost i želju.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da, to je isto bitna stvar, da smo mi u ovako drastično skraćenoj rotaciji, uz veoma loš učinak dva veoma bitna igrača, Birčevića i Hečera, odneli pobedu. Ruku na srce, Hečer je bio meč viner, ali trebalo je doći u tu poziciju da jedna lopta odlučuje, sa onakvom njegovom igrom do poslednjeg minuta utakmice.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Najbitnije je da Hecer ima cojones i kada mu ne ide. Sut ce doci, a kad ga krene ima da napuni kurvetinu do vrha.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Da nam je bio Hecer one godine umesto Akojona,druga bi se pesma pevala.
Ne pisu za dzabe panteri po drustvenim mrezama, kako mi dovodimo igrace za koje oni nemaju novca:buhaha:buhaha
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ah ti ćokijevi botovi, i kod Tegija se često javljaju sa takvom pričom. Samo Tegi uživa da prska te budale, a i nama koji to gledamo priuštava fino zadovoljstvo.:D
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ma oni sto se javljaju kod Tegija su poseban psiholoski profil.
Kada bi imao neko iz struke da odgleda Tegijeve emisije,tacnije ukljucenja nekada cigana a sada pantera,mogao bi bez problema da napise doktorsku disertaciju.

Nije Tegi tema ovde,ali je realno jedini novinar koji sme da kaze istinu o stanju u KKP-u,a i mnogo cemu drugom,sto se psihu i bulumenti ne svidja.
Tacnije jedini televizijski novinar, koji je za sada preziveo medijsko sakacenje,od strane donosioca Bolivuda u Srbiju.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Čestitke momcima na trijumfu, ostali su nam ovi Belgijanci duzni još od 2011 -te.Sad fino da drknemo Olimpiju i Atinjane(one prave a ne novosadske) a protiv Sasarija, može i opušteno da se zajebavamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top