Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Na sta smo spali i sta smo docekali. Cak i fk u kom sede lopovi i poltroni ima neku viziju, neki cilj kako klub funkcionise, postoji bar jedan covek koji gura neku strategiju, a u kk ni jedan ali bas ni jedan. Sramota, od ovih sto povezuju staz i placaju reket za vile na zlatiboru u vidu netalasanja, do sportskog dela koji je verovatno na najnizim granama ikada, ako ne po rezultatima, onda po kurcobolji i dezorganizovanosti.
Treba nam neko, ko ce da dodje i da rastera komplet sve od preCednika do kafe kuvarice. Kompletna cistka, sa svim igracima, kondicionim, kafe kuvaricama, portirima, kuririma, povezivacima staza. Da se pocnr od nule bar u kadrovskom delu. Ovako ne ide.
Dzikic je prica za sebe, toliko arogancije, a da u karijeri nista nisi uradio znacajno, da se motas od Krke do Krke, da ti Partizan igra kao Krka i da vlada teska kurcobolja, nemam reci. Doslo vreme da pevamo "Uzmi Marko KK Partizan". Ne moze trener Partizana da bude neko kome je osnovni princip da utakmica nije rat i borba za zivot i smrt i ko to naglasava pred svaku bitnu utakmicu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.505
Reaction score
23.310
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I sta bi, je li nudio ostavku ili nije?

Koliko sam video, tekst je pisao Djordje Matic, ranije je imao tacne informacije iz kluba, da li je jos uvek tako?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Gledao sam utakmicu protiv Vrsca, i moje misljenje je da Dzile treba da ode. Plus sto znam sta radi po klubu, tipa, trenera juniorskog tima je oterao jer mu se ne dopada njegov naglasak (Taj trener je osvojio juniorsku jedinstvenu). Gorana Tadica je oterao jer ,,mu na ledjima pise DULE VUJOSEVIC". I da ne nabrajam dalje. Cutao sam cele sezone, ali je kada sagledamo, sve je uradio samo da se skloni ganima sa puta. PA sto nije gadjao polufinale sa njima?! Znam da je covic rekao ,,samo njih da izbegnemo i nema problema".

Svakako nam treba strategija. Mladi igraci, trener koji ce dobiti 3-4 godine da napravi sampionski tim ili tim koji moze da bude sampionski. Meni se licno dopalo kako je Canak vodio utakmice, ali ne moze to biti merilo jer je imao samo 7-8 igraca. Ne znam koliko bi on mogao da razvija mlade igrace.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Trener, neki red mora da se zna. Jer trener bez autoriteta nije trener, zajebite ove moderne koncepte. Kapiten je produžena ruka trenera, a ne njegova alternativa.

pa što ne progovori nešto tokom utakmice? Što se ne izdra pre toga na nekog igrača? Trener mora da gradi autoritet na nekim drugim osnovama, a ne tako što protiv Vršca jebe mater Novici, a ekipa mu cela pre toga se ponaša kao banda raspuštene i ne zarezuju ga pola posto.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.538
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
pa što ne progovori nešto tokom utakmice? Što se ne izdra pre toga na nekog igrača? Trener mora da gradi autoritet na nekim drugim osnovama, a ne tako što protiv Vršca jebe mater Novici, a ekipa mu cela pre toga se ponaša kao banda raspuštene i ne zarezuju ga pola posto.

Trener je uvek alfa i uvek je u tim sukobima u pravu.
To sam pricao i dok je DV ulazio u sukobe sa igracima, to pricam i sada.
Novicu volim, ali nijedan igrac ne sme da pokazuje neposlusnost jer time rusi celi hijerarhiju.
Ne ulazim u to kako nam izgleda ekipa, kao igra itd, o svemu tome i svim promasajima mogu na 2 strane.
Nemam nista ni protiv toga da igrac ima problem sa trenerom i da mu to kaze, ali na terenu moze samo da pita "kolko visoko?"
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Stojance, teoretski je to tako, i slazem se, ali eto u praksi je ispalo da nije jebiga... Novica nije bilo ko, to znas i sam, preuzeo je na sebe odgovornost, ne mogu da ocenim dali i koliko je to opravdano...
Hijerarhija je srusena, tu nema dileme...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da bi Novica mogao da prica i drzi lekcije, morao bi da bude bar upola igrac kao sto je bio, da je bar pristojno spreman, da ne primamo sve poene preko njega, da posto je sad bek suter onda i sutira na tom nivou

Dzikic je ocigledno izgubio ekipu, u najbitnijoj utakmici sezone mi smo bili banda, niti fizicki spremni, niti psihicki, naspanovani i pametni nismo bili ni na iole pristojnom nivou. Sam je birao ovakvu ekipu. A sta li mozemo tek ocekivati u ovom nebitnom takmicenju?

Mi smo ga najebali u svakom slucaju, nemamo klub, predsednika, uo, direktora kojima je stalo do kluba i imaju bar neku ideju i strategiju a da nije da se prave mrtvi i zahvalni.
PSD, Pek, Tosa i sl su nas najveci problem, lako cemo za trenera i ekipu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Trener je uvek alfa i uvek je u tim sukobima u pravu.
To sam pricao i dok je DV ulazio u sukobe sa igracima, to pricam i sada.
Novicu volim, ali nijedan igrac ne sme da pokazuje neposlusnost jer time rusi celi hijerarhiju.
Ne ulazim u to kako nam izgleda ekipa, kao igra itd, o svemu tome i svim promasajima mogu na 2 strane.
Nemam nista ni protiv toga da igrac ima problem sa trenerom i da mu to kaze, ali na terenu moze samo da pita "kolko visoko?"

Apsolutno si u pravu ali ta rasprava nije bila koliko sam shvatila na terenu nego u svlačionici.... jedina Novičina reakcija na terenu je bila ono šutiranje reklama što sam ja u tom momentu tumačila njegovim nezadovoljstvom zbog izdanaja i ekipe i sebe samog a ne nesuglasicom sa trenerom..

Mozda sam ja to pogresno tumačila..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Bunio se i kad ga je izveo iz igre, ne secam se sad koja cetvrt tacno, usao pa ga Dzile brzo zamenio.

Novica mnogo znaci za ovakav tim, autoritet, podigne igrace, za ovaj nas nivo njegov kvalitet se pojavi u nekim trenucima ali ocigledno da ova sezona nije to to (iako je neke utakmice resio), da li ne moze vise nista, ili se bas zbog uloge opustio. Realno on se u ovoj sezoni samo dodvorava navijacima sa laznom odbranom, bacanjem i sto je podizao publiku par puta.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Novica je grobarčina i ljudina i volim ga kao što volim i Mačvana, Dragana, Jana, Bogdana, Žoa, sve te igračine koje su u poslednjih desetak godina ostavile srce i dušu na terenu za Partizan, ali već par puta tokom sezone sam primetio da mu ne odgovara autoritet trenera. Ja skoro svaku našu utakmicu gledam preko prenosa na Areni, ponekad tokom tajm auta je van ekipe, kao da ne želi da sluša naređenja, ako tako mogu da napišem, trenera. Sećam se kad je Džile nešto vikao na Vanju, prošlo je skoro pola tajm auta, da bi Novica dobacio Džiletu u fazonu "dobro ajde reci šta se igra ima jos pola minuta".

Ovo je samo moje mišljenje, ali smatram da se zbog ovog njegovog problema sa prihvatanjem autoriteta trenera nije ni vraćao u Partizan dok je Dule bio na klupi, već u Megu. Kažem, to meni tako deluje kao posmatraču, ko zna šta se zapravo dešava i kakav je problem. Poenta je da je trener glavni i koliki god da si igrač i koliko god da si uradio u karijeri bilo za Partizan ili ovako, moraš da se povinuješ svakoj kritici trenera. Ako je Pavlović mogao da sluša Duleta bez pogovora, može valjda i Novica Džileta. Na stranu to kako trenutno izgleda naša igra, što kaže Stojanče, to je za posebnu analizu o kojoj se može što šta reći.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ono sto sam ja nacuo je mnogo grdje...a to je da je Novica grmeo na Dzileta jer mu ne da vecu minutazu...valjda revoltiran time sto vise igraju od njega oni koje boli uvo da se cimaju na terenu...na sta mu je Dzile rekao "a ko si ti da se 7 dana ne pojavljujes na treninzima?"
Ako je ovo istina onda sve u pm...msm vidi se da se Novica raspada na terenu vec neko vreme ,ali ako je istina da se ne pojavljuje na treninzima po par dana mi cemo u timu do kraja sezone imati klanicu...nadam se da ce se sve srediti,sta god da je i kako god.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Koju veću minutažu kad jedva hoda, igra utakmice bez treninga zbog sjebanog kolena, što je za svaku pohvalu, ali i on se uklapa u sivilo tima, jednostavno čovek nije u stanju da trenira, igra samo utakmice
Ako smo rekli da je robinson invalid onda je isto i sa novicom, nemam problem da džikić ode, ali isto tako mislim da nije on problem, to su sve posledice frustracije trenutnog stanja
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.943
Reaction score
26.927
Taj rad, zamisli da Dzile zarati sa njima.
Fakat smo postali sprdnja od kluba, prezidenta zabole kurac za klub, upravu zabole, igrace zabole, evo i trenera...
Postali smo ciganska radost a grobarski kosmar.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Udrite, insajderi. To nam se dogodilo, jebo sukob i sve, nego sad svi redom imaju "prave informacije" i svi sve znaju, predsednik gepekovan, direktora nema, Mića Berić još u APR a trener se ne čuje. Da li ja sada romantizujem ili ne, ali imam utisak da je Dule to sekao u korenu i gradio zid oko tima i svih problema i tako štitio i tim i sebe.

Zato i dalje mislim da Džikić kao trener mora da bude broj 1 pa sve i da je DV lično kapiten. Naravno, ni on nije bezgrešan. Ali je trener. Kao što sam već nekoliko puta govorio, vara se svako ko misli da u sportu i svlačionici postoji ikakva demokratija. Postoji autokrata trener sa svojim timom, a ako nije tako, kreće raspad. Jer svako ima neke svoje ideje i zamisli, a kao što znamo, nije svako vičan komponovanju i umetnosti, a isto tako nije svačiji posao ni to da radi. To radi trener.

EDIT: I samo još da vidimo šta kažu upućeni i insajderi, da li je Pekovićeva kurcobolja povezana sa podrškom wannabe patrijarhu Svesrbije?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top