Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jebote u depresiji sam, nismo više ni druga pratilja. :banghead
Najveće pičkice u slavnoj istoriji mamu vam jebem. :confused
Duško vrati se, mole te Grobari!!!!
NAJEBEM SE MAME SVAKOM CIGANSKOM GOSTU. JEBACE VAS DULE PONOVO. PACOVI
 
Последња измена:

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
18921890_10212486625498755_990399030673647071_n.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nocas je pun mesec, spremite se...pojavljuje se covek iz senke...spas je blizu...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Na osnovu cega ti gajis nadu da ce se Dule vratiti? Na osnovu cega ti mislis da ce KK-u krenuti bolje, sad kad nas napusti simptom bolesti? Vi ste bili u pravu kada ste govorili da je teranje Duleta pad bastiona, pad KKP-a, a sad cemo dobijati kurac narednih pet godina

Da li ti mozes da razumes da to i jeste bio pad bastiona i Partizana kakvog ja znam celog zivota. Ne razumes i dalje! Svako sa gramom mozga je mogao da nasluti sta ce da se desi.

Bilo je i drugih opcija, mnogo boljih i casnijih po klub i navijace, sada je kasno pricati o tome.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Veliko bravo grobari, to su ti časovi ljubavi po tome se razlikujemo od cigana. Pola forumaša kenja po Džiletu i igračima a pionira nije videlo ove godine. SMRT FAŠIZMU ZIVEO PARTIZAN
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A sto prizivate Duleta kad je on napravio onoliki dug i moze se reci da je najodgovorniji za ovo posrtanje?

Pa nisu todoric i pekovic madjionicari da za dve godine isprave njegove greske.

Edit: kuki, trebalo je manje od gram mozga...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
I opet ne bih menjao ovaj osećaj za zadovoljstvo koje sad osećaju romuljage...

Ko zna, možda bi nekog i zavaralo da smo ušli u finale i klali se sa ciganima, i izgubili malo časnije, i ne volim tu izreku, ali ko zna zašto je ovo dobro...

A oni, rekorderi u kašnjenju sa platama u novijoj istoriji košarke, neće ni oni dugo...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sta pricas ti covece?

Bukvalno sam napisao da ste bili u pravu kada ste govorili da je teranje Duleta znacilo kapitulacija pred pickoustim psihopatom...nisam mogao biti jasniji
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ovo je karma šta su uradili jadnom čoveku. Pa jebeni domar kada ide u penziju oni mu naprave ispraćaj i kupe mu neku rusku čuku. A oni su Duleta koji se usro u život fašistima izbacili kao govno napolje, pustili pičkicu zalizanu da mu kaže, da nije više trener kluba za koji je dao oba bubrega. More mamu vam jebem.

Todoriću pičko još si u klub, vidim mnogo si se potresao danas na klupi? Smrdiš na prevaru.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Stanje redovno .
Ja i dalje čekam da neko javi kada napadamo EL ?

Jbt i posle toliko lizanja bulje od av mi zavrsimo ovako , šta bi bilo da smo slučajno par puta stali na žulj velikom vođi ?

Dosta pitanja a premalo odgovora.

Edit:
Cigani što blejite sada na forumu ,u vidu novo registrovanih ili onih drugih , bićete jebani kad tad , stoko ciganska
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovaj Pekovic je ispao nevidjeno djubre.NEVIDJENO .Samo nas je zajebao i ostavio na cedilu.Todoric-bez komentara.Ipak,zeleo bih da svoje mislenje kazu neki clanovi Foruma koji su zdusno podrzavali ovog...Pre svega mislim na postovanog Crnog Bombardera,jer mozda zna nesto sto mi ne znamo_Ovi ostali koji su govorili bajke o Pekovicu su ispali mnogo naivni.
 
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
49
Reaction score
4
Ovo je velika bruka ne toliko zbog ove serije,koja je bruka sama za sebe, koliko zbog cele sezone i tima koji je osramotio dres i grb koji nosi.
Dzikic od kada je pocela sezona nije jednu jedinu pravu odluku doneo od selekcije preko individualnog napretka igraca do vodjena i pripreme konkretnih meceva ocena cista nula,ja imam utisak da on ovui nocas nije ni skautirao jer smo tako igrali.
Najaci utisak meca je tajm-aut u kojem mu je Hecer na klupi a on covek prica na engleskom,zemljo otvori se.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Nije poenta u Duletu kao treneru, poenta je u tome sto je covek radio u interesu Partizana, svim srcem. Sigurno je imao masu gresaka, al covek je ugasio ono zlo protiv koga se borimo, svaka njegova konferecija bila je zivotna lekcija, od ove garniture danas nista pozitivno ne videh. Sramota, velika sramota na sta smo spali...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
karma je cudo.
kada je pekovic oterao onako vujosevica, a da se nije udostojio to u lice da mu kaze, pokazao je kakvo je smece i sljam i time se posrao na one godine dok je lio znoj u nasem dresu.
sta tek reci za todorica kameleona.
govno na kub.
na zalost ne vidim skori spas za kk i mislim da ce ovo jos dugo dugo potrajati
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Onako iz zivotnog iskustva predvidjam opstu bjezaniju narednih dana. Od prvog covjeka kluba do onih sto tapkaju loptu.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Daj samo zajebite Dzileta ...uz gomilu gresaka, covek je radio u nenormalnim uslovima. Imao je budzet koji je desetina glavnog konkurenta, ni jebeni rakicevic nije hteo da dodje, a da ne pricamo dalje....Dzile I keva pravi Partizanovci do srzi
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Partizan zivi vecno!

A pekovicu najiskrenije zelim da se overdozira u separeu top-hill-a koliko vec na leto.

Bila bi to neka epska pravda. Okotio se na brdima - krepao na brdu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top