Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne volim da pišem o tome pošto takve stvari podrazumevam ali jako je bitno da danas cela hala bude puna. Termin je na ivici prihvatljivog za radni dan, još je i Aranđelovdan. Ako smo mogli protiv Budućnosti u ABA ligi da napunimo halu na Sv. Nikolu pre par godina možemo i danas. Božić na klupi a i verovatno najgori sastav otkad ja pratim Partizan. To je bila baš lepa pobeda. Sećam se da je Vanja odigrao tu tekmu kao pravi kapiten, videla mu se krv u očima. Još je ušao i u neko koškanje sa Milogorcima a posle toga skupio ekipu oko sebe i tražio još jaču podršku od nas! Želim mu, a i svima ostalima, isti borbu i rezultat danas! :šal:ziveli:šal
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Isti slucaj. Neverica. Krecem u BG u nadi da ce biti na blagajni neprodatih.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jbt gledam vec par utakmica prodaje se sve preko ticketlinea, i sve ocekujem namestice online kupovinu, i neverovatno da 21. vek ne moze karta da se kupi online.
Velika sramota. Može ali neće. Ja na primer za jebeni bioskop kupim karte online i deset minuta pre filma dođem uzmem i sednem na moje mesto koje sam odabrao. Ali i za to nam je trebao da dođe neki stranac... Neverovatno smo lenja, nezainteresovana nacija za bolje i jednostavnije...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Neverovatno smo lenja, nezainteresovana nacija za bolje i jednostavnije...

Vidi, ja često isto kažem kada mi je kriv neko neodređen, znači kad mi ne valja ništa postojeće.

Ali u ovom slučaju imenom i prezimenom, slažem se da je ogromna sramota da ne možemo kupiti karte online. Administracija, predvođena Kijanovićem i šef računovodstva i prodaje Vuk Rajković - wellcome to 2018 jebeno.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Da li neko ima dobar link za gledanje tekmi preko mobilnog?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Arandjelovdan i radni dan... Kombinacija.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Zenit prokockao pgromnu prednost! Debili jedni, valjda ce da dobiju ovaj jadni Trento u produžetku.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ Svi :D Samo me odvede na stranicu izadje ovo za host, pojavi se player posle toga ali ne reaguje samo reklame. Do sada sam preko Partizan VM gledao bez vecih problema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top