Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nista... Kada bih napisao ono sto zaista osećam bio bih kontradiktoran ali hajde. Nije mi nikako jasno kako se izgubila ekipa iz utakmice sa Cedevitom, Olimpijom, Zenitom?. Da li je moguće da su oni toliko loši u datom trenutku ili smo mi toliko pali? Nije moguće da je samo do Zagorca? Videlo se ko šta igra, znali smo šta se događa sa kojom petorkom... Da li je moguće da su nas tako lako pročitali i da je ovde kraj ambicija sa Čankom na klupi ili je samo trenutni kanal, razvojna faza ili šta znam? Ajde neka objasni neko ko je iole igrao pravu košarku.. Da nije zbog Arene? Štipam se po obrazima i sve tražim neki razlog, opravdanje, sve kao da će sutra sve proći i biti normalno ali sumnjam.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Искрено само се надам да ћемо бити 11 и да нећемо испасти из лиге. Било каква борба је завршена јер у најбољем случају можемо имати 6:5 на пола али то није довољно за ПО. Максимум можемо узети сада 4:7 по мени на пола. Ово заиста није дефетизам него заиста огромна реалност.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Dusa me boli zbog Canka jer je covek na mestu, pravi i iskreni Grobar, ali ovako vise ne ide...Tim je u autu, nema odbrane, nema fajta...Pretrcase nas ljudi danas samo tako...Koliko smo koseva iz reketa primili, koliko glupih faulova napravili...A opet, toliko puta smo trebali napraviti faul, a nismo...U drugoj cetvrtini im dozvoljavamo seriju, a da nismo napravili nijedan faul...Tu je Dule bio genijalan...Moras napraviti i neki obican faul da protivniku stavis do znanja da nece moci da prodje...Moras reagovati na seriju rivala, vikati na sudije, cak iako su u pravu...Tako se igraci dizu iz kanala, publika luduje i sve je na tvojoj strani...Ne znam, mozda i kenjam previse, jako me pogodio ovaj poraz...Evo sad videh da je Canak dao otkaz...Sve najbolje ljudino, nadam se da ces postati dobar trener pa da se jednog dana vratis i zavrsis zapoceto...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Canak podneo ostavka!Javlj a arena sport
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
i na kraju kad je nebitno bez tenzije Aranitović pogodi 3 trojke za tredom... da li da plačem ili da se smejem... Landail ne zaslužuje ni sekund na terenu, mada nas ima dosta kriminalnih...
ne znam da li je problem što Čanak ne zna da postavi odbranu ili su svi očajni u odbrani, prosto mi je neverovatno da ništa i nikoga ne možemo da branimo...
previše smo providni u oba smera, da ima pet bandera na parketu u svaku bi se zakucali i napred i nazad...
teško ćemo nadoknaditi poraze od krke i zadra, ispade da u oktobru izgubismo sezonu...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Kakav samar .. hvala na svemu Nenade, gospodski..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Koga ce sada da dovedu nemam pojma
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bio sam ubeđen da će Zadar biti prekretnica, ali je slika bila porazavajuća. Potrebna je šok-terapija, novi čovek. Ne znam kako je došlo do ovoga, neću da ulazim u demagogiju i traženje alibija. Rezultat je jedino merilo. Kad Partizan izgubi pet mečeva zaredom i to od protivnika koji nisu njegovog kvalieta, ne znam šta drugo da uradim. Mogao sam da pričam kako smo mladi i imamo problema sa povredama, ali to je šuplja priča”, zaključio je, sad već bivši trener crno-belih.

Gospodska izjava svaka cast. Verovao sam da ce biti kosarkaski Stanoje kad je stigao al jbg..sve najbolje u daljem zivotu i karijeri..Sale Djordjevicu prizivam te..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top