Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jel zna neko da li ima ticketline i u ostalim gradovima? Mozda nekad nece biti ulaznica na stadionu za kosarku na dan utakmice.
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Сад читам да карте неће бити у слободној продаји... клуб је стварно могао мало раније то да објави да знамо ми који долазимо нпр. из Републике Српске. Тек сам сад дошао до овог податка а двојица колега и ја смо већ уплатили пут за Београд са две сезонске док смо трећем колеги планирали узети улазницу и сад смо у незгодној ситуацији да неко од нас остане вани. Да ли зна неко на коју фору би могли колегу увести или да ли неко да је из Београда има сезонску а да није у прилици да иде па да посуди те би ми одмах вратили након утакмице (као гарант нудим личне документе и податке, спреман и на новчану надокнаду за посудбу) само да не пропадне пут који планирамо већ мјесец дана?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Probajte preko kluba, sutra pravo u klub i probajte da vidite sa PRom Ivanom Ivkovicem, ili ga kontaktirajte preko twittera ili facebooka... verujem da ce izaci u susret mada kasno javljate... imate i varijantu da kupite sezonsku i dobijete dve karte besplatno http://www.ticketline.rs/article/?aid=5439
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Mi moramo gađati cigane u po abe... obavezno...DŽile će da digne budućnost opasno,oni će da rastu uz ove utakmice u EL...gubiće u abi zbog iscrpljenosti a gani će vjerovatno biti prvi na kraju abe... moramo biti pametni ... dolazi nam Cedevita a do tada će biti dosta jasnije...nikako na budućnost prije finala
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Al ćemo da ih razbucamo sutra!!!!!! Ajmo partizanštino, naše vreme je došlo! Još kopamo!!!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Probajte preko kluba, sutra pravo u klub i probajte da vidite sa PRom Ivanom Ivkovicem, ili ga kontaktirajte preko twittera ili facebooka... verujem da ce izaci u susret mada kasno javljate... imate i varijantu da kupite sezonsku i dobijete dve karte besplatno http://www.ticketline.rs/article/?aid=5439

Burazeru, kancelarije ne rade vikendom, prva stvar, a druga - ja sam išla juče, da probam da uzmem za neke ljude, ja sam uzela sezonsku jer je ove godine bila pristojna cena, nema!!! Čujem i informaciju da je Ostoja zaustavio tu praksu, tako da... Verovatno će uz ovu ili onu frakciju neko i moći da se umuva u halu, samo što je to riskantno, jbg, slobodna pandurska procena o broju ljudi a i ovako će biti smanjen kapacitet...
 
  • Like
Reactions: rus

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Jbg, napisao sam, kako sam to resio prosle godine, kada su mi dolazili neki prijatelji... meni su izasli u susret... ne znam stvarno kako je ove godine...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Sve stoji, ja sam godinama tako nabavljala, što za sebe, što za druge, ali sad, eto, nisam mogla... :(
 
  • Like
Reactions: rus

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Znajući Trinkinerija, verujem da je smislio nekoliko "pakosti" limenkama, što dalje znači da očekujem Novicu u startnoj večeras :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

Daj nam krv ,daj nam znoj,nek nas san sad bude tvoj samo hrabro vodi nas do pobede...
:napred-partizan:
t4705.gif
:pfc:
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ideeemo! Sad je Trinkijeri sa osmehom iskulirao pitanje novinara da li će igrati Novica. Mislim da će igrati sigurno. Nema bolje utakmice za povratak kapitena.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Novica ke na zagrevanju :šal
Trinkjeri zaobisao cigansku klupu :D:D:partizan-fan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Evo kaze Japanac na temu Novice "cim je na zagrevanju, sigurno ce biti i u igri" :buhaha
 
  • Like
Reactions: rus
Статус
Затворена за писање одговора.
Top