Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odrzan je zreb za kup Koraca. U cetvrtfinalu idemo na Borac (petak 14.februar od 17h) a u polufinalu potencijalan rival trazi se na mecu Radnicki Basket - Dinamik. Sa FMP-om mozemo igrati tek u finalu, ako se oni plasiraju tamo...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Pa zar je iko sumnjao u ovakav zreb?

U 1/4 finalu na filijalu coravog, u eventualnom 1/2 na pantere i u eventualnom finalu na stub srpstva.

Kao da je corava pudlica izvlacila:buhaha
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
@ilijasova

Da , čudan žreb.Inače...
Pudlici je kup osobito važan.
Sa protivpožarnim paratima u tom takmičenju je počeo da gradi identitet i istoriju lažnog kluba na čijem je čelu.
Drugo, prošle godine posle poraza u kupu je krenuo u svemedijsku spin ofanzivu protiv Partizana i lagao ko pas kako je pokraden.

Čuvajmo se namera podloga čoveka!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Mi tri utakmice za tri dana,oni petak odmaraju. I tako unazad par godina ako se dobro secam...
Ali ni to im nije pomoglo,vazda smo ih tovarili, i opet cemo !
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Meni taj kup nista ne znaci. Uspesnost ili neuspesnost sezone,nece se meriti po uspesnosti ili neuspesnosti u kupu.Tri utakmice za 3 dana sa 8,9 raspolozivih igraca,zbog broja stranaca,u sred sezone pred odlucujuce meceve nije nesto sto nam treba.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svako takmicenje koje donosi trofej znaci i uvek treba ici na osvajanje trofeja.

Ako osvojimo bice lepo a ako ne osvojimo... pa volecemo Partizan jos vise i osvojicemo neki drugi put.

Ali kao sto rekoh gore, ovi klubovi gmizavca neka se redjaju na redaljku jedan po jedan - a mi idemo do kraja. Mozemo to. Ako hocemo.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
ah, bas nezgodno vrijeme za spodobe zvane romo-zombiji. Tesko je biti racionalan kada je jedna od nasih misija da ih raznesemo u paramparcad.

Medjutim, sa sportskog stanovista ovo nije toliko bitan mec. Ako ih dobijemo, nista konkretno necemo postici. Oni ostaju treci uz male sanse za drugo mjesto.
Nama je mnogo bitniji mec sa milogorcima jer ako njih dobijemo sa vise od dva poena, onda smo gotovo sigurno prvi i bezbrizno cekamo Mornar.

jbg, znam da zvucim kao da nudim prljav kompromis, ali mislim da ne mozemo priustiti nove povrede.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Kup je bitan ako se kasnije potvrdi sa nekim bitnijim trofejom.. Ako ostane jedini onda ne vrijedi previše..
1/4 i 1/2 bih odmorio pojedine igrače.. Trifa bi dobio oba meča 30+ minuta, Birča i McAdoo takodje.. Jedan meč bih recimo odmorio Voldena i Mozlija, drugi Gordića i Jankovića pa ako se prodje onda u finale pun gas..
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Pa kako da odmaras igrace kad ces ih imati ukupno 9? Tj 10 zaboravio sam da je pejdz domaci
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.694
7 domaćih + 4 stranca = 11
Nisam računao Gordića jer ne znam kako se vodi, u slučaju da je domaći onda imaš 12
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Gordic se racuna kao stranac, u pravu si 11,ja kad sam racunao na pocetku sezone nije bio Trifa.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.694
Ima, ali mislim da ne mogu da ga računaju kao domaćeg jer igra za reprezentaciju BiH.
Tako je rekao komentator na SK, a i još negde sam pročitao.
Ako nije istina, demantujte.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top