Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Trebalo bi da jeste, ali nigde ne nađoh potvrdu i termin
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Jeste, u 18:00 je krenula.. Valjda ce biti nekih slika. Ja sam ovo nasao na tw
 

Прилози

  • IMG_20190831_180329.jpg
    IMG_20190831_180329.jpg
    564,7 KB · Прегледа: 61

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ Nadao sam se možda nekom strimu pošto je otvorena za javnost ali mrka kapa :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Da li je neko bio u hali?
Ako jeste, neka prenese utiske...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Gledao sam putem strima i koliko sam uspeo da ispratim Volden i Tomas su delovali bas dobro. Parahuski se sa dusom rastavlja,nema covek snage,nadam se da ce se konsolidovati u skorije vreme. Jare lepo przio , Mozli ce isto biti dobro pojacanje cini mi se,borben je,veci doprinos daje u odbrani svakako.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ako nadjemo tog jednog igraca koji se valjda ceka, da ima poene u rukama, da je primarno dvojka a da je dovoljno snazan da moze da pokrije i trojku, moze ova sezona da bude jako zanimljiva...
Previse je slab uzorak ova prva utakmica za ikakvu ozbiljniju analizu pojedinaca, a i sloga nije (nazalost) ozbiljno merilo... ono sto se moglo videti je da Jaramaz deluje dobro, pogodio je dosta suteva(sto mu je najslabija karika), amerikanci deluju kao dobar upgrade u odnosu na proslu godinu, belorus nije delovao dobro, malo je cak i Trinkijeri popizdeo na njega zbog propusta u odbrani, letonac ce biti neprimetan a koristan. Plasi me Zagorac, mislim da previse ocekujemo od njega, kao i on sam od sebe, a tesko da moze da ispuni ta ocekivanja... Gordic, Jankovic standardno svoje igraju. Ovi klinci sto igrali, prvi put vidim ovog Miletica, centar, obecava mali, ostala dvojica malo bili na terenu.
I da Pejdz... mislim da ga Trinkijeri vidi u ulozi kerola u realu, da udje pa ako mu je vece kao u zadru dobro, ako ne redukovana minutaza.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Мени се ово исто чини солидним, мада ми је снимак из мало чудног угла... Јел то ишао стрим уживо негде? Ако је неко стримовао, контам да негде има и цео снимак? Погледао сам ово са твитера и изгледа ми солидно. Ако неко зна да постоји цео снимак или нешто слично, нека постави линк, одгледао бих све.

ЈБГ ја се прешао, остало ми у глави да 16. септембра играмо а за ову текму сам скроз заборавио... :(
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Генерално, ја сам јако задовољан како је Тринке, средио екипу. Ове године смо јачи у претходне пар сезона јер ето, Тринки је тражио играче и стварао тим па очекујем да покаже своје тренерско умеће ове године и да издоминира. Штета што се исто тако и Сави Милошевићу не дозволи да доведе играча кога жели него вазура лузер и вучелић муте посао...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top