Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Je l' ovo znaci da cemo, kada budi igrali svi stranci, sadasnji ili ako ovu dvojicu zamene drugima i dovedu beka, biti bas ozbiljan tim? Zato sto sve i ovako deluje jako dobro, za ovo doba godine, a ne bih da baksuziram...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mnogo znači Tomas, Gordić dosta racionalniji danas ( nadam se da nije slučajnost) a Jaramaz i Volden žive od nekih ubačenih šuteva spolja koji im posle sve olakšavaju ali obojica a pogotovo Jaramaz su uvek maksimalno pošteni prema ekipi.
Ipak mislim da će neki rezovi uskoro morati da se prave sem ako se nešto ne promeni, generalno sam protiv toga da su nam stranci igrači rotacije, a pogotovo tek ako nemaju bar neki ekstra kvalitet.
Inače, dobili smo jako važno pojačanje večeras. Ne, nije Tomas, već Godefroj, grof od Monmiraja. Janković isti Žan Reno. :D
Dal je realno da nam je prva asocijacija potpuno ista :D
the-visitors-1-1.jpeg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam gledao utakmicu jer eto nemam tu odvratnu Arenu nego Sport Klub a Partizan ne volim da gledam u drustvu i onda sam samo pratio na flashscoru. Nadam se da je sa bratom Trinkijem sve u redu. Situacija oko Parahuskog je ozbiljan alarm, da ne kazem da nije ispunio 10 posto ocekivanja.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobro je. Da smo i ovde izgubili nakon onog u fudbalu ne znam kako bih preziveo dan.

Posle dosta loseg prvog poluvremena odigrali smo odlicno drugo i zasluzeno dobili. Naravno ima jos dosta stvari da se poprave tu, da smanjimo broj gluposti a nije da ih ne pravimo tipa izgubljene lopte ( Gordic i Volden danas posebno ) i ono sto nas najvise muci - slobodna bacanja ( 9 promasenih danas ) + neki promaseni ziceri kao sto su bili Zagorac u prvom, Pejdz i Jaramaz u drugom poluvremenu...

Jaramaz najbolji veceras ( 17 poena, trojke 3/4 ), pa odmah za njim Pejdz ( 13 poena, trojke 3/4, bacanja 4/4 jako bitno da on tu konstantno pogadja )... Jako dobri Zagorac ( nije mu isao bas sut trojke 0/4 ,ipak 8 poena i cak 10 skokova ) i brat Tomas koji se napokon vratio iako nije puno igrao ( 9 poena, za dva 4/6 i cak 9 skokova )...Vredi pomenuti i Nikolu Jankovica i solidnu njegovu rolu ( 9 poena, 7 skokova ) i Volden sa one dve vezane trojke mada i on moze bolje ( 8 poena, trojke 2/6 ) ... Gordic osim 5 asistencija i one jedne trojke dosta mrsavo i mora i moze to mnogo bolje, Mozli ok ali malo ga poremetile brze tri licne greske... Ostali neprimetni... Parahuski i Pejners malo igrali, nista posebno... Bircevic za 10 minuta nijedan sut...

Jako bitna pobeda nakon onog neprijatnog poraza od Primorske. Nastavljamo sa gustim rasporedom u gostima u ABA ligi...

Pohvale i za Scepanovica na vodjenju i pobedi. Trinki da se brzo oporavi i vrati nam se.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jel ima neka utakmica ove sezone, a da mi nismo izgubili prvu cetvrtinu?!?

Ja mislim da nema..

Sa jedne strane to pokazuje da ova ekipa raste tokom utakmice, ja se nadam i kroz sezonu...
Sa druge strane odredjeni pojedinci koji pocinju treba da budu na klupi..

Kako god, los pocetak i jako dobar kraj. Mi smo imali 46 skokova, sto automatski znaci dobra odbrana i brdo promasenih suteva Mornara. Imali smo i dosta napadackih, Thomas je zverina na obe strane...

Ne svidja mi se kako Wolden vodi napade, jako je bezidejan, nema nikakve kreacije...Ne kazem da je los igrac i da nece proraditi vec samo da smo jako staticni kad on vodi napad.

Jare je moj omiljenj igrav ovog tima, u njega najvise polazem nadu i jako se radujem kad odigra dobro.

E i da frizura Jankele :buhaha
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Pulen je od Barselone dosao do Mornara...strasno kakav divljak...sut iz igre 5/19.
Prije pocetka drugog poluvremena razmahuje rukama i zijeva na centru...
Tesko je objasniti Jankovicevu frizuru osim ako nije radi uroka :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ipak mislim da će neki rezovi uskoro morati da se prave sem ako se nešto ne promeni, generalno sam protiv toga da su nam stranci igrači rotacije, a pogotovo tek ako nemaju bar neki ekstra kvalitet
Napisao sam isto, a onda brzo obrisao kako ne bih pokrenuo lavinu komentara na tu temu..

Kad si vec pomenuo, ja kao neko ko bas mrzi kad se menja ekipa usred sezone, pa makar to i pojacanje bilo, smatram da odredjeni igraci moraju ili da daju doprinos ili da odu iz kluba..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Voleo bih da neko od košarkaški pismenijih forumaša objasni transformaciju Pejdža. Ako i kad nađete vremena, da ne prozivam sad.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.759
Локација
underground
Pa poznata je cinjenica da americki kosarkasi koji prvi put dolaze u Evropu,imaju mnogo bolju drugu sezonu od prve.Takodje Pejdz je sad oslobodjen uloge organizatora igre i ima vise svezine za sut.Takodje je i jako vidljiv napredak u odbrani,jer mi vise nemamo na tom mestu rupu,kao vecim delom prosle sezone.Medjutim ja od njega ocekujem jos bolje partije,jer je primetan strah prilikom ulaza,gde ima losu realizaciju,jer se ocigledno boji rampe,i onda cesto nabacuje loptu visoko na tablu,bez uspeha,takodje slabo podnosi kontakt,te cesto ne moze da iznese prodor,jer ne ulazi u njega dovoljno agresivno,kao pod rucnom,je.Ako i to popravi mozemo od njega dosta dobrih stvari ocekivati ove sezone.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Bravo momci :clap tesko gostovanje i dobra pobeda .prebacismo 70 poena najzad xexe...
Volden ozbiljno zabrinjava time sto ne zna sta ce s loptom i da namesti dobar napad. 0 asistencija...
Slobodna bacanja su nam za zatvor,tukli bi sve sa po 20+ razlike da ne masimo onoliko bacanja.
Dobra vest ,realno nismo na 50% mogucnosti ,a kidamo sve
Bravo Jare :clap
Trinki budi nam dobro
P.S. Parahovski ce igrati bolje kad mu daju bar 15 minuta na parketu,svaku igrati po 5 minuta ne bi ni Jordan uhvatio formu.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Pejners nije ni doveden da bude nosilac vec solidan rotacioni igrac ali njegov statisticki ucinak je ipak vrlo slab, tako da je jedino pravo razocaranje Parahovski, svi ostali daju doprinos, sto statisticki, sto po stvarima koje se ne vide kroz statistiku...jbg, tesko je pogoditi sa 6/6 pojacanja...Bircu ne racunam, on je za sada tu negdje 12. igrac.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Meni je fascinantno kakve mi rezultate pravimo od pocetka sezone imajuci u vidu da smo promasili nekoliko pojacanja za koja smo bili ubedjeni da ce praviti razliku. Sta bi bilo da smo zaista potrefili sa istim,ne smem ni da zamislim.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ima li pismenijeg od Duleta?
Ako su ruze, procvetace...
Jednostavno, jbs mu mater za svaku gresku bezveznu, ali verujes u njega i guras ga u igru i trazis da igra maksimalno koliko moze u tom trenutku, i to je to.
PS. Razlika kad igras odbranu i budes ozbiljan i ne igras odbranu i budes zongler je nas KK i FK... neko odigra nesto jednom u tri godine ali nikad od njega ozbiljan igrac i njegov tim cesto gubi (Suma) pa ma koliko se neki palili na njega, a neko igra ozbiljno iako cesto lose u napadu (izaberite po volji bilo koga iz KK) ali njegov tim dobija najcesce. Nebo i zemlja, ozbiljan igrac i zongler...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Toliko me iznervirala mrtva arena da mi je utakmica pala u drugi plan. Kao najbolje od nas ja bih izdvojio Jaramaza da smo uboli još dva takva domaća igrača i Bog da nas vidi al što bi ljudi rekli nije svaki dan Božić.

Kao negativno čini mi se da nekad u toku napada totalno nemamo ideju šta da radimo i ona situcija 5-3 kontra za nas i mi je završimo sa tri sekunde u reketu. Inače čujem da su uslovi bili teški za igranje zbog sparine to može da objasni neke situacije na obe strane.

Moje laičko mišljenje je da nam trebaju pre beka startni kec i još jedna petica umesto Artjoma ako imamo te neke 'visoke' ciljeve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top