Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

SaleJank

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2019
Порука
5
Reaction score
9
Локација
Temerin
Због много гостовања и путовања не стижемо да се посветимо корекцији неких грешака и да се боље уиграмо, али опет побеђујемо и одређени напредак се види. Само да изгурамо овај део сезоне како треба и све ће бити на месту.

Почетком друге полусезоне 8 утакмица заредом у АБА лиги играмо у БГ-у (рачунајући гостовања ФМП-у 1 и 2) а укупно 9/11 за целу другу полусезону, где ће бити доста времена за '' намештање'' ситнијих и крупнијих проблема током првог дела сезоне.

Само да да Бог здравља играчима и биће све како треба.
Спортски поздрав,
напред Партизан!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Da zaradjuje platu bez ikakvog ucinka.On nije kosarkas,nit igra odbranu ,nit ide na skok nit zna da pogodi kos.Novica je 10x korisniji igrac od njega i ne igra.Treba ovde cistka,Birca,Pejners,Volden nemaju poentu u ovom timu.Samo trose pare.Parahovski je igracina i to posle prosle sezone nema sanse da me ubedi neko da nije mada je kidao i u Niznjem u EL svojevremeno,s njim je Adomaitis vrlo jasno objasnio situaciju "Partizan ne zna da ga koristi" (opisao je to malo suptilnije,ali to je to). Ako hocemo da ga ubacimo u ritam mora vise da igra,ako ne igra zbog nediscipline onda lepo zajedno sa Bircom na vrata.Suter je obaveza jer ne mozemo da prebacimo 70 poena,sva sreca pa je odbrana zaista dobra pa nam protivnici tesko i 60 prebace
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Ala su ljudi nestrpljivi...pa nemoguce je da svih 12 igraca istovremeno i sve vrijeme daje znacajan doprinos na svakoj utakmici, da je tako davali bismo na svakoj po 120 poena i ne bismo primali vise od 60, a i odigrali smo tek 6 takmicarskih utakmica + superkup, izgubili samo jednu. Ni u jednoj ekipi na svijetu 12. igraci nemaju doprinos na terenu veci od Bircevica. Dobili smo zato Pejdza koga su mnogi otpisali, decko ima sut za 3 poena 13/28 na 6 utakmica.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Da zaradjuje platu bez ikakvog ucinka.On nije kosarkas,nit igra odbranu ,nit ide na skok nit zna da pogodi kos.Novica je 10x korisniji igrac od njega i ne igra.Treba ovde cistka,Birca,Pejners,Volden nemaju poentu u ovom timu.Samo trose pare.Parahovski je igracina i to posle prosle sezone nema sanse da me ubedi neko da nije mada je kidao i u Niznjem u EL svojevremeno,s njim je Adomaitis vrlo jasno objasnio situaciju "Partizan ne zna da ga koristi" (opisao je to malo suptilnije,ali to je to). Ako hocemo da ga ubacimo u ritam mora vise da igra,ako ne igra zbog nediscipline onda lepo zajedno sa Bircom na vrata.Suter je obaveza jer ne mozemo da prebacimo 70 poena,sva sreca pa je odbrana zaista dobra pa nam protivnici tesko i 60 prebace

Volden je klasa, treba ga sacekati.... za ostalo se slazem
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Volden? Plejmejker je tu cini mi se da razigrava,deli asistencije,da,ne?!
Volden asistencije EC
vs Ven 0
vs Tof 7
vs Ryt 2
prosek 3 za 25 min na parketu
Volden asistencije ABA
vs Igo 2
vs Pri 0
vs Mor 0
prosek 0.7 za 23.3 minuta na parketu

Trenutno on je napadacki cista katastrofa !!! Ono sto je za sada jedino kod njega dobro je odbrana i to je sve.Nadam se da ce uskoro da se pokrene sa asistencijama inace smo u problemu ,sto bi rekao Trinki onomad,plejmejkeri su nam 0. Razlog zasto ne prelazimo 70 poena je to sto on ima sve 0 ,razlog zasto Art dole nema asistencije su uglavnom njegove 0. Verujem da moze da popravi to sve ,mada nije mu ni tesko s obzirom na 0.7 asistencija po utakmici

Eto to fali Voldenu
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Verujem da se neko seca onog Milera,sto je igrao kod Mute,pa smo ga prodali u sred sezone? Miler je imao monstruoznu napadacku statistiku kod nas.Jel bi neko voleo Milera umesto Voldena? Ja ne bi,a ne verujem ni da bi puno forumasa to volelo.Volden za sad odradjuje odlicno posao,koja se ne vidi u statistici a mislim da to moze da bude jos samo bolje.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Patrik Miler na utakmici protiv Igokee je imao 23 poena, 7/8 za 2 i 9/10 slobodna bacanja, uz 11 asistencija i 5 skokova.
Opet, to je bila utakmica u kojoj smo dali 117 poena a primili 104 :D
Ko zna, mozda on i ne bi bio los u ovom sistemu.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Volden? Plejmejker je tu cini mi se da razigrava,deli asistencije,da,ne?!
Volden asistencije EC
vs Ven 0
vs Tof 7
vs Ryt 2
prosek 3 za 25 min na parketu
Volden asistencije ABA
vs Igo 2
vs Pri 0
vs Mor 0
prosek 0.7 za 23.3 minuta na parketu

Trenutno on je napadacki cista katastrofa !!! Ono sto je za sada jedino kod njega dobro je odbrana i to je sve.Nadam se da ce uskoro da se pokrene sa asistencijama inace smo u problemu ,sto bi rekao Trinki onomad,plejmejkeri su nam 0. Razlog zasto ne prelazimo 70 poena je to sto on ima sve 0 ,razlog zasto Art dole nema asistencije su uglavnom njegove 0. Verujem da moze da popravi to sve ,mada nije mu ni tesko s obzirom na 0.7 asistencija po utakmici

Eto to fali Voldenu


Primetio sam, da u ABA ligi lose vode statistiku i ne upisuju neke asistencije....
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Gledao sam ponovo sve utakmice pokušavajući dokučim ulogu Pejnersa.
Slučajno mi upala u oči igra Voldena .
Čovek je idealan za ovaj tim.
Dosta stvari nismo primetili.
Svako od igrača beleži skokove,pogotovo defanzivne gde se dobro zagradi.
Volden je gotovo svaki drugi skinuo u defanzivi nekom protivniku iz ruka.
-Kontre koje smo započinjali veliku ulogu su odigrali
1.Jaramaz
2.Volden
3.Zagorac
Gotovo uvek pri "zidanju "protivničkih centara Jaramaz i Volden idu ispod da isčačkaju loptu.
Ukoliko je bilo probijanja protivničkog igrača i pretrčavanja (najčešće naših visokih igrača)Volden je gotovo uvek iza leđa i sa skokom iza pokušava da ga zalepi.
I to igra veliku ulogu makar da ga omete,i samo je pitanje kada će nekog da zalepi smečom.
Neverovatno je brz i lagan ,nenam pojma kako stigne...
Ono što je jebeno u toj brzini prilikom vodjenja lopte deluje kao da pravi korake (a ne pravi)
Deluje kao da nosi loptu pri vođenju(a ne nosi)
sjajno se postavlja i čita akcije protivnika za potencijalni faul u napadu.
I sve je super samo sve što je na granici ne sumnjam da će ovi limeni neće to iskoristiti da sude u svoju korist.
Ne dirajte Voldena
Inače-Pejners
predomislio sam se za Pejnersa. Stvarno čovek zna da odigra i napravi višak po čeonoj liniji.
ima neki čudan ukršten korak i dobru povratnu loptu koja iskruži za otvorenu trojku .
Ne znam koliko je to bitno toliko da mora stranac da bude pogotovo što je katastrofalan u odbrani do sada bio .
Ali opet trebalo bi da se uzme u obzir da je tek početak i da je jako glupo odmah odstranjivati nekog iz tima.
Edit. Inače ovo za statistiku Aba lige je istina.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pejners je dobar igrač.
Generalno svi su, imaju neke mane i prednosti, ali je to skup dobrih igrača.
I doveden je da "izmisli" neke poene.
Opet problem je po meni, što koncepcijski ne vidim poentu još jednog kamenjara spolja i da već drugu sezonu za redom kuburimo sa šutem. Meni je to van svake pameti.
Štaviše umesto još jednog beka, pre bih njega zamenio jednim igračem 2 na 3 sa dobrim i pouzdanim šutem. Morali su se jače napasti po mom mišljenju neki domaći igrači kada se već troše novci, pa po cenu kraće rotacije.
Pored toga ne vidim ni poentu punih 11 igrača u timu od kojih svako zahteva neke minute, jeste da ta ekipa ne može da padne puno, ali tu se javljaju hijerarhijski problemi, ne može ni Pejdž da odradi svoje ako provede 1 minut s loptom efektivno.
Mislim da će tu biti nekih rezova, ali kakvih to niko ne zna. Do sada se rezultatski gura i to je najbitnije, ne smemo da budemo u zaostatku na pola sezone ni u ek ni u abi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Пишем овде јер је тема ККП закључана па не замерите на два узастопна поста. Сад гледам распоред у АБА лиги и ЕК. Од утакмице са Крком у Београду 30. новембра до меча против Будућности у Београду 7. фебруара одиграћемо укупно 11 утакмица АБА лиге и све то у Београду (8 као домаћини а као гости ФМП1, ФМП2 и Мега, с тим што као домаћини играмо везано 5 утакмица од 11. до 15. кола). У том периоду у ЕК имаћемо у овој првој фази само гостовање у Краснодару 11. децембра. Тада има да се нашпанује форма за финиш сезоне. Прво куп, како и доликује, а онда напад на ЕК, АБА и КЛС. Можда баш тих дана ангажујемо и неко појачање на беку које толико очекујемо.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Raspored za Abu je napisao neko još pre nekoliko dana...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Могуће да сам превидео тај пост. У сваком случају, тада ће нам се вратити све за ова силна путовања са почетка сезоне.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top