Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja ljudi, jbg, sam iz nekih drugih vremena.. hala Pionir, oni tamo mi ovamo.. pola pola.. rakete, sibanja u i oko hale.. Derbi bre!
sto se mene tice dao bi im pola Arene majke im ga nabijem ciganske pa da vidimo ko je glasniji! Tako je bar nekad bilo!

Meni smeta sto nas nece biti 20000 a ne da li ce njih biti 1000. Mislite o tome.

Ocekujem pobedu! Napred Partizan! Sisaj upravo sve i jedna od postojanja do kraja sveta!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ciganski zurnal pise kako ostajemo bez treninga u Areni pred sutrasnji mec sa fmp-om zbog neke atletike tako da necemo videti Arenu dok se igraci ne pojave na zagrevanju pred sam mec sa panterima... Vise su videli oni Arenu nego mi, utakmica sinoc plus trening pre toga... a mi kao "domacini" u Areni, divota.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Sutra je maraton gde je cilj u Areni.Taj deo tesko da ce se zavrsiti pre 16h.Meni uopste nije jasno kako su oni mislili da se posle toga igra utakmica visokog rizika.Stvarno neozbiljno.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ciganski zurnal pise kako ostajemo bez treninga u Areni pred sutrasnji mec sa fmp-om zbog neke atletike tako da necemo videti Arenu dok se igraci ne pojave na zagrevanju pred sam mec sa panterima... Vise su videli oni Arenu nego mi, utakmica sinoc plus trening pre toga... a mi kao "domacini" u Areni, divota.

Pa na glavnom terenu se trenira samo dan pred utakmicu, suterski, takticki trening, inace se sve vreme trenira u maloj Areni. Npr dok su oni sinoc imali utakmicu mi smo imali trening.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
I Asvel je imao trening :D

Meni je ovo sa Arenom malo nakaradno, mi smo kao domacini ove godine u Areni a do ovog prigradskog derbija sa fmp-om, imacemo isti broj utakmica kao i oni u toj istoj Areni.
Pa kasnije zbog "de ste picke stigo zdravko colic" opet se selimo na dve tekme u Pionir, a do kraja sezone ko zna iz kojih jos razloga cemo opet biti domacini u Pioniru.
Pre svega je nakaradno jer nije omoguceno ekipi da u kontinuitetu igra u istoj dvorani, a i nije fer prema ljudima koji su kupili sezonske i platili ih malo skuplje nego obicno zbog komfora Arene.
Mada kakvu upravu imamo, ne bi me cudilo da do kraja odigramo i neki mec u cuvenoj Hali Sportova .

Sto si tice publike, mislim da ima puno logike u onom postu koji je napisao kolega @Rade , a sto se tice osecaja, mozda i jedan od najjacih je bio kada smo ih dobili u onom prvom derbiju gde je bio smanjen broj nasih navijaca, kada ih je Vujanic overio.
Nas 300 i 6 k izdkranih ciganskih majmuna:picka-ciganska:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bas sam razocaran sto limenkari nece doci organizovano, jebes prigradski derbi ako nema protivnickih navijaca. Pri tome ispod njih bi bio ispraznjen deo koliko sam shvatio grbovica i Tegija.

Neko za ovo treba da odgovara. Limenkari odradili 3 utakmice a mi u "nasoj" kuci odigrali 2.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Cudim se dokle moze da ide ova zajebancija i ismejavanje sa Arenom?

Jesmo li je mi zakupili ili nismo?

Gde su ti extra uslovi koji dobijamo u paketu sa Arenom?

"Nasa" hala, mi do sada 2 utakmice u nju, ganferi 3.

Limaru, onom smradu Grbovicu i sns bagri sve najgore!

I pored ovih okolonosti, kuckica ce u nedelju biti silovana.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kad izsilujemo drolju u nedelju, i to krvavo, velike su šanse da pičkousti bude zadržan na VMA do daljnjeg i to u jako teškom stanju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Тринки је рекао једну врло битну ствар. Било би лепо да победимо сутра али је много важније да побеђујемо у оним дербијима на крају сезоне. Срећно, црно-бели!

 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Ako neko ima kartu viska za nivo 200 nek se javi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top