Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Sad je prvo mjesto na dohvatu ruke.. Nas raspored je i sledecih par kola odlican dok vec sledece nedjelje igraju u Pg voli-fmp..
A sto se posjete tice veoma sam razocaran istom.. Prodato oko 4.000 sezonskih a u hali 2.500 sto znaci da su i sezonci poceli da biraju maceve.. A opravdanja tipa slava (prvi, drugi dan i sl.) su mi smijesna.. Da je recimo dolazio Fener, Real, Cska odlozile bi se sve “obaveze”
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stvarno je više postalo dosadno Gorane sa pričama o platama/zaradama, cenama ulaznica, ko može da plati, ko ne može.
Koliko godina po forumu pišeš o svojoj plati i opstanku, da si tu energiju uložio u neki biznis, do sad bi prešao u "bogataše".

Evo ja kao vlasnik sezonske karte za Arenu, nisam bio ni na Limožu, ni na Igokei. Ne stižem da odem na svaku, nekad je baš komplikovano, naročito kad igramo 3 utakmice u 7 dana. Mislim da je vreme skuplje od svake ulaznice i to je nešto što nama u Beogradu fali često više, nego novac. Takođe i utakmice nisu imale dovoljnu težinu za veću posetu. Gde to u Evropi ima puna hala na svakoj utakmici?
To što je broj ljudi manji nego broj prodatih sezonskih trebalo bi da upali alarm u menadžmentu kluba. 4.000 sezonskih, a dođe ti možda 2.000 + 500 dnevnih karata.

Sa druge strane igra Partizana je zabrinjavajuća. I utakmice koje dobijamo 20 razlike nisu interesantne za gledanje. Sve deluje previše mehanički, bez ikavog vica, šmeka. Svaki šut je težak, svaki poen je na mišiće, staka utakmica, i ona sa ubedljivom pobedom ima barem 10 minuta kad nas protivnik pregazi ko amatere.
Mnogo stranaca, nema naših ljudi u timu, ceo koncept je preveštački.
Sadržaj u Areni je golo govno. Ako se već prešlo u "nba" halu, trebalo je da to bude sadržajnije.
Atmosfera je totalni shit, a cena karte zaista ne opravdava ono što dobijete za plaćeno.
Ali da je poseta loša, jer je ovo program samo za "bogate", to nije.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Stvarno je više postalo dosadno Gorane sa pričama o platama/zaradama, cenama ulaznica, ko može da plati, ko ne može.
Koliko godina po forumu pišeš o svojoj plati i opstanku, da si tu energiju uložio u neki biznis, do sad bi prešao u "bogataše".

Evo ja kao vlasnik sezonske karte za Arenu, nisam bio ni na Limožu, ni na Igokei. Ne stižem da odem na svaku, nekad je baš komplikovano, naročito kad igramo 3 utakmice u 7 dana. Mislim da je vreme skuplje od svake ulaznice i to je nešto što nama u Beogradu fali često više, nego novac. Takođe i utakmice nisu imale dovoljnu težinu za veću posetu. Gde to u Evropi ima puna hala na svakoj utakmici?
To što je broj ljudi manji nego broj prodatih sezonskih trebalo bi da upali alarm u menadžmentu kluba. 4.000 sezonskih, a dođe ti možda 2.000 + 500 dnevnih karata.

Sa druge strane igra Partizana je zabrinjavajuća. I utakmice koje dobijamo 20 razlike nisu interesantne za gledanje. Sve deluje previše mehanički, bez ikavog vica, šmeka. Svaki šut je težak, svaki poen je na mišiće, staka utakmica, i ona sa ubedljivom pobedom ima barem 10 minuta kad nas protivnik pregazi ko amatere.
Mnogo stranaca, nema naših ljudi u timu, ceo koncept je preveštački.
Sadržaj u Areni je golo govno. Ako se već prešlo u "nba" halu, trebalo je da to bude sadržajnije.
Atmosfera je totalni shit, a cena karte zaista ne opravdava ono što dobijete za plaćeno.
Ali da je poseta loša, jer je ovo program samo za "bogate", to nije.

Šta si ovo ispisao druže.
Čovek je izneo svoje mišljenje, koje ne mora nužno da bude tačno, ali nije izjavio ništa što nije barem na pola puta blizu istini.
Ovde ljudi sa diplomom državnih fakulteta, nisu u situaciji da se izbore sa tatinim i maminim sinovima, raznim vezama, da obezbede sebi ne lagodan već u najboljem slučaju normalan život.
U najmanju ruku bezobrazna upadica.

Dalje, ne znam kakvu to spektakularnu košarku očekuješ od naših igrača?
Ne znam jesi li svestan za koga navijaš?
Ne sećam se u kom trenutku smo postali Barselona, pa da se ispružimo za Mirotića i recimo Abrinesa, malo da đuskamo nba basket.. A ne sećam se ni da smo pod Duletom igrali neku "lepu za oko košarku".
Rekao bih da su bile sve, samo ne to. Ili bi možda trebali da budemo Dinamo Sassari, ili još bolje da igramo kao Mutine ekipe run 'n gun, uključujući i nas od pre 2 sezone.
Malo realnosti, ne znam šta se očekuje pobogu?
Rudarska smo ekipa, nema vica, nema šmeka al ima žara, ima borbenosti, grebanja, ima srca!
O previše stranaca ne vredi pričati, prežvakana priča.

I da se razumemo, nisam njegov drveni advokat, samo mi bode oči ovo što si ispisao pa sam morao da repliciram.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
@Nikola_G

U pravu si, dosadan sam po raznim pitanjima, ali priča o platama/cenama zaista nije jedina stvar koju potenciram kad o nečemu pišem (u ovom slučaju o poseti na poslednjoj utakmici K.K. Partizana), i daleko od toga da tu priču pričam samo zbog mene lično...
Samo imam utisak da nekako mogu da sagledam situaciju da nisu svi isti, i da ima ,,more ljudi,, koje ja ponekad i ponegde srećem a da su puno siromašniji od mene, i da ne znaju baš svi ili da ne mogu baš svi da pokrenu ,,biznis,, i da nemaju energije ili pameti ili novca onoliko koliko vi mislite da treba da imaju, ili da mogu da imaju...

...ali dobro, možda ja zaista grešim, možda stvarno svako može u Srbiji da zaradi onoliko koliko mu treba, možda svako ima energije i u srednjim i u starijim godinama isto onoliko kao kada je imao npr. 25 godina, a i zdravlja, takođe, i Arena naravno da nije luksuz, i ništa nije luksuz, sve je svakom sasvim i uvek pristupačno, i pomenuti ,,bogate,, je očigledno uvreda na Forumu ili K.K. temi...
Izvinjavam se neću više to da radim (na ovoj temi).

Odjavio sam se sa teme Zimski prelazni rok sve do njenog ,,ključa,, da ne bih bio dosadan i objašnjavao fudbalsku razliku između Sume i Raće Petrovića...
Odjavio sam se sa teme o K.K. upravi do kraja sezone da ne bih bio dosadan i objašnjavao da NIKAD neću da priznam da jedan Partizan može da bude u najboljem slučaju samo drugi u ABA ligi, bar dok se ta ABA liga ne završi...a javiću se na kraju sezone da vidimo šta je bilo...
Odjavljujem se sa teme o K.K. Partizanu da ne kvarim idilu da ništa ovde nije skupo, a i zato što sam glup za košarku, javiću se ako momci osvoje nešto da im čestitam...

Eto, pokušavam da se nekako ,,oddosadim,, ali ne ide to tako lako...jer...internet ,,mudrolije,, stvaraju zavisnost, a zavisnost nije tako lako pobediti...
Ali dobro, da se vremenom ,,izbacim iz upotrebe,, na raznoraznim temama, pa će onda to ići malo lakše...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.708
Локација
underground
Desava se mala poseta iz raznoraznih razloga.Bilo je to i ranije,postoji vise razloga,ali glavni je da se svi ukljucujuci i publiku spremaju za ono sto dolazi.Kad se protiv Virtusa napuni arena,a ako bog da i posle toga,vise niko nece pricati o 2500 ,protiv Igokee.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.708
Локација
underground
Pa i nije sasvim bas netacno,naziv evroliga je uveden bas one godine kad smo mi osvojili,a razlika nije samo u nazivu,jer su tad prvi put igrali ne samo prvaci svojih zemalja,vec vise timova iz iste zemlje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma to su limarske gluposti i neke jeftine ciganske racionalizacije, takmičenje se zvanično zvalo fiba evropska liga, pa je 90 i neke preimenovano u fiba evroliga.
Em što je bilo fibino takmičenje, em je strukturalno bio kup evropskih šampiona sa timovima šampionima itd...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.708
Локација
underground
Takmicenje do te 91-se zvalo kup evropskih sampiona,a tad je preimenovano u evropska liga.Naravno da je to isto takmicenje,tj,naslednik kupa sampiona,kao sto se i sadasnja ulebova evroliga,smatra naslednikom fibine,koja je bila do 2000-e. Ali strukturalno nije bilo isto..bilo je vise timova iz istih zemalja,npr Italije,Spanije,Grcke i Sfrj,ako se ne varam SFRJ je tad imala tri tima,Cibonu,Split(POP 84),I Partizan.I u fudbalu kad se nabrajaju prvaci evrope, vrlo cesto se odvoje oni koji su osvajali kup sampiona,od onih koji su osvajali ligu sampiona.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne svidja mi se ovaj vrli, novi Tegi. Podjebavanje cigana je u redu, ali ovo pravljenje odstupnice sns brigadirima...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Osvajac evro lige i kupa sampiona je imao titulu prvaka evrope. Jaka stvar kako se takmicenje zvalo.
U tom kontekstu, Jugoplastika je nedodirljiva, tri puta je osvajala i to uzastopno, osvajali su i Kup kupova i evropski Kup Koraca.
Cibona je dva puta bila prvak evrope, takodje je osvajala i preostala dva takmicenja u evropi.
Bosna je bila prvi prvak evrope sa ovih prostora.
Mi jesmo bili prvaci evrope, jesmo jos tri puta igrali na F4, osvojili tri evropska Kupa Koraca, jedno finale smo i izgubili. Ali realno, nemojmo sebi prisivati da smo nesto sto nismo. Sto rece neko, to je tako ciganski.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.708
Локација
underground
Prvak Evrope je prvak Evrope,to je ok,osvojiti evroligu,kao i ligu sampiona u fudbalu je teze nego sto je bilo osvojiti kup sampiona,nemoj ni da oduzimamo sebi,ono sto je tako.Cigani bi guzice dali da su uzeli ligu sampiona a ne kup sampiona,i nekad taj spin pokusavaju i da podmetnu.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: Dzo

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne svidja mi se ovaj vrli, novi Tegi. Podjebavanje cigana je u redu, ali ovo pravljenje odstupnice sns brigadirima...
Dobro još on i hendluje sa novom ulogom.
Da se ne lažemo svi mi imamo posao i zaradjujemo pare za porodicu ,pa uveče daljinski u ruke ,ili komp na kolenca... noge na tabure i da bidimo šta nam radi naš Partizan.
Plašio sam se samo da ne udje u raspravu sa navijačima kao Ludi Žeks i pobije sve što je radio godinama...Medjutim iznenadio me je sa taktičnošću.Šta više dosta stvari radi po taktu navijača...Mada još nije došao crni niz.
Ali ga onda usere sa zaključkom da su oni Partizan a mi navijači.
I ovaj prilog je kao i fazon dosadašljih intervijua Ostoje.
Da,da pokradeni smo,rešićemo to na institucije i sastanke.
Da,da imamo problem sa porodičnim kartama,rešiće se.
Biće na na nekim utakmicama 200dinara gornji prsten ...radi se na tome.
A do tada idite na utakmice!
Oćeš Evropski tim ...plati.
Ne vredjaj sudiju kad kradu i tudje igrače ...to ćemo mi rešiti kroz institucije.
Buće online kupovina a do tad zove te Partizan.
Pa ne idem ja na utakmice što će me Tegi i Ostoja pozvati već što smatram da je Partizan moj. Partizan je deo i mog brata i druga...
I ako armija navijača kaže da je problem "ciganizacija"Partizana.
Pa ne radi to.
Na poluvreme umestl kis kama i šutiranje trojka pod okriljem sponzora.
Prostri stazu kroz parket pusti klince da trče.
Neka legende Partizana iz partera igraju basket sa njima.
Ako plaćaš čillidersice ,neka naprave koreokrafiju uz grupu JNA...a ne uz Tejlor Svift.
Ako je Partizan napadnut pa brani ga mamu mu jebem
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Poseta od 2-3000 ljudi je sramna za klub kao sto je Kk. Nismo mi mega ili krka pa da budemo srecni kad dodje 300 ljudi u halu.
Bas sad preko vikenda sam pratio malo vise sport na tv i bas mi je utisak kako i pojedine manje ekipe imaju stalan broj navijaca. Nebitno da li je fudbal ili kosarka nikad ne pada ispod nekog minimuma. Barselona je protiv Reala imala 90k a protiv Alavesa 60k pa opet nije doslo 15000 jer jbg to je alaves. Italijani ,Englezi isto imaju neku bazu.
Poseta od 3000 ljudi je sramna za KKPartizan i celu organizaciju oko prelaska u arenu. Ako se znalo da ce pojedine utakmice biti manje interesantne morao je marketing da uradi nesto. Akcija za djake, studentne, paketi ulaznica, porodicne karte bilo sta. Ne znam za sta ti ljudi primaju pare.
P.s da ne ispadne da sam lud i barselonu smatram malim klubom konkretno sam mislio na everton i na njihov mec za vikend:D
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Da se nadovezem, povecanje cena karata je sigurno uticalo(utice) na posetu, nismo mi Juventus pa da klub utrostruci cene karata i da se opet proda 30 hiljada sezonskih (a i kod njih se vidi da opada brojka).
Klub bi trebalo da prodaje pakete karata za manje utakmice (npr. Primorska i Mornar, ili Primorska, Mornar i Virtus), takodje treba nekako da se proda preostalih 3-4 hiljade mesta za sektor 200 sa sezonskim kartama za prolecni deo sezone.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Samo je vaznost utakmice bitna na duge staze. To je moje misljenje formirano tokom velikog broja godina pracenja i FKP i KKP, pracenja ponasanja ljudi, atmosfera oko utakmica, razgovora sa znanim i neznanim.
Sto se tice posete na ovim manjim utakmicama, sa svim mogucim akcijama koji je ljudski rod izmislio, poseta moze da bude veca za 2000. Licno ne mislim da postoji ogroman broj navijaca koji iskljucivo zbog cene ulaznica ne dolazi na utakmice.

E sad, to sto je tezina utakmice, ili neka specificnost vezana za istu glavni razlog odlaska na istu nije velika mudrost ili problem, vec je veci
problem vrlo skromno jezgro navijaca Partizana u poprilicno velikom gradu, gradu koji po opstem misljenju obozava sport i to mu je u krvi.

Na utakmici Virtus - Partizan bice, pa neka bude, 13.000 ljudi, mozda 12.000, mozda 15.000. Veci deo tih brojki u Arenu ce dovuci Virtus nego Partizan.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Da se nadovezem, povecanje cena karata je sigurno uticalo(utice) na posetu, nismo mi Juventus pa da klub utrostruci cene karata i da se opet proda 30 hiljada sezonskih (a i kod njih se vidi da opada brojka).
Klub bi trebalo da prodaje pakete karata za manje utakmice (npr. Primorska i Mornar, ili Primorska, Mornar i Virtus), takodje treba nekako da se proda preostalih 3-4 hiljade mesta za sektor 200 sa sezonskim kartama za prolecni deo sezone.

Ili npr. da je bilo ovo dodjes na mornar, primorsku ili krku,a dobijes kartu za Virtus.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.219
uz neku akciju u cenama aj da kazemo prihvatljivu cenu i sa jakom navijackom tribinom ja sam ubedjen da bi nam arena bila skoro puna protiv virtusa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top