Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Vidim niko da pohvali Trifu.
Ima stvari koje statistika ne broji.
Dečko je opasno rotirao, pokrivao ispadanja naših centara, naročito Kaminskog. Bio na ruci skoro uvek svojim igračima. Uhvatio neke skokove u odbrani, jedan u napadu mislim.
Otvorio lepo jednu kontru.
Ponovo doduše promašio kad je bio sam, i možda mu je onaj šut iz desnog skraćnog iz step back-a bio nepotreban, ali sve su svemu lepo je izgledao juce.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Lepo je bio krenuo prošle godine od Efesa.
Mislim da je bio povezao jedno 7,8 mečeva sto u evroligi sto u aba da je igrao po 15+ minuta i to dosta kvalitetno.

E onda je povezao jedno 8 mečeva da je na svakom promašio po jednu otvorenu trojku, a da nije imao muda da šutne drugu.

Dal će biti drugačiji ove godine videćemo.
Nadam se da hoce.
Svakako minutažu dobija, što znači da je nečim i zaslužuje.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.829
Локација
beograd
Bas bas mi dobar ono drug,prijatelj,kako god.Vredjam ga svaki put u toku utakmice kad pocne da kenja,dzabe.Sinoc cuti ko pizda xD
Eh, da vidis samo koliko ima takvih kada je fudbal u pitanju. Cim nesto ide kako treba, cute kao pizde, al kad se kiksne, tu su da se slade. Dosta takvih "drugara" sam odjebao u kurac.
Kosarka je ipak nesto drugo, tako da ovaj tvoj je bas izuzetak.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Eh, da vidis samo koliko ima takvih kada je fudbal u pitanju. Cim nesto ide kako treba, cute kao pizde, al kad se kiksne, tu su da se slade. Dosta takvih "drugara" sam odjebao u kurac.
Kosarka je ipak nesto drugo, tako da ovaj tvoj je bas izuzetak.
Petroviću brato, nista u fudbalu ne ide dobro, cak i kad se pobedjuje..To tamo nista ne valja. Nije ti primer dobar, ali si upravu. Delimicno .. Ovde ima nekolicina takvih, ali me vise ne pogadjaju njihovi idiotski komentari.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.642
Bolji Nenad Pistoljevic. A Bukve su bile dvije - Sejo i Admir.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Eh, da vidis samo koliko ima takvih kada je fudbal u pitanju. Cim nesto ide kako treba, cute kao pizde, al kad se kiksne, tu su da se slade. Dosta takvih "drugara" sam odjebao u kurac.
Kosarka je ipak nesto drugo, tako da ovaj tvoj je bas izuzetak.
Pre je budala nego izuzetak... Jbt, najbitnije je da Partizan pobedi, a ko će dati poslednji koš, apsolutno nevažno...
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Intervju Hene Kurtagic za sajt Nanta, ekipe u koju je presla ovog leta

IMG_453858577.jpg

Osim odbojke, postoji li jos neki sport koji pratis ili si igrala ranije?

Da, kada imam vremena volim da gledam kosarku i ponekad tenis kada Novak igra. On je sjajan sportista koji je ucinio nasu zemlju prepoznatljivom sirom sveta a takodje je i sjajna osoba. Ako budem isla na Olimpijske igre iduce godine nadam se da cu ga upoznati. Sto se tice kosarke, moj tata ju je igrao dok je bio mladji. Od njega sam i nasledila visinu.

Imas li neki omiljeni kosarkaski tim?

Da, moj omiljeni tim je Partizan. Ako pratite evropsku kosarku sigurno ste culi za njih, posebno zbog sjajne atmosfere koju navijaci prave na utakmicama. Poznati su sirom sveta. Nadala sam se da cu ici u Lion da ih gledam ali nazalost dan ranije imamo utakmicu u Finskoj tako da necu stici. Ali bih preporucila svakom ljubitelju kosarke da poseti Beograd i dodje na utakmicu Partizana, to je jedinstveno i nezaboravno iskustvo.


Koliko je dobar osecaj kada znas da su ovakve osobe nase i da te promovisu po svetu
 
Top