Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dobro jutro grobarijo!

Bez svadja, sta ko je rek'o, ja sam rek'o.

Odlicna utakmica, "rutinska". Okrenuli ih, napravili razliku i odbijali svaki njihov napad. Odbijali nasi, malo i Teo.
Ziva bila cupava picka.

Sad na Baske, pa da se penjemo po tim EL tabelama.

P.s. atmosfera sinoc odlicna, meni puno bolja nego pre par dana.
P.p.s. Ivanova zastava
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@ulaz "O"

Samo fino i kulturno :D svako ko navija za Partizan nije mogao da sakrije srecu nakon pobeda nad raspalom drzavnom kucketinom, kao sto ni oni koji ne znaju kako se zove klub za koji navijaju ne mogu da sakriju bes i nemoc. Svako svome jatu, mada bih kod njih rekao umesto jata-krdo.

DOBRO JUTRO, LEP DAN DANAS!!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dobro jutro Gypsy Fuckers,

Da pitam jedno indiskretno pitanjce,

Jel sme ovako da u nepuna cetiri dana dva puta orgijas sa istom cigankom.Ja ko sto sam nacuo,jedan put je dozvoljeno,al ovi u crno-belom ne postuju to.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Evo ko nije video

Žena je, što kaže omraženi, kompletan idiot.

Kad smo već kod idiota, samo sam brinuo da Teodosić izađe pred kraj. Dok on završava i rešava, mirni smo. Odvratna gubitnička faca. Njuška, pardon.
"Sutra je slobodan dan i u sredu ću reći igračima to šta ste rekli - Nemojte da se kockate, klackate i igrajte košarku."

A nama sponzor kladionica... neće da izađe na dobro. :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Iz ugla jednog gospodina sa kojim sam sinoć razmenio par reči. Nije prvi put ovde ali je oduševljen atmosferom, kaže da mu je mnogo žao što nije bio tu i za EL derbi ali je gledao na tv pa pita kako je bilo, reko sam mu da verujem da je svaki navijač Partizana tad izgubio par dana ako ne i godina života, ali da je to naš napaćeni grobarski život :D

 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
sacekacu snimak utakmice jer mi se mali milion puta desilo da me utisak neposredno tokom i nakon utakmice prevari

ali onako na prvu, oni nisu imali sa cime da izvrse protisak na loptu ( na spoljne igrace ) niti su mogli da nam iskacu agresivno na piku.

to je rezultiralo time da smo odlicno napadali vertikalu ( sto dodavanjima na M/M, sto prodorima ).

koja god ekipa nam "otera" loptu od kosa, koja god ekipa je u stanju da nam iskace agresivno na pik zadace nam znatno vise problema.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Kapitenu dosadno na listi povređenih pa rešio da mu Aleksa pravi društvo. Samo slabo prepisuje od Savića. :D

A Zek čeka i pita se: "Pa dobro ljudi, hoće li me neko napasti? Smorio sam se.":D
 
Последња измена:
Top