Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Čista nesportska je to bila bez obzira koliko volimo Ledeja a volimo ga mnogo.

Pa nismo cigani jbm mu mater... jeste bila i na sreću nije svirana ali svakako smo zasluženo izgubili.

Ništa nije gotovo, naravno. Ni za to prvo mesto u regularnom delu ABA lige... na pobedu smo manje od govana a dobili smo ih prvi meč 11 razlike ako dobijemo sve do te utakmice sa njima a oni ne kiksnu nigde - na pobedu pa kako bude. A možda i oni kiksnu do tada, opet na pobedu ali plus imamo zalog od 11 razlike u slučaju poraza, ne daj Bože, pa da se manje izgubi.

Ali... prvo moramo mi da se osvestimo i krenemo da igramo kako treba. Posebno taj početni pristup... ako budemo pravi ja ne brinem za dalje.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Čista nesportska je to bila bez obzira koliko volimo Ledeja a volimo ga mnogo.

Pa nismo cigani jbm mu mater... jeste bila i na sreću nije svirana ali svakako smo zasluženo izgubili.

Ništa nije gotovo, naravno. Ni za to prvo mesto u regularnom delu ABA lige... na pobedu smo manje od govana a dobili smo ih prvi meč 11 razlike ako dobijemo sve do te utakmice sa njima a oni ne kiksnu nigde - na pobedu pa kako bude. A možda i oni kiksnu do tada, opet na pobedu ali plus imamo zalog od 11 razlike u slučaju poraza, ne daj Bože, pa da se manje izgubi.

Ali... prvo moramo mi da se osvestimo i krenemo da igramo kako treba. Posebno taj početni pristup... ako budemo pravi ja ne brinem za dalje.
A Boga mi i silazna je mogla biti...svakako ne znam sta je problem da se ovako odigra jedna ipo cetvrtina odmah na pocetku,jer mi smo sa onom poluigrom u poslednjih 5 6 minuta stigli minus od 20ak razlike. Jeste da su sudije malo navlacile ali da je ostao minut ili da se otislo u produzetak dobilo bi se ovo. Problem je sto bio veliki minus na pocetku poslednje cetvrtine a za to je direktno odgovoran Jaramaz. Zasto,pisao sam u nekim od prethodnih postova. Isto mislim da u tih 5 minuta nismo dovoljno napadali kos prodorima spoljnih igraca kako bi se iznudila bacanja i stekalo vreme. Otud mi nije jasno zasto Avramovic nije igrao.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Nek si ti dočekao da čitaš šta se piše funkcionalno, Ledej je meni jedan od najdražih igrača ovog tima.
Provaljen si, džaba se sad pravdaš. :D
Sve ok, ali nama godinama nedostaje "prljav igrač"
Ja kad god se uželim ciganskih suza pogledam ovaj klip
Ali ova prva "dandara" sa klipa... :buhaha verujem da još uvek zvoni.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Ledejov faul jeste bio nesportski, silazna nije bila, jer je lopta padala ispred obruca.

Ono na kraju u prvi mah nisam mogao videti, ali jeste Atic bio u autu, ali svakako zasluzena pobeda igokee.

Okrecemo se Bayernu, mislim da nemamo tamo prevelike sanse, jednostavno moraju i oni da pocnu da pobedjuju, Ibaka moze da brani sve nase visoke, tu je i Buker, Gilespi, a njihovi bekovi jos nisu imali "dobar" mec, tu pre svega mislim na Obsta i Edvardsa, a posto smo mi poznati po tome da razigramo protivnicke igrace u sredu imamo tu priliku.

Jedva cekam kapitena nazad.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
A jbg, bila im blokirana Gazela izgleda da dođu do Arene, nego je za Dosije X kako uvek blokirana kada se igra u ABA kući, ali su lepo odvojili popodne da ispišu parole za braću cigane kako im trebaju karte za derbi, jer 'nate, to je atmosfera...
Kad se biju pola sata između sebe, jbg, nemoj samo ciganima da ih nazoveš, otpašće im slučajno barjak Ratka Mladića sa šipke.
Njihovo delovanje je bukvalno kao kod Flamingosa, jedan napred, nazad dva...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Za ovaj poraz ne sme da postoji nijedno opravdanje. Ovi igrači ne zaslužuju podršku koju imaju.
Očigledno smo izgubili neki svoj identitet. Nikad nismo bili klub sa parama, ali se desilo i to, videćemo na šta će izaći.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Za ovaj poraz ne sme da postoji nijedno opravdanje. Ovi igrači ne zaslužuju podršku koju imaju.
Očigledno smo izgubili neki svoj identitet. Nikad nismo bili klub sa parama, ali se desilo i to, videćemo na šta će izaći.
Ja razumem tvoj bes i osecaj nakon poraza i ja se osecam isto, kao da mi je neko nedaj boze tesko bolan iz familije, ali brate mislim da si ga malo preterao.

Bolje klub sa parama, Evroligu, nego da gledam mucenje Sinadinovica, Djumica, Koprivicu, Ratkovicu i Vrapca.

Mi losije od ovoga ne mozemo, a ipak smo tu, nista nismo izgubili, da se merimo sa Realom i Barselonom ne mozemo ( iako smo pokazali da mozemo ), ali da se borimo za Top 8 to svakako mozemo i moramo da se ne lazemo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Top