Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Šut za 3 odlučio. Povreda Avramovića i prevelika minutaža Anđušića.
Treba malo da se smirimo. Ulazimo sa tenzijom u svaki meč i kao da smo u nekom grču. Glupe greške i izgubljene lopte.
Ovdje nije lijek jači trening nego hlađenje glave. Previše se trudimo i previše jurimo greške. Fali nam vazduha.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Oni imaju 0-7 tamo gde igraju zato što pred početak svake sezone imaju samo jedan cilj da pobede Partizan. Za njih je sezona 2023/24 uspešno završena i svi ciljevi su ostvareni. Niti će im više doći publika niti će oni više nešto igrati. Jebem im majku svima u publici, upravi stručnom štabu i igračima.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.190
Zek mora biti kapiten kada nema KP, kakav crni Andjusic.
Suzdrzavao sam se poslednjih par kola, ali zaista postaje iritantan, zaustavicu se, posto bi svasta napisao o njemu.
Da je dobro nije, da li ce biti dobro, videcemo.
Jare deluje da je u kanalu, daj Boze da izadje iz istog do kraja sezone...
Ovi slepci imaju 0:7 u EK i ova utalmici im najbolja do sada...
To je Partizan.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ocekivao sam poraz nadao sam se pobedi jedino sto nisam zamisljao da ce da razvale nos Aleksi.
Usrano gostovanje kod ljubljansko zagrabackih mutanta kome se kita jedino digne kad igraju protiv Partizana.
Idem da popijem lek za pritisak.

Ne ocekujem nista bolji rezultat ni na narednu utakmicu ko zna mozda da nas iznenade.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Oni imaju 0-7 tamo gde igraju zato što pred početak svake sezone imaju samo jedan cilj da pobede Partizan. Za njih je sezona 2023/24 uspešno završena i svi ciljevi su ostvareni. Niti će im više doći publika niti će oni više nešto igrati. Jebem im majku svima u publici, upravi stručnom štabu i igračima.

Ne samo oni… nego mnogi…
Zato smo i veliki klub
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Samo jedno ne mogu da svarim.Ako te sudije kradu i kradu pa vrisni da im jebes familiju uzduž i popreko.Prelomi meč ili ce da nastave ili ce da se smire.
Svira se Aleksi faul a nos puko i svi ćute.
Dajte Duleta da bude pomocni da se najebe Belosevicu mile majke.
Mi moramo i mozemo puno bolje.
 
Top