Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Прво мјесто данас је званично отишло, сада борба за друго мјесто је круцијално. Јер против Будућност имамо мале а Цедевите никакве шансе ако би били гости. Требамо догурати до финала да би се надали ЕЛ. Сада имамо више пораза него читаве прошле сезоне.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Organizacija igre nula, sve nesto na silu, koliko god cudno zvucalo kad se da ovoliki broj poena !
Nemoj tako druze, sad ce jedan kolega sa foruma da se javi da ti objasni kako su akcije extra, ali su igraci losi i sve je do njih, trener dobro nacrtao sve, ali nema ko da izvede

Koja po redu utakmica gde protivnik sipa trojke vrlo lagano.


Igramo na kos vise dat, ali nekako uvek damo kos manje. Do sutra da smo igrali ne bi okrenuli ovo
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.047
Локација
Beograd
Ponitka 7p 8sk, 2as, jedna ukradena, bez izgubljene lopte.
Da je odigrao bolju odbranu na kraju gotovo savršena utakmica.

Ako ima šta dobro, eto to je... On će biti taj tas na vagi hoćemo li prelomiti sezonu u pravom smeru ili ne.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Moze Zeljko da stvori tim koji dobija Real u Madridu ali u Ljubljani nema bodeva.

Jednom, dvaput, triput, pa mnogo je druze.

Super skandalozna i jeziva 3 poraza u 8 kola ali sreca da postoji PO, pa se nadam da ce ovo jednom biti beznacajno. Trenutno nije ni malo beznacajno ali ajde...

Istanbul.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
kada pljujes igraca koga je Zoc doveo, pljujes Zoca...poraz ko poraz, posledica umora, povrede Avrama i bolesne napaljenosti konjusara
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.434
Reaction score
11.827
Локација
Beograd
Živim za dan kada ćemo svesti neku ekipu ispod 70 poena...
Ej bre Blažić usrani ti da 30 poena.
A suđenje... polomi lik nos Aleksi uz čistu namernu... sude faul Aleksi...
Samo da Aleksa ne pauzira inače smo najebali. Tim je osakaćen, Jaramaz je u depresiji, a sa njim na terenu i igra Partizana...totalno razočaranje od igrača od koga sam možda i najviše očekivao. E sada se može reći da je prvo mesto izgubljeno definitivno. Tri poraza su nenadoknadiva u ovakvoj ligi a tek nam slede najteža gostovanja.
Nema pomaka u odbrani, čak i nazadujemo i to me najviše brine. Ne smemo da igramo na koš više i što pre to shvatimo to bolje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Voleo bih da Jaramaz bude posten prema nama kao onomad Kosta Perovic kad je batalio kosarku a imao je ugovor sa nama za sezonu,jer ovo sto on igra nije profesionalni nivo. Nasa organizacija napada ne postoji isto kao i odbrana od trojki,svako nam je dao 10 plus. Osim Nanelija mi na terenu nemamo igraca da resi utakmicu. I prosle godine u ovo vreme smo shtucali ali sad mi deluje teza situacija. Do poluvremena nisam bio nezadovoljan ali sad kad vratim film primiti 50 poena od bilo koga je jednostavno previse. Digli smo standarde prosle sezone,nestrpljivi smo i gladni dobre igre,imamo sad 4 dana do sledece utakmice,vremena da se trenira i da pokazu nesto dole nesto protiv Efesa.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Evo 5 skokova vise, isto asistencija i opet izgubis. Jesu nas sudije ostetile al kad igras ovakvu odbranu nista vise i ne zasluzujes. I to od pocetka sezone niko da se spusti u stav, samo neka alibi odbrana. Igraci razmaženi svaka utakmica kuci da l na strani imaju podršku kakvu niko nema. Moraju malo da se zamisle...
Ovoj ekipi fali igraci koji nemaju neki kvalitet al imaju srce, cvrstinu, namazanost, kojih ima na kilo, svaki jeftiniji duplo od Andjusica, tipa Milosavljevica, Bozica ili nekad Raska Katica, Suputa, Vese Petrovića. Da stisne, udari, neke basketaske fore,jer ovako pickasto vise ne moze
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Прво мјесто данас је званично отишло, сада борба за друго мјесто је круцијално. Јер против Будућност имамо мале а Цедевите никакве шансе ако би били гости. Требамо догурати до финала да би се надали ЕЛ. Сада имамо више пораза него читаве прошле сезоне.
To da treba da uđemo u finale je tvoje lično tumačenje koje se ovde ponavlja. Ja na primer mislim da ćemo igrati EL i ako ne uđemo play-off ABA lige, a ako budemo igrali protiv smradova iz Ljubljane jebaćemo im milu mamu i kao gosti i kao domaćini.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
U sustini kad se sve zbroji u zadnje 2 i po sez ja na sudjenje nemam lose reci da kazem. Mnogi kad se izgubi jedna ili dve utakmice (mega ili oly ) svale na sudije, i onda ovakve utakmice ipak pokažu da jos uvek nismo ekipa, i da smo ih zato gubili. Naravno nekad odluke budu sumnjive, ali nekad budu i na našoj strani.
Ako ko uzme da sumnja u Obradovića, samo neka pogleda proslu sezonu. Bice sve to odlično i igraće se vrhunska kosarka, gubimo sad, dobićemo cigane na gostujućem terenu kada je najvaznije.
Takodje sam uveren da će ekipa vrlo ubrzo da klikne.
Sve to nije zbog igrača, nijedan od igrača mi ne uliva sigurnost. Samo najveći trener, koji nam sedi na klupi.
Efes cemo samleti.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Motiv, zelja, energija posle duplog kola…igrali bez kapitena, Aleksa izasao zbog povrede…

Ovde smo gubili i kad smo bili u naponu snage

Ja licno zadovoljan…

Igokea i Mega nisi smele da se dese… ovo je ocekivano
A kako objasnjavas primljenih 100 poena? Ukoliko je motiv, zelja i energija bila na nivou?
 
Top