Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.666
Sramota.
Sa ovakvim pristupom utakmici i treba da izgube..i nek svaku izgube dok jebeno ne skontaju da se nijedan protivnik ne sme potcenjivati. :banghead:
Odbranu nismo igrali u prvom poluvremenu i posle hocemo da se cupamo,e pa ne može prike, ne daju Bogovi košarke da ne postujes igru i pobedis.
Još jednom SRAMOTA!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Umorni, umorni, mnogo smo umorni.
Apsolutno ništa ne mogu da im zamerim, mislim na nosioce igre, ali pojedinci bi trebali da se zapitaju da li zaslužuju dres Partizana.

Nadam se samo da se PJ i Smajli nisu ozbiljnije povredili, ostalo, ne bih komentarisao.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Digli smo ruke od aba još posle igokee to je očigledno . Kockamo se mnogo al dobro. Bar će Virtus da bude pregazen.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Могу да разумем да лопта неће у кош, али да нећеш одбрану да играш, да увалиш лакат, да одреагујеш, то не могу да разумем... Свакако мислим да ћемо отрести цигане и без домаћег терена, али није пријатно гледати овакве утакмице, а за једну полусезону смо их имали много
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.742
Локација
Beograd
Nas je demolirala ekipa koja ima budžet 300k eura koliko vredi naš 12-ti igrač i koja ima dva kvalitetna igrača u rosteru! Sramotan pristup svih igrača. Za svaku kritiku odigrana utakmica!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Polako ali sigurno, Andjusic = Miljkovic.
Jebote ne trosis se u Evroligi, udjes ovde i ne napravis nista NISTA korisno. Igrac koji nema muda, igrac koji dvije godine prima platu da bi popunjavao mjesto na treningu...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Trenutno smo 4. najbolja ekipa u Evropi i 4. najbolja ekipa u ABA ligi :)

Potpuno uzasan i nedopustivo los pristup, bez obzira na 2 teske utakmice tokom EL nedelje. Bas bas ono poigravanje sa ugledom do sada u ABA ligi...

Nego valjda je sa PJ i Smajlijem sve ok...
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Očigledno smo već prihvatili drugo mesto u ABA pred play off, mnogo me više brinu povrede Smajlija i PJ-a.
Mnogo više me takodje brinu ljudi koji smišljaju nadimke. S kojim pravom Kaminski ima nadimak Tenk , a ne recimo Luka Božić ?
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Mnogo skupa pobeda protiv Valensije. Samo da su PJ i Smajli ok. Kad se igra pod umorom i bez energije onda Bozic izgleda kao Lebron a Dreznjak kao Redzi Miler.
Mene najviše brine nemoć ali apsolutna nemoć Kaminskog. I dalje sam pri stavu da ne može da pravi razliku u Crnokosi, nek se ljuti ko hoće. Kamenjarenje Jaramaza neću da komentarišem….
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Real Zadar : Partizan ...
Igrači KKP smeju da promaše...izgube...ali da izadju na meč, i ceo odigraju sa ovolikom nezainteresovanošću, i sa ovolikim "bolom" u k...., bez želje za skokom, odbranom, i to od ovih indijanaca...nemam reči, a ni opravdanja. Sraman odnos prema dresu. Sraman !
Veliki respect za malog Vukčevića. Ostali čista 0.
Da li su došli na meč???
Blago je reći da sam razočaran....
 
Top