Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ubise nas sinoc zadrani za sve pare. Nasi totalno bez energije, sem Tristana I donekle PJ-a i Smajlija,ostali nisu bili na utakmici. Prvi svakako necemo biti,tako da se ne nerviram preterano oko ovakvih poraza.Duplo kolo je svakako ostavilo traga.
Dobrodoslica Smithu,vidim da se jedva i spominje ovde na forumu. Tako je valjda i bolje
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
Ja rekoh jos posle cedevite da se tamo do proleca ne treba nervirati oko aba lige jer od prvog mesta nema nista. Dovoljno je tesko i napeto pratiti utakmice EL jos i oko abe da se nerviram bilo bi previse za sada. Nije lako Kaunas - Beograd, pa Spanija duplo kolo - Zadar. Svakako da mogu da biram ne bih menjao poraz od zadra za pobedu u cetvrtak. Ovo sa virtusom nam je do sada mozda najbitnija utakmica u EL.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nimalo mi se ne sviđa što još uvek nema baš nikakvih informacija oko povreda Smijlija i PJ-a.
Jedino važnije od utakmice u četvrtak, u ovom trenutku je njihovo stanje.
 
  • Like
Reactions: BiP

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Kako nema? Tatin sin sinoc javio da je sve ok.

Dobrodoslica Dzejlenu Smitu. Nije ubica plej ali dovoljno da pojaca sirinu rostera. Dobar za tri poena takodje. Korektno pojacanje. Verovatno Ogi vise minuta u EL nece videti posebno kad se Aleksa vrati.
 
  • Like
Reactions: BaX

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Ja sam Andjusica gotivio samo tako i radovao se kada je dolazio...Ali iskreno, ovo sto on pruza kod nas je dosta tanko. Lose odigraju i drugi, podbace svi, ali njemu je to konstanta. Najbolji suter ne moze da veze dvije trojke, odbranu da ne pominjem, koliko je lopti izgubio... On mi je najveca misterija, koja je nasa prednost sa njim, sta on donosi timu..
Greškom sam ti poruku lajkova, ali nema veze. Takođe bih volio da je bolji.
Ti očito ne vidiš da on nije konstantno loš. Sumnjam da su Žocova očekivanja od njega mnogo veća od onog što daje.. Pogotovo u odnosu na pojedine koji su baš ispod očekivanog.a. Anđušić ove godine bar ne srlja i ne forsira, ako ne ide.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Dobro je ako su PJ i Smajli ok. Uhvatili ste se za nebitnu utakmicu, mi smo protiv Mege i Igokee izgubili prvo mesto. Sledi nam najbitnija utakmica ove sezone. Virtus mora da se dobije. I jel neko potvrdio za Smitha? Moze ko hoce da se ljuti, ali ja Jaramaza ne mogu vise da gledam. Ne znam sta se decku desilo, ali njegova igra nije ni na nivou EK. A ovo sto je neko napisao da je Kaminski imao neku povredu pa se sad plasi duela, pa nagnjecenje rebara nije teska povreda. I ako se plasi, nek se penzionise. Covek nije opravdao ocekivanja, ja kapiram da neko nije dobar u odbrani, ali on u odbrani ne postoji.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ne znam zasto tolika briga oko Zadra, kad se mi ne lozimo na ABA :).
Ja se tu sekunde ne nerviram jer je vec nakon Cedevite jasno da ako hocemo da osvojimo moramo dobiti cigane bar jednu utakmicu kod njih, a to ne sme biti u ligaskom delu. Sve ovo ostalo je nebitno i Zeljko i igraci su toga svesni.

Mene vise brine sto smo doveli igraca na poziciji 1 a ni on nije razigravac :).

Kakve sad specijale mozemo ocekivati od Zeljka. Znaci kod nas bukvalno svaki igrac (osim Balse) moze 3 pozicije bez problema da pokrije. Ocekujem petorke sa 4 beka, a onda i sa 3 centra i dva krila :).
Znaci Smith, PJ, Kevin, Naneli (Ponitka), Smajli..
Ponitka, Naneli, Smajli, Ledej, Bruno..
Plus sto vise niko nece morati da igra 35+ minuta
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
"Имају играче... Пантер, Нанели, Ледеј... Цео тим је сјајан. Прилика да играш за вероватно најбољег европског тренера свих времена је нешто што не можеш да пропустиш, мораш да дођеш када те зове. Не дешавају се често ситуације да играш за тренера какав је Жељко Обрадовић. Поред тога, навијачи су још један битан фактор. Имати такву подршку на свакој утакмици, играти пред 20.000 навијача је нешто невероватно."
-Џејлин Смит
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Bukvalno u svim medijima udarna vest, na sajtu kluba objavljeno juce a Kostunica tj. Zec pita jel neko potvrdio. Hahahahahaha, ali razumljivo, nije stigao da procita nista sa strane jer je zauzet analizama.
Udarna vest vec 15 dana. Tako smo doveli i onog sto je otisao u Buducnost, a i Prepodobnog. I?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.559
Локација
Kipar
Klub objavio zvanicno da je potpisao I to preneli svi mediji kao udarnu sportsku vest I ti nastavljas svoju pricu. Da li ti procitas, eventualno proveris, sta ti je sagovornik napisao pre nego odgovoris ili ti je zelja za odgovorom toliko jaka da te nista drugo ne zanima?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.965
Локација
NbG
Udarna vest vec 15 dana. Tako smo doveli i onog sto je otisao u Buducnost, a i Prepodobnog. I?
... i još jedan igrač u rotaciji čije ćeš igre i doprinos imati priliku da analiziraš. A kad smo već kod analiza baš me zanima ko je taj Simon koga pominješ u jednoj od poslednjih analiza naše utakmice- ako je stari kradljivac pehara biće da si pomešao klub, mada imaju i aktuelnog istog prezimena al je situacija ista, a ako je onaj Simon što treba da da gol onda si pogrešio sport...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Klub objavio zvanicno da je potpisao I to preneli svi mediji kao udarnu sportsku vest I ti nastavljas svoju pricu. Da li ti procitas, eventualno proveris, sta ti je sagovornik napisao pre nego odgovoris ili ti je zelja za odgovorom toliko jaka da te nista drugo ne zanima?
Možda prati samo objave nekog drugog kluba ...
 
Top