Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Postavio Spam poruku
Klub objavio zvanicno da je potpisao I to preneli svi mediji kao udarnu sportsku vest I ti nastavljas svoju pricu. Da li ti procitas, eventualno proveris, sta ti je sagovornik napisao pre nego odgovoris ili ti je zelja za odgovorom toliko jaka da te nista drugo ne zanima?
Pa sto onda ova tema nije u transferima? Eto, ovde nije zvanicno objavljeno. Ja nigde nisam procitao da je zvanicno potpisao, poslednje sta znam je da je Zeljko rekao da ne na nista.
... i još jedan igrač u rotaciji čije ćeš igre i doprinos imati priliku da analiziraš. A kad smo već kod analiza baš me zanima ko je taj Simon koga pominješ u jednoj od poslednjih analiza naše utakmice- ako je stari kradljivac pehara biće da si pomešao klub, mada imaju i aktuelnog istog prezimena al je situacija ista, a ako je onaj Simon što treba da da gol onda si pogrešio sport...
Evo odmah cu da ga analiziram. Bice bolji od Ognjena.
Možda prati samo objave nekog drugog kluba ...
A mozda ovde ipak nije u temi u kojoj bi trebao da bude.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.631
Локација
Kipar
Pa sto onda ova tema nije u transferima? Eto, ovde nije zvanicno objavljeno. Ja nigde nisam procitao da je zvanicno potpisao, poslednje sta znam je da je Zeljko rekao da ne na nista.

Sta citas od medija? Mozda nisi citao pazljivo a mozda pratis pogresne medije.
Da podjemo odatle pa da vidimo gde je uzrok tvoje neinformisanosti.
 
  • Like
Reactions: mvp

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Evo jedan lep tekstic objavljen pred svetsko prvenstvo o koji dosta govori sta da ocekujemo od Smith-a

https://telesport.telegram.hr/anali...kqBdxF4G32yGeWfqcunTrMgDl7xOisRjbiUjiIOnQenXA
*S obzirom na to da će Mulaomerović na EuroBasket voditi samo jednu pravu peticu, očito je da će Hrvatska u minutama bez Zupca biti agresivna u obrani i da će se igrati na kartu iskakanja na pick and rollu i(li) switch obrane.*

Sve što treba da znamo.

:D
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Nema me jedan dan na forumu i na šta se vratim. Opet smo izgubili šansu da osvojimo ABA ligu i opet su neki igrači koje smo doveli promašaji. No dobro, barem su neki forumaši koji su se ućutali proteklih sedmica dobili priliku da se raspišu.
Porazi se dešavaju i sastavni su dio sezone, ali za ovakav pristup ekipa zaslužuje kritiku. Pogotovo igrači koji nisu nosioci u Evroligi. Ali Imaju priliku da se iskupe u četvrtak protiv Virtusa.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
93
Reaction score
908
Локација
Петровград
Legenda:shal
Брат у "пиџами" отишао у кафић, воли.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Зек испразнио чинију са руском салатом.
Пантер набраја ко ће све да му се испонапасе муда до краја сезоне.
ПиЏеј гледа, не верује.
Погледајте прилог 24778
Kep objašnjava: "zvezdu jebati samo jako i tvrdo, najsladje je. Voli."
PJ: "Misliš kurvu?"
Zack: (premešta alat) "Ih, meni pričaš?" :D
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
... samo da se ne presabira gde je ostavio grejalicu :D
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.058
Локација
Beograd
Kakva glupost, ali epskih razmera. Majko mila, novinarstvo se svelo na to da gledaš kome ističe ugovor od igrača koje je Željko trenirao.

Pritom, ovaj sledeće godine puni 33, za preko 25 minuta po meču nema ni blizu sjajne brojke i mi ćemo kofer para da mu damo... Jebote....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.733
A ko je rekao da će dobiti za preko 25 minuta? :D
 
Top