Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Mozda ja gresim jer nisam video dobro. Al ta vrsta polemike nije bila samo sa njim. Meni je delovalo da je to uobičajeno drzanje lekcija e sad u toj situaciji nije ni prvi ni poslednji koji na to odgovara.
A ovde i u medijima je to svadja, Kaminski divlja skakao, opsovao. Polemika i svadja su dva razlicita pojma.
Onaj ko nije igrao kosarku ne zna da sa pulsom 200 i adrenalinom si svasta u stanju da uradis, i to Zoc vrlo dobro zna. A ovde je bila samo uobičajena polemika. Pa i sa Nanelijem je bilo isto pa niko ne spominje.
Niko ne spori da se jako lose snalazi u odbrani al dajte ljudi ne preterujte.
Pa ako neko zna kako see on ponasa na treninzima i van to je Zoc i vrlo dobro zna da li treba da mu posalje kartu u jednom pravcu ili da ga istrpi.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Pobogu Kaminski treba da ima podršku kao svaki drugi igrač Partizana...
U suprotnom imamo izbor da nam bude uzor mišljenje nekog krmeta sa društvenih mreža koji igrača Partizana koji ne igra dobro naziva derpeom, u negativnoj konotaciji, samo zato što ima neku retro frizuru, dugu kosu šta li ga je... podsetiću da se masa primala, pa i podržavala takve stavove i onda im Jare zapušio usta.
E računajte da je većina našeg naroda mentaliteta stada koje nađe žrtveno jagnje(u prvom slučaju jare)... i da će tek dobrim partijama igrača da se vrati podrška većine za Kaminskog, i tad će 90 posto tih biti najglasniji u pohvalama. Takav smo narod...kolektivističkim stavovima skloni, za svaki indivudualizam i razmišljanje svojom glavom se na ovim protorima plaćalo često i svojom glavom...
Uostalom sam zato i protiv teranja i ućutkivanja onih koji ovde misle drukčije sve dok poštuju ostale članove foruma i JSD Partizan.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Svakako je dobro sto su i Panter i Naneli trenirali,znači da se spoljna linija kompletira.Svakako nam je i Kaminski potreban,bez obzira na ocigledan defanzivan deficit,ali prave borbe tek predstoje.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Aleluja. Slusajte vi starog optimistu, od momenta kad Aleksa uhvati ritam racuna se kalandar KKP za 2024. Ja mu dajem 5 takmicarskih utakmica, mada rwcunajuci na njegovo ludilo, bice dovoljno i tri.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Apropo Kaminskog, ko je slusao Pantera na Areni u onoj emisiji (Kosarkaska pravila) mogao je da cuje koliko je bolna ta prva seozna u Evropi za Amere. Naravano, svako to dozivi na drugi nacin, i naravno da treba da opravda novac koji prima, ali...Ja jos vjerujem u njega.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Дејан Милојевић је свима нама пружио много разлога за срећу, радост и славље. Често бојио наше животе живописним бојама. Најмање што можемо да учинимо за људску громаду Милоја је да данас испунимо Арену до последњег места и опростимо се од њега препуним трибинама обојеним у ЦРНО!

 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Nadam se da smo se večeras svi malo podsjetili zašto volimo Partizan, bar ja jesam. Tako teška i emotivna utakmica, prepoznali su to i naši igrači, ispoštovali su sve prisutne zalaganjem i davanjem doprinosa za oproštaj od naše borbene momčine, našeg dobrog Miloja, njegov duh je bio prisutan u svima.

Nadam se osvajanju svega ove sezone, ali i da ne osvojimo ništa, moramo uvijek ovako biti uz naš Partizan, ujedinjeni! Proći će i Žoc, Panter, Zek, kao što su prošli i neki mnogo lošiji, ali mi moramo ostati uvijek tu, kao i do sad što smo ostajali, prenositi ovu ljubav na nove Grobare, kao što su neki naši stari na nas! Moramo ostati uvijek tu jer je Partizan zaista nešto posebno, nešto što nigdje više nema! Budimo ponosni i volimo naš Partizan, jer je avangarda i institucija.
Gore na nebu armija prava… Dejan Milojević!
Volim Partizan!
 
Top