Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.777
Локација
"preko bare"
Govnima sa sport kluba ukinuti akreditacije, ma svima, ko ih jebe.
Ne razumijem, šta bismo time postigli? Oni će svakako pisati iste baljezgarije i praviti iste izvještae. Ovako barem Žoc ima priliku da ih ispreskače kao mlade majmune kada postave retardirana pitanja.
Ostavimo oduzimanje akreditacija i zabrane ovima iz predgrađa. Oni su u tome eksperti. Mi, ipak, nismo isti, zar ne?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Slažem se. Ja da sam neka vlast ja bih ih uveo u salu, postrojio ispred ostatka "kolega" i streljao za primer. Gore im akreditacija i ne treba. Sreća pa se ne pitam ništa.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
PJ najbolji igrac, bez obzira na neke lose partije ukljucujuci onu sinoc.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.715
Локација
underground
Kad vec govorimo o formiranju ekipe i o uslovima za takmicenje. Mi u startu kao neko ko nema garantovan ugovor smo u losijem polozaju od onih sa kojima se takmicimo . Samim tim sto ne znamo svoj status u evroligi mi sve i da imamo budzet kao drugi (a nemamo) , ne mozemo nista planirati ni za par meseci unapred a kamo li za vise godina.
Sada je vreme kad se produzavaju ugovori i prave dogovori sa igracima za novu sezonu.
A kako to da se radi kad nisi siguran ni za sledecu sezonu ?
S druge strane svi ostali sa ugovorom evrolige mogu da dogovaraju igrace za sledecu sezonu pa i sa nasim igracima
Ako je istina za Doziera podrzavam naravno , jer samo kontinuitet sto veci u sastavu moze da obezbedi i kontinuitet dobrih rezultata.
A dobar rezultat za nas je i plej of i plej in , ma kako botovi naturali da nije.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ja verujem da smo mi sigurni za sledeću godinu u EL i da Željko to zna i da se samim tim zato povlače ovakvi potezi. Nisam nikakav insajder niti imam informacije ovo je samo moja pretpostavka. Uostalom jedino logično je da Partizan učestvuje u Evroligi bez nas je to takmičenje toliko ogavno da ga pratim samo kada mi učestvujemo.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ja verujem da smo mi sigurni za sledeću godinu u EL i da Željko to zna i da se samim tim zato povlače ovakvi potezi. Nisam nikakav insajder niti imam informacije ovo je samo moja pretpostavka. Uostalom jedino logično je da Partizan učestvuje u Evroligi bez nas je to takmičenje toliko ogavno da ga pratim samo kada mi učestvujemo.
Jedino realno, a ako nas nece ko ih jebe, mi i dalje volimo Partizan.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Jebeš mi sve, al ja pročitah onaj tekst na španskom i razumeh ga, a nikad španski nisam učio...
Ne izgleda mi realno, a i mislim da ne bi trebali time da se opterećujemo, ima ko o tome da misli
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Slobodno uredničko uverenje. Imao je Nurkić ispade, ali ne može generalno ovako da se piše na ovom forumu. Žuti karton pred veće poene.
Najbolje ni jedan ni drugi. Jos samo da se Nurkic mudzahedin pocne prizeljkivati, ionako nas simpatisao kao. Sto se mene tice neka ih tamo gde jesu
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Top