Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
A meni recimo nije. Ti, i ne samo ti, ocekujete nekog Lesora. On je covek drugaciji kednostavno. Tonsto neko ne pokazuje emocije kao Lesor, ne znaci da ga je bas briga. Da linse on snalazi ili ne u tim zahtevima insta se od njega trazi je drugo.
Ali ja iskreno nemam zamerku na njegovo zalaganje zatonsto ne pokazuje emocije

Vidi, meni ne možeš da spočitavaš da očekujem nekog Lesora ili sličnog. To je bezveze. Ono što je činjenica je da nema energije u tom čoveku, da nema volje, da se podboči i to je to. Kraj priče. Možda je to jedino što ume.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Peta utakmica u 10 dana, igrači potpuno iscrpljeni, i oni su ljudi, sportisti za koje sam siguran da ne vole da gube, i sad treba da se razapinju po forumu zajedno sa Željkom, jer su izgubili od Splita. Pa neka svako od nas podje od sebe, da li ima dana kad nam ne ide pa ne ide, ali naidje i šta da radiš.
Puna podrška igračima i Željku, a otkaze ostavite za kuću. I da ne osvoje ništa, naši su!!!
Jeste peta utakmica u 10 dana, ali mi nismo pobijedili prve 4 pa da sad kažemo eto, jebes ga, desilo se, izmorili se. Nego smo mi 4 od tih 5 utakmica izgubili. S ostalim se slažem. Puna podrška igračima da izađu iz ove noćne more u kojoj se nalaze od kraja decembra. O otkazu Željku ili nekom od igrača u ovo vrijeme niko normalan ne razmišlja. Mrtvi se broje na kraju.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Ovo uopšte nisu tako slabi protivnici. Meni se, nakon par godina počelo sviđati što se igrači drže svoje uloge i ne soliraju. Elefant in d bilding - koliko god voleli Zeka, on se porodi dok da koš. 6, 7 poena protiv ovakvih timova nisu doprinos. Fali i plej da razigra centre, ili više mase, ili više dužine. Ovako se porađamo svaki put dok ne proigramo. Jer, bez pleja možeš ako veličina omogućava da skratiš broj koraka. Bez PJ-a to nemamo.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
534
Udarili smo kurcem o ledinu, kao sto rece Dr Mo, ovo moze da trgne ekipu vise nego da smo se iziveli na nesretnom Splitu i time maskirali neke probleme koji ocigledno postoje. Vreme je da se igraci pogledaju medjusobno u oci i da konacno vidimo tu pozitivnu reakciju. Ocekujem ogromnu motivisanost igraca u cetvrtak.

Sa druge strane, u odnosu na proslu sezonu, mnogi od nas, prvi ja, primecuju kako nam nedostaju Exum i Lesor, sto je nepobitna cinjenica, ali uistinu nam mnogo nedostaju Papa i koliko god mi bilo tesko da priznam, malo pacovsko smece Madar.

Teraj dalje pa sta bude.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.037
Локација
Beograd
Ocigledno je da Zeljko ima puno problema sa ovim timom i to u periodu godine kad niko od nas to nije ocekivao. Razumem bes jer sam prvi besan ali postoje odredjene stvari kada treba racionalno razmisliti. Za ove rezultate ne mogu biti krivi oni sto ne igraju ili igraju na kasicicu. Moze se raspaliti po Andjusicu, Tristanu, Jaramazu jer bi oni ovaj Split trebali da pojedu za dorucak, ali je duboko nepravedno okriviti njih. Isto tako kriviti Kaminskog ili Kabokla je takodje nepravedno jer njih dvojica nisu razlog vecerasnjeg poraza. Pederski je raspaliti i po nosiocima igre Naneliju, Zeku i sl. jer ljudi ginu za Partizan na svakoj tekmi, ali dodje vece da budu po tim stetniji od svih napred pobrojanih, a Zeljko i mi Grobari to moramo da im oprostimo jer ako ne oprostimo njima, kome ćemo? Na kraju, i mi navijaci Partizana imamo pravo na kiks, a veceras jesmo kiksirali svojom brojnoscu u Areni.
Da zakljucim, kiksnuli smo veceras svi zajedno, zaboravili smo da nema lakih protivnika i unapred dobijenih meceva. Ovo jeste glupava postapalica ali je vecerasnja utakmica dokaz da je vise nego tačna! Idu jos vazniji mecevi, pobede koje mogu obrisati sve lose do sada ili porazi koji nas mogu dodatno upropastiti! Ajmo da pomognemo timu da se u najvaznijem delu sezone probude. Lako je targetirati, pisati po principu "el sam vam reko...", "znao sam...". Lako je i besciljno se nadati i verovati da ce cuda sama da se dese. Mnogo je teže iscimati se, pruziti podrsku timu u svakoj jebenoj situaciji, pa i ovoj i zasluziti pobedu! Svi mogu da se predaju ali mi navijači Partizana to ne smemo da uradimo, a sve dok se mi ne predamo ima nade da se ova sezona okrene u smeru o kojem sanjamo. Svi mogu biti realni, mi to ne smemo! Sve velike sezone koje smo do sada odigrali bile su prožete losim periodima i bolnim porazima, ali vera nas navijača u konačnu pobedu stvorila je definiciju kosarke kao sporta u kojem na kraju uvek pobedjuje Partizan!
Napred Partizan!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Nisam optimista da bilo koji poraz može da nas digne u ovoj situaciji. Igrači deluju kao da ne primaju plate i onda kao ABA baš nas briga, a EL ćemo da se trudimo jer nas tu gledaju i drugi timovi.
Baš teški dani.
A daj prekinite sa ovim nagadjanjima ne primaju plate bla bla. Ako imate info iz prve ruke ispljunite i izvor onda. Kao da bi Zoc cutao na te stvari. Zoc zna da je veci od limada jebenog i od drzave citave govnjive.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ne znam sto se upiremo ovde da branimo neke stvari koje ne trebaju da se brane. Igraci, kompletan strucni stab, i cela uprava, su zasluzili prozivku za ovo. Da se ozbiljno preispitamo sta radimo. A bogami i da preispitamo ugovore nekim igracima...

Kao sto nema smisla napadati kada je to neosnovano, tako nema smisla ni braniti sad kad je kritika osnovana. Doduse, ostaje pitanje ima li smisla i kritikovati sad kad je svima jasno da je ovo sramota nevidjenih proporcija.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
99
Reaction score
1.369
Локација
Kosovska Gracanica
Sramotan pristup - da, sramotan poraz - da, zasluzuju sve kritike, poraz koji boli - NE! Poraz ne boli iz razloga sto bih se barem ja jos vise nervirao jer su gani izgubili, i znam da bih se celo vece jeo sa tim sa bismo sad bili prvi da smo odbranili Jagov jebeni zalet. Mene, ipak, boli mnogo vise jedna druga stvar, a to je Zeljko! Mi ne smemo da izgubimo Zeljka, ljudi! Veceras mi je delovao kao da je nakon poraza izgubio energiju, ali i veru u igrace. Kao da je shvatio da od ovog tima nece biti nista, kao da ni sam ne zna sta da uradi dalje i kako da ih podigne. Jedva sam cekao konferenciju, da vidim da je ljut, besan, da vidim neku iskru u njemu kako ce da jebe mater igracima na treningu i da pokaze kako je nedopustivo sve ovo. Po prvi put sam i navijao da ga Rada ili Rajko nesto priupitaju na pressu, da se dodatno iznervira i otera sve u kurac, ali desilo se bas suprotno, konferencija bez ijednog pitanja, zagledani Zeljko, razocaran, beznadezni... zato, protiv Bajerna mora da se podseti zasto se vratio i izabrao Partizan iznad bilo koje druge tacke na planeti... mi smo domacinska ekipa? Pa dobro, je l' to nesto sto je zabranjeno? Ima da budemo domacinska ekipa koliko god bilo potrebno, samo da Zeljku i momcima ubrizgamo MOTIVACIJU, to Zeljko svaki put trazi, a onda da se nadamo da ce da grizu i na strani... Bajern je mnogo bitna utakmica, ne samo zbog daljeg plasmana, vec i kao smernica u kom pravcu zelimo da nam klub ide!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ne pricaj gluposti. Samo Zeljko je konstanta i nedodirljiv. Ostali nisu. Mozda i Ostoja jer klub funkcionise sa ovoliko rashoda i sa nevidjenim pritiskom da iskreno pocinjem malo da se cudim i divim. I Savic, jer napravio dobra dva prelazna roka pre ovog, tako da ima i dalje kredita.

Igraci su ovde prvi na tapetu. Ako strucnom stabu ne ide sa ovim igracim, menjamo igrace sledece sezone.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Igra je ogledalo treninga i trenerskog pecata. U svakom timskom sportu ukoliko imas veci uzorak utakmica u kojima nijedan igrac nije dobar, ili jedan, to govori o uticaju trenera na igru.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.907
Željko se izvinio svim navijačima za sramotno izdanje, rekao da preuzima odgovornost. Jos jednom se izvinio.
Novinari nisu imali nista da pitaju.
Kzs trajala 2 minuta
Zato sto ih nije bilo. Ocekivali su da demoliramo Split. 4-oro na konferenciji.

Verujem da se grize ciganija sto je propustila priliku da provocira :D

Sto se utakmice tice. najgore izdanje koje mogu da prizovem u secanje. Mozda neko drugi moze da navede neki drugi primer.

Sramotna igra i moraju pojedince da skrate za platu.

Jeste peta utakmica u 10 dana, ali mi nismo pobijedili prve 4 pa da sad kažemo eto, jebes ga, desilo se, izmorili se. Nego smo mi 4 od tih 5 utakmica izgubili.
A u tim porazima, inace, nije bilo potrosnje :D
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Ove godine je Zeljko totalno pogubio konce sto se selekcije igrača tiče i generalno cele sezone... Još porazom od Studentskog centra u superkupu Aba lige se videlo da to nece biti kao sto je bilo prosle sezone...

Studentski centar, Igokea, Mega, CedOli 6ti put zaredom, dva derbija koja smo izgubili identicno (20 razlike gubili oba na poluvremenu) i sad Split...i to sve u Aba ligi, bez ubrajanja Evroligaskih poraza na strani! Da ne pominjem jos kikseva koji su nam se desavali sa Zeljkom poput kupa koji smo izgubili a vodili 20 razlike, Burse, pa čak i ono prošle godine sa Realom usudicu se da kazem da je bio kiks izgubiti na onaj način...

Poenta priče je da se mnogo više očekivalo, naravno ne moraju da osvoje Evroligu, ali ovakvi porazi pogotovo ove godine, sa okosnicom tima koja je ostala, a "pojačana" katastrofalnim pojačanjima od kojih se ne zna ko je gori izuzev PJ Douzera, ali opet mi gubimo od timova koji jedva opstaju finansijski, prosto neshvatljivo! Da nam je bilo ko drugi trener osim Zeljka, popio bi tri otkaza do sada, i to treba da bude jasno svima pa čak i njemu!

Nije problem izgubiti, problem je pristup utakmicama cele sezone. Podrška ekipi i dalje, iako su nas pljunuli svi do jednog plus Zeljko, na kraju sezone ce se podvlačiti crta i brojati trofeji, do tada i dalje imamo šansi da se popravimo u sva tri takmičenja, a da li ćemo, videćemo za par meseci.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Ma okej, mi jedini u Evropi igramo dupla kola u Evroligi, pa već tri dana nakon toga u domaćem prvenstvu. Ovo je već najmanje deseti poraz ove sezone koji se pravda umorom. A ako izgubiš 4 od posljednjih 5 utakmica, onda je umor ipak posljednji na listi opravdanja.
 
Top