Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako su lagali mene i ja lažem vas. Ugovor sigurno neće biti na 2 sezone.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
I nema smisla da bude na samo 2. ako bude produžavao biće 3, 3+2 eventualno.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
U nasem rosteru se primecuje sindrom "ima ko će" pa kad stvarno nema ko, onda ti koji kazu "ima ko će" prorade. Deluje kao sala al se ucestalo desava. Da l je to do pritiska treninga jebem li ga, al kad su saterani u cosak igraci odreaguju tako da verujem da ce odreagovati al samo da onda drugi ne padnu.
Jeste sala, jer da se ucestalo desava, ne bismo bili ovde :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Danasnja utakmica nema takmicarski znacaj, ali treba im vratiti za poraz u Zadru kada je i poceo nas sunovrat da tezim putem odbranimo regiopnalnu titulu. Ko ce danas na postedi?
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Zna li neko kad će biti prva utakmica sa Igokeom u Bg, a kada druga u Laktašima?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Prva 15.4. - 18.4.
Druga 20.4. - 23.4.
Eventualna majstorica 26.4. - 29.4.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Ako se sumira statistika posle regularnog dela aba, od cigana smo bolji u svim kategorijama osim u skoku , asistencijama i procentu za 2, i u vecini ostalih kategorija smo prvi.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Samo skok, asistencije i procenat za 2 :D

Bolji smo mi od njih u svemu kao tim, sem u rukometu. Tako je vec 3 godine.

Tim se selektira za EL, ne za ABA rukometni plej of.

Opet ce biti patnja za gledanje. Videcemo ishod.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Rutinski smo ih odradili i lepo revansirali za neplanirani poraz a sada sve pobede do kraja baba lige i mi smo sampioni.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Meni je i dalje suludo da postoji instagram stranica sina predsednika koja deli "insajderske informacije".

Sad ista ta stranica objavi da je Željku ponuđen ugovor, što je takodje suluda "vest". Valjda je vest tek kada potpiše?

Ne znam kakav im je plan, ali je loš i ljigav i ne miriše mi na dobro, ali sve što je sns svakako smrdi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.129
Локација
Академија
Да је ствар у клубу како треба не би се ни објављивала информација о понуђеном уговору већ само о потписаном. Овако изгледа као да је циљ да се том информацијом изврши притисак на Жељка или да се нама замажу очи. Једно мора да буде јасно свима, Жељко не сме бити отеран као што је Дуле. Нека психо заврне славину, нека будемо канта за ударање али Жељко мора да остане. Сада постаје јасно зашто Остоја није вратио дуг за порез, да би психо имао чиме да нас уцењује. Жељко је више пута рекао да је циљ да се клуб сам финасира а Остоја то никада није рекао. Зашто? Па зато што његов партијски шеф, који га је и поставио, не жели да клуб буде самосталан и стабилан.
 
Top