Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd

Evo nešto sitno i od mene, da nastavimo sa dodavanjem gasa :D

Idi bre @Krki PFC u peršun! Došao kući pod gasom, krenuo da gledam video drugi put danas i suze same krenule! :buhaha

Vratićemo se mi kad tad tamo gde nam je mesto! Ne mislim na vrh regiona ili ulazak u Evroligu nego tamo gde nas je dovela Saletova trojka! :šal:šal:šal

Svi u Mitrovicu!!!!!!!!! Da bude kao Niš u fudbalu pre godinu ipo!!!! :ziveli
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nevjerovatno vazno da prica Srpski, pardon Hrvatski.....to ce mu biti pola posla obavljeno u startu...Napred Partizan !!!!

Zeljku Pantica treba da bude sramota jer kosarkaski klub makar pokusava da se bori protiv sistema da vrati stvari gdje treba da budu, Vucela se ne bori ni kao sef velike dnevne novine...ma sta da pisem sve znate.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Drago mi je da je došao Trinkijeri. Mislio sam da je to nemoguća misija. Sve najbolje mu želim u daljem radu. Pogotovo mi je drago zbog Duletovog "amina".
Nadam se da nas od ovolike euforije neće sutra zaboljeti glava, što je čest slučaj u poslednje vrijeme.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
A mozda da podelis sa nama izvor pa i da se mi nadamo/ ne nadamo njegovom dolasku?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.883
Nedostajao je centarski tandem Musli-Gagatar za sve prave ljubitelje igre nerava.

Sto je najgore, to bi u sadasnjoj situaciji jos i dobro bilo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.405
Moguće da ste u pravu, samo ja još ne mogu da zaboravim onog iz 2014. Onda je do mene. :D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nemojte baš tako. Još se naježim kad se setim kako je "pirinču" uzeo loptu na pola terena, sećam se on izleće a ja pizdim, gde ćeš debilu na pleja, i on skoči ukrade loptu i u kontri povedosmo. I dobismo Makabi. To nam je bila jedna od zadnjih velikih pobeda u Evroligi mislim.

Ispravka, dobili smo nakon toga i Žalgiris, ali to nije bila nešto velika pobeda u to vreme.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ako dodje Musli, pretpostavljam da Lendejl ide?
Ne znam koliko je to dobro, a i realno.
Btw, jos da vratimo Milutinova, pa da se ponavlja gubljenje zivaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top