Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Dugo se čekalo, na ovakvu konferenciju :cool: Dobro nam došao treneru, a nadam se i legendo. Znanje je tu, verujem i neka vrsta emocije. Sada je ostalo samo neka igračima teče znoj i kaplje krv za Partizan. Jer kao što trener reče, ovo nije normalan klub, ovo je nešto više, ovo je život! Mnogo me ovo sve podseća na vreme sa Duletom. Neću ih uporedjivati, jer Dule je za mene ipak najveći, pored naravno našeg Žoc-a. Ali ipak, lepo je verovati i težiti svojim snovima. Zato verujem i ja, da konačno dolazi neko lepše i bolje vreme. Verujem u ovog trenera i želim mu da dosegne visine i bude uspešan sa Partizanom. Naša podrška mu neće nedostajati.
P.S. Naše snage jačaju svakim novim danom :partizan-fan:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Hvala Zeljko za Andreu, hvala sto za razliku od vecine nisi digao ruke od Partizana i sto nam uvek pomognes i cigani a znam da citate ovde dobili ste odgovor ko placa ovaj ceh (ili bar vecim delom). Samo je jedan klub dobijao stimulanse iz budzeta na istoj sednici gradske skupstine na kojima su dohodci oduzimani trudnicama i porodiljama, adresa tog kluba je u predgradju na opstini Cukarica. Andrea srecno brate, neka bude sto biti ne sme!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Samo da se neko ne seti da iskoristi euforiju i aktivira ponovo Vilu Promaja. Kako bi nam sad legla Hala Sportova, kao budali šamar. Nikakav problem da nas se nakrca 15k unutra. :D

Hala Sportova je nemoguca zbog toga sto je prodato vise sezonskih nego sto je njen kapacitet, tako makar rekose kad su prenosili protiv Zadra.

Jos jednom molim predstavnike ovih nasih frakcija da se dogovore ili kad ce ko ici na utakmicu ili kad ce ko da vodi navijanje jer nam je sad zajednicko (makar na utakmicama) navijanje potrebno vise nego ikad, ne samo u kosarci.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Ау какав интервју! Одавно није било овакво уживање слушати тренера КК Партизан.

Италијан од мајке Хрватице, бабе Црногорке, који прича на хрватском, али ће му тај српски бити бољи за 15ак дана када се додатно опусти, дошао због части у клуб који "није нормалан" , чију историју и песме зна и где хоће радом да извуче апсолутни максимум из играча, са надом да ће исти ће после утакмица и тренинга бити мртви уморни, по могућству са по којом капи крви на себи и на путу да постану неки нови Бертанс и Ловерњ.

Ништа о њему нисам знао и сада ми је јасно зашто су га много већи познаваоци кошарке од мене призивали.

Има нешто код Жабара... Погледаш Тринкијерија - дебео, ружан, рашчупан, са великим наочарима, а оставља утисак господина са стилом. Човек је шмекерчина par excellence.

Нек нам је и њему и нама са срећом!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
:respect Ovo ću u potpis ako se dogodi na kraju sezone ono što priželjkujem.

Svi to prizeljkujemo, samo molim sve clanove da se uzdrze da to sto prizeljkujemo i pisu. Ili da to napisu ovako kao Stojance.
Toliko smo puta izbaksuzirali da to nije normalno. Evo, i nakon prvog poluvremena u Parizu, kad su svi pisali da sledi rekord...da se razumemo, i ja sam prizeljkivao deset komada u njihovoj mrezi, ali majke mi, neke clanove ovde sam hteo bukvalno da "obesim", nabaksuzirase, i umesto deset, bi samo sest. :D
Daklem, kao u ovom postu Stojance sto je rekao, prizeljkujemo, svi znamo sta, ali da ostanemo nedoreceni. Za svaki slucaj. :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Aha, znači i Želimir Željko Obradović Žoc mu je iz Čačka... :D
E, onda je sve u redu, pa možemo da se posvetimo radu!

Čovek zaista kao da je došao sa ovog Foruma za trenera K.K. Partizan, meni je puno srce kad sam čuo šta i kako govori o našem Partizanu, a i prava je lekcija onima nekima koji vole da prebrojavaju krvna zrnca, jer prave Partizanovce zabole šta je on po naciji i veri, zato što se mi ovde bavimo PARTIZANOM, a PARTIZAN je uvek primao prave ljude u svoje okrilje! LJUDE a ne ,,prebrojana krvna zrnca,,!
Dobrodošao Andrea, brate!

Trenutno smo svi u euforiji, ali bilo bi dobro i da rad, pa kasnije i neki rezultati proizađu iz te sadašnje euforije...

Ali najozbiljnije molim i poručujem frakcijama da je SAD ODMAH pravi trenutak da zarad PARTIZANA OBUSTAVE ŠIZOFRENO NAVIJANJE NA DVE ILI VIŠE STRANA I DA POČNU DA NAVIJAJU ZAJEDNO!
Sve probleme i sukobe, ako ne možete drugačije, nastavite pre ili posle utakmice, a za vreme utakmice nek jedni vode jedno poluvreme, drugi drugo, ili - nađite već neki sistem da hala GRMI!!!

I prenesite to i na fudbal...

Takođe nam nisu potrebna neka ,,prepucavanja,, između F.K. i K.K. u ma kom obliku!
Ne moraš nekog da voliš, ne moraš s njim da se slažeš, ali ako ne možeš nešto da mu pomogneš, onda makar ćuti!

NAPRED PARTIZAN! Na svim frontovima!!!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:

 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.497
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Svesno ih trošim, ne u prazno, smatrajući da se konačno uradio jedan normalan potez
DV je izuzetno sujetan i izuzetan egocentrik kao i većina velikih trenera i ja sam očekivao neku izjavu o neisplaćenim dugovanjima prema njemu ( na šta ima puno pravo naravno).
Ovim pokazuje da mu je Partizan na prvom mestu i koliko je ovo stvarno dobar potez.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Andrea Trinkijeri...
Vlado Scepanovic...
Ljudi,strucnjaci,velicine koje znaju kako se radi svoj posao...
Ekipo crno-bela znate sta vam je činiti odbrana,pozrtvovanje,borba,krvava kolena..

Ljubavi i podrske vam nece faliti.
Napred Partizan!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Malo je ljudi kao sto je Dusko Vujosevic. Ako ikad svanu normalna i slobodna vremena, hala mora nositi njegovo ime. Mislim da je u odnosu na vrijeme u kojem je radio i nacin kako se borio za Partizan, ubjedljivo naša najveca legenda.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kakve reci...kakav covek. :respect Prelepo izlaganje,fantasticni odgovori na sva pitanja
Svaka cast Andrea sve najlepse u svetinji ti zelim...pobede,uspehe ,titule...
Sad na treningu ih uhvati u mashinu i kao sto si vec rekao ...krv i znoj :respect
Ostoja kida sa potezima za sada ,bravo !!!
Ljudi moji dosao nam je jedan od najboljih trenera evrope u klub.Veliki smo i najveci koliko god nas finansijski gazili :napred-partizan:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Grci su mislim jedini narod na svetu koji imaju reci za razlicite vrste ljubavi. Kod svih je ljubav jedna rec, ali oni su to lepo podelili pa imaju rec za ljubav prema zeni, prema Bogu, prema prijateljima... Imaju ukupno valjda 7 reci. Volim ja svoju zenu, postujem roditelje, vernik sam.... a da sam Grk imao bih osmu rec za ono sto mislim o Duletu. Ako je on rekao da je Trinkijeri dobar, meni vise ne treba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top