Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.750
Локација
Yaoundé
I da promene ova UA. Predlagao sam klubu, pbg newsu, Tegiju da kontaktiraju Nike i da traže brend Jordan. Jedan takav brend bi mogao da se poveže sa Partizanom da budemo kao Psg u fudbalu, da se po celom svetu kupuju Partizanovi dresovi. A ne kao ovaj UA, posle mesec dana od promocije u butiku nema originalnih dresova i do dan danas ih nema.
Što ih nema u butiku, nego ih nema ni u UA prodavnicama. Zbog toga sam šizio onih godina dok smo nosili Kappa opremu. Ista priča, po zemlji otvorene njihova prodavnice i nigde nije bilo ičega od Partizanove opreme. Da bude veći štos, i reprezentacija je tada nosila Kappa opremu, i ni toga nije bilo.

Poslednji za koje se sećam da su najnormalnije imali u prodavnicama Partizanove dresove, majice i ostalo, bio je Champion. Znači, pre 20-ak godina!... Imam neku majicu i danas, imao sam i dres, ali sam ga poklonio bratu. Ne samo da su se mogli naći dresovi za navijače, već je bilo i dresova sa imenima igrača i brojevima. Sećam se da sam u prodavnici Champion u NS, u Zmaj Jovinoj ulici gledao dresove Vujanića i Fredija Hausa.

Danas, tuga...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Meni je intersantno kako se izražava za plaćanje poreza. Nikako da kaze da će platiti porez, već resi, sanira, sve izraze, ali rec platiti ne. Izgleda da ne može da završi pola za ceo dug. Tj picousti nece. Sve mu jebem sto mu leba jede.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.750
Локација
Yaoundé
Uzgred, preko vikenda sam poslao mejl marketingu KKP, a u vezi sa članskim kartama i majicama iz akcije Jedan Partizan imamo.

Postavio sam pitanje o mogućnosti da se podignu nakon prestanka saradnje sa Tiketlajnom, ali do ovog trenutka - ništa...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Meni je intersantno kako se izražava za plaćanje poreza. Nikako da kaze da će platiti porez, već resi, sanira, sve izraze, ali rec platiti ne. Izgleda da ne može da završi pola za ceo dug. Tj picousti nece. Sve mu jebem sto mu leba jede.
Zato što ne može da ga isplati u celosti.
Može da udje u reprogram, što jeste "regulisanje".
Mislim da nema neke namere da nešto kao zabašuri nego je jednostavno djilkoš.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.912
Koliko god da budu paprene sezonske ( a opravdano je da budu ), trebalo bi da prodamo svih 15,000.
Opcija vracanje deo novca je sjajan potez, jedino je problem za nas koji bi hteli da dodjemo iz SM, CG na pojedine utakmice, mislim da ce biti bas tesko doci do kartu.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Prvo da se pokolemo za ovih 20-ak hiljada zvaničnih karata, a kasnije i za onih 10-ak hiljada nezvaničnih. Ko želi nadje način, sa kartom ili bez karte :)
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Samo je sezonska opcija. Ostalo je igranje sa srecom.

Postoji odredjeni strah da ce se zaletiti sa cenama sezonskih jer vide da je velika potraznja i da ce im se to obiti o glavu sa losom prodajom. Nadam se da ce to dobro izvagati. Ja cu je kupiti sta god da objave, slobodne dane i posao planiram u skladu sa kalendarom utakmica, ali ne znam da li ce svi biti spremni na bas bilo kakvu cenu.

Hajde pocinjite vise!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Pustio je Ostoja uredno svoje botove po drustvenim mrezama da nam objasnjavaju kako je ok da karta kosta koliko god da kosta je cemo gledati NBA pojacanja?!?!!

S obzirom da Ostoja funkcionise po tom principu, pokenjajte se malo po ovim nejgovim botovima i bice jeftinije karte (kao sto ce sezonska vaziti ipak za plejof :))
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Pustio je Ostoja uredno svoje botove po drustvenim mrezama da nam objasnjavaju kako je ok da karta kosta koliko god da kosta je cemo gledati NBA pojacanja?!?!!

S obzirom da Ostoja funkcionise po tom principu, pokenjajte se malo po ovim nejgovim botovima i bice jeftinije karte (kao sto ce sezonska vaziti ipak za plejof :))
To je u interesu kluba predpostavljam. Jači tim ćemo imati sa jačom cenom. Predpostavljam da je tako. Mislim da posumljeni nema nikakvu korist ličnu od skupih karata. Gledaju da sto vece pare uzmu od nas. I treba uzeti maximum koliko moze. Isto bi te pare potrošila ne bi ti ostale. Nama država nece dati više od 2 3 miliona. A gde cemo jos za 10? Navijači da daju makar 5,6. Ili da igramo Evrokup i 50 e da bude godišnja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
@Ivanradovanovic pisala sam već, ako će navijači da u budžetu učestvuju sa 50% više nego država, niej problem, ali onda Ostoja to da izadje i javno kaže. A ne da liže bulju psihopati i zahvaljuje mu se, a pljuje navijače koji pune budžet kluba zbog prozivanaj psiha.

Jeste, u korist je kluba, ali je veoma u korist Ostoje koji može da izigrava velikog preCednika, dok mu navijači pune budžet, a on se šlihta psihu.

I pusti te fore, igraćemo Evrokup ako je sezonska 50eur. Sezonska ne treba da bude 50eur, ali ne treba ni da bude 300 eur za nivo 400.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Pustio je Ostoja uredno svoje botove po drustvenim mrezama da nam objasnjavaju kako je ok da karta kosta koliko god da kosta je cemo gledati NBA pojacanja?!?!!

S obzirom da Ostoja funkcionise po tom principu, pokenjajte se malo po ovim nejgovim botovima i bice jeftinije karte (kao sto ce sezonska vaziti ipak za plejof :))
Ako mislis na mene... ne znam sta bih ti rekao... tuzno. Ili nisi mislila na moj post iznad.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Uopste nisam mislila na tebe lično, ne znam kako si se našao prozvanim :confused:
Samo sam se nadovezala jer i ti kažeš da imaš sumnju da će biti dosta skuplje sezonske.

A Ostojinih botova ima po društvenim mrežama, i treba ih ganjati, isto kao i sve botove.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Cenu diktira tržište. Zakon ponude i potražnje. Ako bi navijači kupili i po ceni od 1000 e onda bi tu cenu stavili. I to ti je tako. A bilo bi lepo da se kaže koliko ko dobija para i od koga. Mi od države ne verujem da imamo više od 3 m. Za budžet od 10 m moramo sami da se pobrinemo. Pičkousti nece sigurno.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Uzgred, preko vikenda sam poslao mejl marketingu KKP, a u vezi sa članskim kartama i majicama iz akcije Jedan Partizan imamo.

Postavio sam pitanje o mogućnosti da se podignu nakon prestanka saradnje sa Tiketlajnom, ali do ovog trenutka - ništa...
Такође, али веровао или не, отишло у junk/spam као и твој мејл. :buhaha
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Cenu diktira tržište. Zakon ponude i potražnje. Ako bi navijači kupili i po ceni od 1000 e onda bi tu cenu stavili. I to ti je tako. A bilo bi lepo da se kaže koliko ko dobija para i od koga. Mi od države ne verujem da imamo više od 3 m. Za budžet od 10 m moramo sami da se pobrinemo. Pičkousti nece sigurno.
Ja ne verujem da od države imamo više od milion i to su ove pare što kasne. Nama definitivno na dresu najveća reklama treba da bude - Grobari.
 
Top