Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.719
Локација
Kipar
Ako nemas sta pametno da napises, a vidim nemas, bolje da preskocis.

Prosle godine je bilo zanimljivo, jer su izvestavali, iz dana u dan koliko je sezonske prodano, rekord se povecavao iz dana u dan, sad nema nikakvih informacija, klub ove velicine zasluzuje mnogo vecu organizaciju i bolji marketing.

Pa to sam ti I rekao. Ove godine ne valja nista za razliku od prosle godine kad nista nije bilo dobro, niko ne izvestava a klub zasluzuje mnogo bolji marketing i organizaciju.
I da se nadovezem, zaboravio si onu svoju zamerku s pocetka prosle godine - gde su plej I centar???
 

CrrV

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
8
Reaction score
6
Локација
Beograd
Jel može mala pomoć?
Znal li neko na koji broj se može zvati ako nije stigao email za obnovu sezonske karte?
Unapred hvala.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
292
Reaction score
1.339
Локација
Čačak
Ako su karte ove godine u proseku skuplje 40+%, to znači da je potrebno prodati između 6 i 7000 da bi se "dostigao" prošlogodišnji nivo u smislu novca. Sve ostalo će da ide na dnevne. Kapiram da je to bila logika ljudi iz kluba. Na neki način "dupla zarada".
Ne opravdavam, daleko od toga. Po mom mišljenju nije smelo da bude skuplje od 20%, a pogotovu ne ova pomeranja mesta. To je sramotno
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.187
Reaction score
7.003
Локација
NbG

NikĐo

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
2
Reaction score
4
Локација
Smederevo
Link je radio i sezonska je kupljena,
zanima me za utakmicu u sredu, kupio sam 2 karte ali je ispod obe napisan isti broj od 6,7 cifara (nadam se da je QR kod različit) jer su obe karte po nekom rednom (random) broju iste.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
IMG_3745.jpeg
Ako je suditi po ovom e-mailu koji mi je danas stigao, naš dragi tehnički sponzor UA će pustiti u prodaju čitavih 100 original dresova za predstojecu sezonu, kao sto je to bio slucaj i prethodne sezone. Stvarno bih voleo da mi neko objasni ovakvu logiku Under Armoura - mozes kamen da prodas ako nalepis grb KKP-a, a oni biraju da proizvedu samo 100 dresova. I ne, ogranicenje ponude ne moze da bude objasnjenje, jer su njihovi dresovi godinama papreni, i cenovno malo zaostaju za NBA.

Prosto neverovatno. Ovolika euforija oko kluba, a sve osim sportskog sektora na nivou kluba iz kls-a.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.288
Reaction score
18.427
Локација
Kej Republika
Možda sad spusti cene za sezonske?

 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Drugari, obnovio sam sezonsku, skinulo mi pare sa racuna, ali nikakva potvrda mi nije dosla? Jel treba nesto da dodje? Logicno mi je da me obaveste kad ce doci sezosnka ili sta god.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.757
Локација
Beograd
Pa dali smo i pare za porez pa nam nije stigla potvrda da je porez plaćen.
To je, jednostavno, sistem poslovanja u Srbiji: daj ti meni pare, a ja ti dođem...
:D
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.187
Reaction score
7.003
Локација
NbG
Drugari, obnovio sam sezonsku, skinulo mi pare sa racuna, ali nikakva potvrda mi nije dosla? Jel treba nesto da dodje? Logicno mi je da me obaveste kad ce doci sezosnka ili sta god.
Trebalo bi da dobijes mejl od onog isto [email protected] tipa uspesno si kupio sa svim pratecim detaljima i linkom za preuzimanje tvoje karte (dok ti postom ne stigne sezonska).
Proveri jos jednom jer se lako preleti preko ovog mejla jer izgleda kao gomila smeca koje stize svakodnevno, a pogledaj i spam folder.
 
Top