Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.728
Reaction score
40.197
Logika je da traže sliku sezonske zato što će članovi sa sezonskom imati prioritet dva dana pre početka kupovine. Tako sam ja skapirao.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
4.182
Reaction score
11.623
To OK za sezonsku, al' kakve veze ima sa obnavljanjem clanske :D

ili prave ukupnu bazu, onda OK.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.728
Reaction score
40.197
Ma ja mislim da oni nemaju pojma gde udaraju. Ali jbg, nije nam ni do sada teklo med i mleko što se organizacije tiče. :D

A obnavljanje članske nema nikakve logike pošto je cena nove i obnovljene ista.

Edit: Ko prvi hakuje forum i "ubije" ovu spam zaštitu dobija gajbu piva, vinjaka, čega god. :buhaha
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.815
Reaction score
24.277
Локација
Академија
Ово са чланским картама је чиста пљачка. Овакав систем верујем да нема нигде у Европи. Ок је да имаш неке погодности као власник чланске карте али да је чланска карта услов да уопште можеш да дођеш на утакмицу, е то је чист јајарски снсовски систем.
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Zvornik
Logika je da traže sliku sezonske zato što će članovi sa sezonskom imati prioritet dva dana pre početka kupovine. Tako sam ja skapirao.
Prioritet za sta? Pravo prece kupovine ili podizanje posebne ulaznice? U prvom slucaju, za koji moj narod daje tolike pare ako nema obezbedjen ulaz sa SEZONSKOM ? Cuj to, ne vazi sezonska? Ako sam dobro shvatio.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.272
Reaction score
7.632
Локација
NbG
Pa nek otvore donacije klubu onda zna se valjda sta clanska karta znaci ili nek je nazovu donatorska karta.
Pogresno iz mnogih uglova, prvo kakvu pogodnost imaju proslogodisnji clanovi u odnosu na nove? Nikakvu, ista cena i za jedne i za druge. Drugo prosle godine je isla prica preduslov za kupovinu sezonske ce biti clanska karta. Nije sprovedeno u delo, ljudi koji su kupovali onlajn nisu morali da prilazu clansku za razliku od onih koji su kupovali uzivo i ispali ovce jer su pored cekanja redova morali i clansku da daju na uvid ili simbolicnih 3000din za uclanjenje, uz "simbolicne cene" sezonskih karata. Trece na osnovu cega poskupljenje od 50% za ovogodisnju clansku dok se jos uvek i ne zna da li cemo igrati EL sledece sezone? Koje su to pogodnosti, da ne dobijaju clanovi mozda pravo da ucestvuju u donosenju nekih odluka, makar prilikom izbora dresova za sledecu sezonu, popust u KK butiku i sl stvari...? Da ne ulazim u transparentnost, ukupan dug, porez, kadrovsku politiku i sl.
Po dosadasnjem ucinku Ostoja i ekipa mudraca koji smisljaju ovakve akcije bi na dres umesto mocarta, nis-a, mts-a prvo trebalo na sred dresa da istaknu NAVIJAČI PARTIZANA kao najvece sponzore ovog kluba pa za ostale gde ostane mesta. Ovakvim pristupom polako kod sopstvenih navijaca stvaraju osecaj magarcenja, a Partizanovi navijaci mogu biti sve samo ne magarci i ovce. Da smo takvog sklopa verovatno bi navijali za neki drugi klub, ima jedan za takve u komsiluku.
Tako da sto se mene i moje porodice tice, jos uvek aktivni clanovi KK Partizan do isteka ove sezone. Nije stvar novca jer da jeste ne bih uplacivao i za suprugu i dete za koje svakako ne kupujem sezonske, stvar je principa i to nema veze sa sportskim sektorom vec sa naprednim umovima koji bi da crtaju usi. Bez mene clanska pa makar me to ostavilo i bez sezonske sledece sezone.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
399
Reaction score
2.591
Локација
Novi Sad

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.574
Reaction score
42.382
Локација
Žrnov
Članska karta je super stvar, ali ima smisla samo ako vlasnici imaju i neka druga prava, tipa glasabje na skupstini, a ne samo pravo preče kupovine karata.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.562
Reaction score
931
Sve super,ali ako clanska nudi tu pogodnost prece kupovine,kakvu privilegiju dobijas ako kupujes sezonsku poslednjih 10-15 godina...?
Naravno nikakvu,a to sto si podrzavao klub kad je bio pred gasenjem,koga bolli patka. U najmanju ruku neposteno,da ne kazem bezobrazno
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.728
Reaction score
40.197
Članska karta je super stvar
Samo ako viri dva prsta iz sakoa pa da mogu da se k****m po ulici kao Radovan III. :D
Sve super,ali ako clanska nudi tu pogodnost prece kupovine,kakvu privilegiju dobijas ako kupujes sezonsku poslednjih 10-15 godina...?
Ti si sledeći u redu, ako nešto preostane posle drugova članova. :D

Šalu na stranu, za razliku od sportskog dela koji nikako da počne da isporučuje partije koje očekujemo, Ostoja i veće mudraca briljira na svakom koraku.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.913
Reaction score
57.984
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Po meni clanska sluzi kao donacija klubu. Sto puta se pisalo da bi mnogi podrzali akciju da sami prikupljamo sredstva i sad kad se ukaze prilika, zasto ovo, zasto ono...
Oni koji ne kupuju sezonsku imaju priliku da podrze klub, do nas je.
Nek se napuši kurca više preduzetnik s donacijama, akcijama i prošenjima za porez koji naravno ne plati a gde se ukupno skupi otprilike za jednog Doziera a pojedinačne karte koštaju ko koncertne karte za Acdc.
Klub treba da živi od karata a ne od prošenja i da je sve moguće odraditi online kada već koštaju kao da igramo u medison skveru
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.162
Reaction score
16.338
Локација
Храм фудбала
Сад ћу погедати ту најаву, а дошао сам написати да Остоја пуши курац са овим малтретирањем играча/тренера/запослених/навијача са причом о не убацивању ствари на терен и спортском навијању.
Пуши курац Остоја и настави своју борбу кроз институције, за разлику од те твоје борбе у покушају, навијачи су на висини задатка читаве сезоне без обзира на игру, резултате и твоје млаћење празне сламе.

звезду ДА МИ ПОНУДЕ....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
4.182
Reaction score
11.623
Ovo ima logike, jer je borba sa ciganijom ko će da izvisi za igranje EL na kraju ove trke.

Svaka slika koja se pošalje je bitna.

Cigani za razliku od prošle godine ništa ne ubaciše, bar nisam video.

Naše je da ne ubacimo ništa u teren, da probamo da ih dobijemo u petoj i nateramo da oni ugase struju, aktiviraju PP aparat, blokiraju sat i bace kese sa urinom paralelno.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.392
Reaction score
2.951
Ma ja mislim da oni nemaju pojma gde udaraju. Ali jbg, nije nam ni do sada teklo med i mleko što se organizacije tiče. :D

A obnavljanje članske nema nikakve logike pošto je cena nove i obnovljene ista.

Edit: Ko prvi hakuje forum i "ubije" ovu spam zaštitu dobija gajbu piva, vinjaka, čega god. :buhaha
Ja samo znam da sam u Novembru kupio domen Partizan.bg, i od tada pokušavao nekoliko puta da dođem do našeg marketing tima i dam to nekome čiji je to posao.
Očigledno od toga nema ništa i da stvarno ne znaju gde udaraju.
 
Top