Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Mozda bi i ovo bila prilika da se dodatno zaradi da zivimo u Engleskoj ili Njemackoj. Ovo je Srbija gdje dosta naroda zivi na nivou siromastva ili ispod. Klasican autogol kod vecine navijaca je ovo povecanje cjena od 300%. Oni ce sve karte prodati, ali ostaje gorak ukus, a raspodjela karata za Kaunas tek slijedi:D.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.449
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Hala u Madridu je bila poluprazna tako da su mogli da stave i 15e, arena je prepuna poslednjih 10 utakmica.
Cene su isplative ukoliko se prodaju sve karte, pretpostavljam da su izračunali koji je apsolutni maksimum cene pri kojem će prodati 95 posto kapaciteta, tako da ta priča više bi zaradili da prodaju sve po nižoj ceni ne pije vodu.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
...Oni koji sezonske nemaju mogu ocekivati cenu od najmanje 5 soma za bocni golubarnik po utakmici top 8. Ni to mi se ne svidja,ali takav razvoj je realan! Jebi ga hocemo da tucemo Reala i Barsu i sledece sezone, e to sa po soma dindzi nece da moze jer jebi ga ne da nam drzava.
Ja pogodih u glavu cenu karata, kao da sam znao. Elem, jebi ga, braco Grobari, spremajte lovu... Ljubav prema klubu nema cenu! Mozda je bezobrazno, mozda nije, mozda je previse, mozda je moglo malo nize, ali ovo je ta sezona koju smo cekali preko 30 godina!!!!! Sve za ljubav, sve za Partizan!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.837
Локација
Beograd
E, jedino što će tapkaroši - vaćaroši da izvise, to mi je izuzetno drago,. Ovo drugo, manje-više, svakako ste svi u pravu, i da je za naš standard mnogo i da Klub treba da iskoristi momenat za ekstra zaradu i sve to ima smisla, ali ja i dalje mislim, a imam sezonsku i ne dotiče me finansijski, da je preskupo...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Nama se stvarno ne moze ugoditi.
Ne valja nam Ostoja jer ne radi svoj posao (obezbjedjivanje budzeta). Sad radi svoj posao i izvlaci maksimum iz dnevnih ulaznica. Sad opet ne valja?! E jbg!

Uzimajmo sezonske i radujmo se kad ljudi rade svoj posao (Zeljko, Zoran, Ostoja). Nadajmo se da ce i sponzore malo stegnuti. I Ostoja svog šefa, Cuo sam da grad i drzava pomazu klubove za predstavljanje Srbije i Beograda u Evropi… I po tom pitanju ocekujem da Ostoja radi svoj posao.

Sezonske za sledecu sezonu ce sigurno biti nesto skuplje, ali ce se sigurno isplatiti. Ja i dalje hocu Zeljka i konkurentan tim u EL i podrzavam ovo sa dnevnim ulaznicama. Bolje klubu nego tapkarosima.

Da me neko ne razumije pogresno, prema Ostoji ne gajim nikakve simpatije zbog njegove sekte i ocjenjujem iskljucivo njegovu ulogu predsjednika KKP. Ovo sa donacijama je na dobrovoljnoj bazi i takodje dobro iskoristen momentum. Sve u svemu dobro smisljeno i ocigledno urodilo plodom.

Razumijem naravno i ljude kojima nije lako izdvojiti za sezonsku i one iz unutrasnjosti koji bi dosli na par „vecih“ utakmica u sezoni. Sigurno da ce publika protiv Reala biti malo drugacija i da ce se osjetiti i na atmosferi. Jebi ga! Ne moze sve.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Slažem se da je preskupo, a slažem se i da je moralo tako. Ne mogu da nađem snimak kad je onomad protiv Makabija Danilović vikao: To, 2 u Beogradu, iako nam je jedna pobjeda bila dovoljna. Barem me sjećanje služi tako, možda sam zaboravio.
Mnogi ljudi ne mogu sebi da priušte ove karte, ali mnogi ne mogu da priušte sebi mnogo šta u ovoj zemlji. Da smo mi ljudi živi i zdravi, a za Partizan možemo navijati i pored radija i ispred tva i iz Australije i iz Budžumbure. Samo da Partizan dobije!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Na prvu loptu mi je karta preskupa. 5.500 dinara za golubarnik je baš mnogo. Sa druge strane, svi koji su kupovali karte od tapkaroša bili su spremni toliko da plate. Svakako, malo se brinem da će biti krcato sa ovim cenama. 4000 mi je bila neka gornja granica. Ne znam.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Ma daj, pa bilo bi krcato i da ima još 10000 stolica iznad ovog kapaciteta. Znate vi koja je euforija oko KKP-a ne samo na ovom govornom području nego u celoj Evropi?
I sad da ne bude da se pravim pametan ali mi stvarno nije jasno kako je neko očekivao da cena bude ispod 4-4500, pogotovo nakon ove prve utakmice.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.528
Reaction score
29.373
Локација
Novi Sad
Molim vas o kartama u temi za to, ubili smo ovu temu, 60 poruka oko karata sam prebacio da ne pričam da se na 3 teme u isto vreme komentariše.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.528
Reaction score
29.373
Локација
Novi Sad
Slažem se donekle ali neka ostane sve o kartama tamo. Prosto nije moguće ispratiti na više tema, čisto radi preglednosti kad već postoji tema namenjena za to
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.130
Локација
Академија
Нека направе велики паркинг испред видео бима па да људи гледају из кола. Наравно, паркинг да буде 100 динџи по започетој четвртини. Остоја, да се лепо испонапасеш муда свима нама, и са картама и без њих.
 
Top