Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
A odakle tih nista spirnih 10ak miliona evra? Da nisu zaradjeni? Da nisu od nezavisnih stranih sponzora? Da nisu od prodatih NBA prospekata? Da nisu od uaznica? Da nisu pravoverni meraci grobarstva i kosarkaskog IQua dali masovne donacije? SNS IH JE ODOBRIO!

Kad nam daju pare ni za sta, onda smo zasluzili, a kad ciganima daju pare ni za sta onda su oni mutanti... Ratne reparacije? Imam osecaj kao da bi mnogima Vucic bio kul samo da je grobar i da sipa krvave pare kod nas...

Kome nije nenormalno da klinicki centar izgleda onako u gradu u kom se vodi borba za evrligu, nek leci svoju decu tamo zauvek...

Brate, postujem te inace kao clana foruma, ali mislim da ovde totalno masis poentu. Da nam daju i 20 miliona godisnje, to je toliko smesna cifra za jednu drzavu na godisnjem nivou (pa cak i Srbiju), da ne bi verovao. Nama obicnim ljudima to deluje kao nerealna cifra. Na drzavnom nivou se vrte milijarde (i na belo i na crno).

Sto se tice klinickog centra, mrzim SNS i psiha, ali postoji i novi klinicki centar. Do skoro nisam ni znao za to, nazalost, saznao sam silom prilika (ne zbog sebe). Taj novi klinicki je u odnosu na onaj stari (na kojem sam bio vise puta), kao svemirski brod. Ne znam ni ko je zasluzan za to, niti jos manje to pripisujem psihu (sve da je i napravljen u njegovo vreme, napravljen je od nasih, a ne njegovih para). Ali to nije tema, da ne skrecem previse.

Da nam drzava daje pare... Sigurno da neki deo para daje. Sa druge strane, siguran sam da ne mali deo dolazi i sa strane na koji drzava nema toliki uticaj. Bio je Ostoja i pre Zeljka u klubu, pa je sve ovo krenulo sa Zeljkovim dolaskom, a ne sa Ostojom. A siguran sam da Zeljko ne simpatise vlast i da nije dosao zbog njih. Ili vise verujes izvorima tipa Andjus.

I ne bih bas poredio to sto su cigani uradili i prosli sa ovim sto se nama trenutno desava. Na kraju krajeva, vreme ce pokazati ko je bio u pravu. A do tada, mislim da treba da uzivamo u ovome sto se trenutno desava.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.145
Reaction score
27.938
Локација
Из Чикага (моји...)
Најава из Клуба је да продаја сезонских почиње за 7-10 дана. Очекујем (и не радујем се томе) барем 25% више цене од прошлогодишњих које су изгледале:
Tribina, Nivo 200: 15.000 dinara
Standard 2: 24.000 dinara
Standard 1: 32.000 dinara
Superior: 52,000 dinara
Premium: 58.000 dinara

Ваша предвиђања?
 

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Da li ce moci online da se kupe sezonske, kako funkcionise? Zbog nas koji necemo biti u Srbiji narednih 20ak dana?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Izgleda da je prostije kupiti token nego što sam mislio, kada povežete metamask on vam dozvoljava da možete karticom kupiti.
Mislio sam da se mora prvo prebaciti novac na metamask.

Jedino sranje što je vezan za dolar, pući će to kao bas, i samo će da ga ispuše. Nzm koji je car to tako vezao...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Најава из Клуба је да продаја сезонских почиње за 7-10 дана. Очекујем (и не радујем се томе) барем 25% више цене од прошлогодишњих које су изгледале:
Tribina, Nivo 200: 15.000 dinara
Standard 2: 24.000 dinara
Standard 1: 32.000 dinara
Superior: 52,000 dinara
Premium: 58.000 dinara

Ваша предвиђања?
Samo pomeri za stepinik gore …
E sad dal će biti pun korak Al kontam prva cena 20k
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Da Partizan ima bilo kakve probleme sa finansiranjem trenutno, ni Panter ni Lidej ne bi bili deo ekipe, nego bi raskinuli ugovor na nasu stetu, i otisli negde gde su im plate na vreme. Oko toga nemojte da imate nikakve iluzije. Uzeo sam ih kao primer najplacenijih igraca.

Potpuno mi je jasno da je mnogima ovaj koncept stvaranja tima nejasan. Navikli smo na Partizanstinu, na mlade igrace, na njihov napredak, ali u modernoj kosarci je to plusvamperfekat. I to ponajmanje ima veze sa nama, ima veze sa time kako se danas igra kosarka u odnosu na pre 15 godina. Nesto manje na mozak, mnogo vise na fizikalije i atleticizam.

Sta ce biti za 3 godine? Nemam pojma. U najgorem scenariju, cemo se vratiti tamo gde smo bili pre Zeljka. Mozda mozemo razgovarati o njegovom insistiranju na igri bez klasicnog pleja, i bez dobre zastite obruca, zbog koje smo pukli prethodne sezone, ali sumnjati u to da ce nas Kica i Zeljko odvesti u bankrot, je van svakog racionalnog poimanja.

Mi baratamo ovde onim sto vidimo spolja, a ne vidimo nista, jer nije bitna informacija iz kluba nece procureti, da bi neki Vlada iz Kragujevca mogao kuci da zamislja kako igra menadzer i pise po forumu, e ovaj je preskup bolje bi bilo da smo doveli onoga, ili ajde da dovedemo onoga da mu porastu ocene do kraja sezone pa da ga prodamo i zaradimo pare. Vlada iz Kragujevca moze da navija, kupi nekad kartu kada je u Beogradu, kupi nesto iz sopa ili ovaj token.

To jbg sto bi mi sva sada voleli da zivimo u Duletovoj eri, da se ona nikada nije ni prekidala, voleo bih i ja, ali kao sto sam voleo Duletov, voleo sam i Mutin a volim i ovaj Zeljkov Partizan.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
da Ostoja kaze igra li se u areni ili ne
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
tegeltijavladan

"Skoro sve utakmice u Areni !!!

Menadzment na najboljem putu da navijačima pruži užiitak cele sezone iz najveće dvorane u zemlji, kao i ekipi rad u maloj Areni .

Tako bi i veći broj sezonskih (od kapaciteta Pionira kao lane) mogao da se pusti u prodaju, što se početkom avgusta i očekuje".
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Da li ima mozda nekih najava kada ce novi dresovi ili ce kao prosle godine tek krajem avgusta?
Hteo bih da tempiram neke poklone, ali nista informacija nisam nasao.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.237
Локација
Novi Sad

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
SAZNAJEMO: Partizan pušta sezonske, poznati i prvi detalji

Kod većine navijača postoji doza zabrinutosti da će zbog ove činjenice cena istih biti znatno veća u odnosu na prethodnu sezonu, ali prema saznanju TeleSporta to neće biti slučaj. Naravno, sezonske, kao i pojedinačne ulaznice biće skuplje nego lani, ali 25-30 procenata. Takođe, kako saznajemo, crno-beli će zbog dostupnosti Arene pustiti u prodaju oko 80 procenata njenog kapaciteta, pa se može očekivati rekordan broj prodatih sezonskih ulaznica.

20200209175359_STJ_1965-750x465.jpg
 
Top