Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ljudi bez sezonskih mogu da kupuju na ticketline prodajnim mestima?

90% ljudi bez prošlosezonske sezonske su preko vlasnika prošlosezonskih kupili karte sa popustom. Ja sam uzeo karte za 4 ljudi koji nisu imali sezonske prošle godine.
Tako da se nemojte zanositi sa ciframa.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
437
Reaction score
2.854
Локација
Beograd
Pola sezonskih su kupovali ljudi za druge... ne bih da predviđam, ali imam osećaj da je dosad prodato više 400 centralno nego standard1...
Mada i nije bitno više... bitno je da budemo pravi pa prodali i "samo" 5000 karata.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
У прва два дана највише је отишло централних делова нивоа 400.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Brojanje prodatih karata odjednom prestade.
Tako bilo i prošle godine čim je prodaja opala...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Много је лошије организована продаја сезонских ове године у односу на прошлу! Да ли због великог интересовања или нечег другог, не знам.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.210
Reaction score
28.293
Локација
KREZUBA CIGANJSKA SMRDIJA
Мислим да центар 400 уопшпте неће ни бити у слободној...или ће га бити врло мало и у уторак ће отићи за 10 минута.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne verujem da bilo ko nema nekoga sa sezonskom iz prošle sezone i da nije već završio. Slobodna prodaja je već 6.dan.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
U Nikolinu odbranu, on je hteo da kaže da skoro svako poznaje nekog ko ima prošlogodišnju sezonsku i da je preko tog nekog već uzeo za ovu sezonu...Zato je i rekao da mu to dodje kao slobodna prodaja, jer već sad mogu da dodju do sezonske i oni koji je nisu imali prošle godine...A za one koji ne poznaju nikog sa prošlogodišnjom sezonskom ko bi mogao da im sredi kartu preko sebe, e za njih počinje ona prava slobodna prodaja od ponedeljka.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Izgleda da sam ja jedan od retkih koji nema nikog tj. nisam trazio nikog ko ima sezonsku od prošle, već čekam 22. da kupim regularno. Veliki minus je za kategoriju ,,Family & Friends". Minus je zbog toga što je praktično samo Family i to sa malolentim licima. Zašto mi ovo smeta, imam tri prijatelja (plus ja) sa kojima sam planirao da kupim 4 sezonske, a onda sam saznao da je ipak maloo drugačije.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Danas su moji sinovi uzeli sezonske. Nisu imali prošlogodišnje. Uzeli preko drugarice koja je imala prošlogodišnju. Svako ko je imao prošlogodišnju može da uzme četiri sezonske za ovu godinu. Kažu da je za sektor 400 ostalo vrlo malo, zadnji red pod krovom (i za centar i iza koša). Za Standard 1 ostali samo ćoškovi. To vam je info od pre sat vremena.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
U Partizan histerikal su rekli da na šalterima prodaju sezonske i bez prošlogodišnje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.262
Kažu da je za sektor 400 ostalo vrlo malo, zadnji red pod krovom (i za centar i iza koša). Za Standard 1 ostali samo ćoškovi. To vam je info od pre sat vremena.
Pa to onda nema veze sa ovim brojkama sto pbg_news objavljuje ?!
Jbt jel moguce da je tolika neorganizacija da ne znaju ni koliko su prodali ili ovi nemaju pravi info
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ma to je vrv šta je rezervisano..
Ne znači da će na kraju biti kupljeno
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Mnogo sam se razočarao organizacijom i time što klub nije sačuvao ista mesta nama koji imamo prošlogodišnje propusnice, nigde jasno to nije bilo naglašeno.
Nisam bio u mogucnosti da dođem u prvim danima prodaje a i da izvršim rezervaciju pošto je telefon bio stalno zauzet.

Ukoliko nije kasno, tj. još uvek važi popust za one koji imaju sezonsku od prošle godine, mozete mi se javiti. Ja sam uzeo samo 2 pa imam prostora za još 2.
 
Top