Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ovo oko naplate rezervacija je stvar banke, ona uzima toliku proviziju kod online placanja i klub tu nikako ne moze da reaguje..
Ako se placa u keshu rezervacija je oko 100 dinara..

Bar sam tako shvatio, tvitnuo je neko iz kluba pre par dana..

U svakom slucaju, jeste amaterski..

Veruj mi da sve moze da se sredi, samo ako imas konekcije, ili ako imaju dobru korist od tebe (videh svojim ocima, tj. cuh svojim usima). E sad, korist od nas i nemaju neku (banke), a konekcije (dovoljno jake) verovatno nemamo.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ja nisam uzeo sezonsku iz razloga sto ne mogu svaku tekmu da idem . Jbg . Ici ću možda 5 puta do kraja reg sezona .
Valjda će ostati neka dobra pozicija za slobodnu prodaju …
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Da, preko kartice kad se plaća, 800 din po karti.

ALI, ako uzmete preko uplatnice, pa platite preko ebank aplikacije, onda je 100 din "trošak". Ja sam tako platio.
Gde si bio 15.08 to da mi kazes , platih 50 i kusur evra nevezano za karte :banghead:
I ok ako klub nije direktno odgovoran,ali ja kupujem karte za gledanje utakmica tog kluba pa moraju i oni snositi deo odgovornosti sto nisu obezbedili nacin da kupis karte a da ti ne oderu kozu sa ledja za uslugu prodaje.
Nista bar za sledecu sezonu koristan info
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma to su gluposti. Milion aplikacija kojima se plaća online, i ni jedna ne uzima 800 dinara.
Samo ova.
To može da bude priča za malu decu. A ne za obiljno.
Ako 5000 navijača uzme online kartu na taj način oni će da budu dobri 4 miliona. Nit orali nit kopali...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde breee, pa ne idu te pare u FMP pa da se žale :D Šalu na stranu, negde sam pročitao da je dostava na kućnu adresu 800 dinara...

Najbolja je varijanta platiti NETBANKING varijantom, posebno ako banka ne uzima proviziju /Raiffaisen ne uzima do određenog iznosa/... Na mejl stigne potvrda prvo o rezervaciji a potom o izvršenoj uplati. Ako platiš i tih 800e za 7 dana stiže na kućnu adresu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Da,ali uzimaju 800din po karti. U koverti 4 karte 3200din. Kao da u online prodi kupis majcu,patike,duks i sorc i oni umesto da ti uzmu 800din, kao sto svi i inace rade(mada uzimaju 300-400din) uzmu 3200 za svaku stavku posebno.To prvi put cujem i vidim a cesto pazarim na netu.
Gotovo sad uzeo sam,ali u najmanju ruku nije fer prema kupcu da se toliko ugradjujes,a klub boli patka za to,ne dotice ih,jer jelte nemaju nista sa tim
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Da,ali uzimaju 800din po karti. U koverti 4 karte 3200din. Kao da u online prodi kupis majcu,patike,duks i sorc i oni umesto da ti uzmu 800din, kao sto svi i inace rade(mada uzimaju 300-400din) uzmu 3200 za svaku stavku posebno.To prvi put cujem i vidim a cesto pazarim na netu.
Gotovo sad uzeo sam,ali u najmanju ruku nije fer prema kupcu da se toliko ugradjujes,a klub boli patka za to,ne dotice ih,jer jelte nemaju nista sa tim
Plus na tih 3200 placas troskove brze poste ja mislim. Tih 800 su stavili kao njihovu uslugu sto pakuju kartu za slanje. Ali, generalno, svi mogu sad da plate i da pokupe i za 2 meseca ako zele, tako su mi rekli u ticketline-u. A sto se tice pokupljanja sezonskih, potreban je samo broj rezervacije, tako da moze bilo ko u Bg to da vam pokupi, bez stare sezonske, licne karte itd.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Karte su eksplodirale čoveče! Grmeće arena!
Nisam očekivao da će ovako planuti nakon onog ,,limitiranog" perioda.

P.S.
Da li neko ima mogućnost da mi da sezonsku kartu kako bih ostvario popust na kupovinu?
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
663
Reaction score
5.314
Локација
Nis
Standard je planuo, najvise je ostalo za nivo 400.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Bice sigurno pune tribine .Taj rekord o prodatom broju sezonskih je glup i nikog ne interesuje. ( niti nas niti nekog u evropi) bitno je da hala bude puna kad su vazne utakmice. To ce zvisiti i od uspeha ekipe. Ja ne brinem za navijace, to nam je sigurno najbolje na svetu, pored trenera.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Važno je, kad vide koliko sezonskih prodajemo onda ne smeju da nas ne zovu da igramo
:gaah:

A i Ostoja da se hvali u nastavku serijala pitajte predsednika
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ovo kao ono kad su ciganski duhovi obarali "rekord" EL po posećenosti.
Nije ni blizu brate... OK svi smo na istoj strani /bar bi trebalo da jesmo/, znamo Ostoju al malko pretera :D Meni ova prodaja uopšte nije iznenađenje. Šta više, očekivao sam da će planuti i više i brže od ovoga. Devet jebenih godina čekamo ovaj povratak, ekipa odlična, Žoc na klupi /i sve bez garancije da će EL da se igra i sledeće godine/.

Pa kad kupiti sezonsku ako ne sad? Meni ovo ide prilično tanko u poređenju sa momentumom. Mislim da će glatko da prodaju sve i da neće biti potrebe za Ostojinom muljažom i "duhovima", nama bar nikada nije bilo teško napuniti Arenu kada treba bilo da dolazi Zadar ili Maccabi :ziveli
 
Top