Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
I dalje niko nije odgovorio da li u EL ima gostujucih protiv FMP-a
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
I dalje niko nije odgovorio sta je sa media-day-om, nemoguce je da su 80% klubova zavrsili, u cemu je problem zaista ne znam?!
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Verovatno je bilo nekih zastoja oko novih dresova pa odlazu dok ne stignu, ne vidim sta drugo moze biti problem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ne verujem, mozda sutra ili petak, sledecu nedelju pocinje Evroliga i ne verujem da ce biti prostora za toga, uostalom u nedelju protiv Cibone sigurno cemo se pojaviti u nove dresove.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.632
Локација
Beograd
Napisao je i Tegeltija, u toku naredne nedelje.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Znam od cega se sastoji dogadjaj, nije to bila poenta.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Poziranje, sminka, casual grobari, PRTZN dresovi..
Ne sjecam se tima KKP sa vise afirmisanih igraca u poslednjih 30god. + EL iz koje nas je mutant izbacio. Ukratko, razumijem ljude koji uzivaju u iscekivanju. Jbt, ja sam provjeravao da li Sept sigurno ima 30 dana.

Ono sto malo kvari utisak je spoznaja da Duletovog Partizana vise nema i nece ga biti. Dino je lijepo pisao o tome.
Kosarka i sve oko nje(liga, prenosi, organuzacije, pravila) se modernizuje i morano pratiti taj trend. Nema vise spremanja za protivnika, Pera na Navara, dvije trojke i 12:2 protiv Barse. Sada takmicenje ide kao na traci.
Nema vise jeb... majki od milja, davljenja i sl. stvari po kojima je nas sistem bio prepoznatljiv i uspjesan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Ljiljana Ronketi je Italijanka ali nosi srpsko ime Ljiljana jer joj je deda bio iz Azanje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ispratio neko revizorski izveštaj na apr?
Laički sam zaključio (ne znači da sam u pravu), dugovi su 13-15 miliona €.

Al boli nas kurac, media day se čeka :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Laicki si zakljucio, ne znas da li si u pravu ali te to nije sprecilo da pljucnes. :D
Verovatno je bolje da nastupamo u drugoj ABA ligi, igramo utakmice u skolskoj dvorani neke od osnovnih skola a da dugovi budu na prihvatljivih 300 000 evra. Tu nam ni media day ne bi trebao.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Skoro je bilo da barsa druguje oko 100 m tako da nema brige s obzirom da znamo da kosarka nikome nije profitabilan sport vec da se svesno radi sa minusom
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Laicki si zakljucio, ne znas da li si u pravu ali te to nije sprecilo da pljucnes. :D
Verovatno je bolje da nastupamo u drugoj ABA ligi, igramo utakmice u skolskoj dvorani neke od osnovnih skola a da dugovi budu na prihvatljivih 300 000 evra. Tu nam ni media day ne bi trebao.

Izneo sam moju procenu, da pokrenem nekog pametnijeg da iznese i neku drugu. Šta fali?
 
Top