Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Čekaj, ako hoću da kupim 4 sezonske (za sebe, suprugu i dvoje dece) mora za svakog posebno registracija? Četiri različita emaila?
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
A otkud znam da li zadrzavam staro mesto ako ne znam dali su podigli cene za 200% na ostalim sektorima gde bih mozda hteo da se prebacim?

Pa kad to oni objave i zelim da se vratim na "svoje" mesto, vec sam se od njega oprostio.

I prosle godine su obe sezonske koje sam kupio glasile na moje ime, a sada pise skroz dole kod najcescih pitanja da jedan clan sme da kupi samo jednu sezonsku.

Mora oni da zaseru, pa to ti je.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ima li neko predstavu koliko ce biti cene sezonskih? Kapiram da ce mozda i ova registracija da utice na cene, pokusavaju da opipaju puls kod ljudi... Nemam bas ideju koliko mogu da budu povecne proslogodisnje, sasvim je razumno da ce da budu skuplje posle onakve sezone ali ne bi smeli da budu nesto bezobrazno skupi, tu mislim da sve preko 50% skuplje od prosle sezone je bezobrazno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Stize povratni mail odmah nakon registracije u roku od sekund
Meni nije stiglo ništa ni posle 1 sat. Onda sam prošao ceo proces ponovo, kao da nisam već odradio i dobio sam mail odmah. Tako da verovatno sistem malo šteka zbog opterećenosti, ali ja nisam imao problem da ponovim proces. Ako nekoga zanima.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nema rezona da budu previše skupljea ako već ne važe za play off.
Mislim ok, to je jos max 3 utakmice vise (vrv 2), ali ponovo, za te dve ima da nam gule kožu...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
A gde pise da ne vaze za play off, i na koji play off mislis, EL ili ABA?
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Nema opcija za staru sezonsku Grobari jug - Nivo 400...
Šta sada štiklirati tu,a imam tu prošlogodišnju sezonsku za tu tribinu?
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Institucija kakva je KKP ovo sebi nije smela da dozvoli. Trebalo je da imamo jasno predefinisane uslove jos od pocetka jula. Pa ako hoce i da podignu cenu da podignu. A ne ovo da opipavaju puls. Pritom partizan je tu gde jeste zbog nas, navijaca koji su tu mnogo duze nego sadasnja uprava. I sta se desi? Dva meseca PR sluzba cuti, pravi se neka dimna zavesa, kao e evo sad ce, e pa nece sad sam reg a posle cemo znas…jos uvek ne objavljuju cene (cenim da ce 25.08.) . Pritom, sve vise od 20% skuplje karte je bezobrazno jer smo uskraceni za plejof (sezonska obezbedjuje sada samo ligaski deo) plus se placaju clanske. Jako sam razocaran sto su toliko nespretni i neprofesionalni.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Što se mene tiče - apsolutno je pogrešno da sezonska ne važi za plej-off/in EL! I jako sam razočaran ovim ciganisanjem gde je prvo rečeno da će obnova sezonske doneti 10% popusta a sada šatro 5%... Ko me zna, zna da kod mene finansijski momenat nije ni presudan a hvala Bogu ni upitan!

Sada je ovo već mnogo fejlova! Moja poenta je - nemoj da me maltretiraš da uzimam ulaznice ako imam sezonsku, stavi cenu sezonske jaču u startu i pusti me da kupovinom sezonske uživam u sezoni ma dokle god dogurali, a ne da svaku tekmu prelazim 500+km i letim na većinu gostovanja, pa da se u aprilu jebavam sa padovima sistema, uzimanjem karata preko veze ispred nas sa "pravom preče kupovine" i sličnim egzibicijama!

Neke stvari opasno prelivaju čašu...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa nemoj odmah da kritikuješ unapred za to.
Ako bude ovakav sistem za play off (a daće bog da doguramo do njega).
Vrv će ponovo prodavati komplet karata za play off ili tako nešto. I vrv ćeš ponovo imati pravo preče kupovine.

Tako da neće imati razloga za padom sistema...
Barem ne za sezonce..

A što se toga tiče stavi karte da odmah budu skuplje. To baš i nema smisla. Tj razumem njihove motive.
Za dve utakmice play offa oni mogu da prodaju karte po ceni od 8k bez problema. A nije isto ako ti sada sezonska košta 40, ili 48k.
Barem ne za većinu ljudi.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posle svega što sam video prošle sezone, i kako su se napatili ljudi oko mene bez sezonskih da dođu do karata, već predviđam dešavanja... a ako puste 4 karte po sezonskoj na "prečoj kupovini" kao prošle sezone pa da ne može da se uzme ni 1 dodatna karta u prvim minutima prodaje (za kasnije i da ne pričamo, bude rasprodato posle 15 min), a ne četiri - eto ti potvrde moje teze...

Uostalom, hajde da pogledamo da li još koji klub još u EL praktikuje ovu foru da im sezonske važe samo za regularni deo a ne za eventualni plejof? (stvarno nemam tu informaciju i zanima me da li smo upravo mi pioniri ovog remek dela!)

EDIT: @gurtang da ne bih pumpao postove dole bezveze - nije kritika već iskrena zabrinutost... u vremenima kada se teži da se sve pojednostavi, kod nas se komplikuje...
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Prošle godine je prodavao ticketline.
Ove godine su rešili to da promene.
Kada bude problema, tad ćemo ih kritikovati...

Model bez playoffa postoji u NBA. U evroli nisam čuo. Ali nije nemoguće da postoji.

Nije baš za porediti, jer osim Makabija i možda Žalgirisa ni jedna druga hala nije ni blizu da se rasproda, tako da im takav model ništa naročito ne bi doneo.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ne piše nigdje koliko karata može uzeti jedna osoba.Npr sad nas trojica koji idemo stalno zajedno na utakmice,moramo se sva trojica posebno registrovati da bi kupili kartu i razbacaće nas da ne sjedimo(stojimo)zajedno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne piše nigdje koliko karata može uzeti jedna osoba.Npr sad nas trojica koji idemo stalno zajedno na utakmice,moramo se sva trojica posebno registrovati da bi kupili kartu i razbacaće nas da ne sjedimo(stojimo)zajedno.

Ako uzimaš iste karte kao prošle godine, imaćeš nekoliko dana da ih ponovo kupiš (i ti i tvoj drugari).
Ukoliko budete menjali sektor, onda ćete moći da kupujete ono što je ostalo. JBG.
Ja ću recimo menjati sektor, ali snaćićemo se.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523

6. Da li mogu da promenim mesto u Areni?
- Da, nakon što prođe period za obnovu starih mesta, jer će se do tog trenutka sva mesta čuvati. Nakon isteka perioda za obnovu starih mesta, vlasnici sezonskih karata iz 2022/23 će od 5.9. do 9.9. imati pred sobom i ekskluzivni period da odaberu druga dostupna mesta u dvorani, pre nego što krene slobodna prodaja.


Tehnički nije potrebno ni da se menja sektor ukoliko u sektoru ima još dostupnih mesta.
 
Top