Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Oni da ostave iste cene kao prosle sezone (a nece) - to je opet poskupljenje jer:
- morao si da das lovu za clansku kartu koja je uslov da bi kupio sezonsku
- ne vazi za eventualni play off tj 1/4 el
Znaci sa istim cenama oni su vec poskupeli (prava sns ekonomija) a svi znamo da nece ostaviti iste cene... da ne kazem da one cene od prosle godine za sezonske (ako izuzmemo nivo400) i karte su same po sebi skupe i nemaju veze sa srbijom

* uvek kad bi usledilo poskupljenje isao bi neki izgovor e pa nije pionir sad se igra u areni e pa nije evrokup sad je evroliga... evo sad igramo isto takmicenje u istoj hali ali ne znam sta je sad razlog inflacija nivo mora grad unistio voce...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ SK je preneo da ne važe.

Inače registrovao se iz radoznalosti više čim je izašlo i ništa mi nije stiglo na mejl još uvek, birao sam golubarnik centralno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734
SK je preneo da najverovatnije ne važe. SK nije validan izvor. Preneli su i da 75 igrača dolazi u klub pa nisu došli.

Verovatno neće važiti, ali poenta je da to niko (ili skoro niko) ovde ne zna.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
SK je preneo da najverovatnije ne važe. SK nije validan izvor. Preneli su i da 75 igrača dolazi u klub pa nisu došli.

Verovatno neće važiti, ali poenta je da to niko (ili skoro niko) ovde ne zna.

Stoji na sajtu kluba da će sezonske važiti za SVE utakmice domaćih/regionalnih takmičenja, odnosno samo za LIGAŠKI deo u EL.

IMG_20230814_171058.jpg
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
A sta ako je neko poput mene na godisnjem odmoru i nema kod sebe sezonsku iz prosle godine…i necu biti tu sigurno 10 dana

Izvinjavam se ako je neko vec ovo pisao
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Zanima me koje su to povlascene cene. Prosle s zone Standard 1 za Real kostao 10000. Znaci za 2 utakmice 20000. Osecam da je povlascena cena 10% sto znaci da treba da dam recimo 45,50 hiljada za sezonsku a onda za 2 utakmice plejofa me odere za jos 18 hiljada.

Da ne pricam sto sezonsku i uzimam da se ne jebavam oko karti. Sta mi vredi pravo prece kupovine ako moram uopste da se jebavam oko kupovine karti.

Sramota zaista. Ciganisu se za svaki dinar. Prvi sam za to da kroz karte pomognemo klubu ali budi normalan a ne alav na pare.

Tek ce da bude sramota ako cene budu vise a ne vazi ti za plejof.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Stoji na sajtu kluba da će sezonske važiti za SVE utakmice domaćih/regionalnih takmičenja, odnosno samo za LIGAŠKI deo u EL.

Погледајте прилог 22726

Samo da demantujem sam sebe pošto mi je isteklo vreme za edit, a u međuvremenu su obrisali ovaj deo oko ograničenja za plej-of/plej-in.

Screenshot_2023-08-14-17-35-48-111_com.android.chrome-edit.jpg

Sično kao prošle sezone kada se u jeku borbe za top 8 pojavila nezvanična informacija da sezonske neće važiti za doigravanje, od čega se nedugo zatim brže-jače-bolje odustalo.

Biće da je odjek crno-bele javnosti probušio još jedan Ostojin probni balon... :D
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Ja sam se registrovao. Imam sezonsku, nemam člansku. Kakva je onda procedura, je l' bi mogao neko da mi objasni?
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Kolega mi je imao sezonsku prošle godine i neće je ove sezone obnavljati tj neće je kupovati.E sad zna li neko mogu li ja sa tom njegovom sezonskom i svojom članskom kupiti sezonsku za ovu godinu ?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ostoja je pokupio fore od žvalavog.
Izbaci nešto, pa kad krene pljuvačina odmah se sklanja.

Tako su skinuli i ovo za to da karte ne važe za play off.

Pa ne deluje baš prosto u ovolikoj potražnji naći četiri spojena mesta sa četiri različita naloga... jedino da svi ostali sačekaju dok mi ne spojimo mesta
Pa sigurno ćeš imati barem 10 000 slobodnih mesta u momentu prodaje. Mislim kada prođe ovaj deo s prioritetom.
Nije toliko nemoguće naći 4 mesta..
Samo otvori 4 browsera i uloguj se sa svim nalozima...
Jbg prvi put ovo rade. Moraju da se nauče dobrim praksama.
Mada nisam siguran šta bi ovde bila dobra praksa.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hoćemo da kupujemo najveće svetske zvezde, da nas trenira najbolji trener na svetu, da se borimo za trofej Evrolige, ali sve to po starim cenama ako je moguće. Da se razumemo, naravno da ste u pravu da su cene velike u državi u kojoj živimo, ali su i oni u pravu što ih dižu s obzirom na ogromne troškove.
 
Top