Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
U vezi sa srednjom platom u KK. 18 zaposlenih? Zar to nikome nije sumnjivo? Pa toliko ima samo igrača. Stručni štab ima skoro 10 ljudi (ako ne i više). Tu nešto ne štima.
Za karte, jako sam zabrinut. Klasična srpska priča, sjebemo sve što iole ima potencijal. Plašim se da ćemo doći u situaciju da npr. pokupujemo karte a onda na svojim mjestima nađemo dvojnike ili ni ne uđemo u dvoranu jer smo već ušli...
Mnogo neozbiljno...
 

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Sto se Vladana tice, slazem se dosta smara igrace, smesno je zaista to sve moze dosta bolje, to sve stoji. Ali sto trpa ganfere na ig, onako na finjaka i samo argumentovano, na tome od mene ima jedno veliko svaka cast.
Sto se karata tice, sacekacu jos koji dan da izadje u javnost kako ce to da izgleda i cene pa cemo videti sta su strucnjaci smislili.
p.s Nije tema ali srecan pocetak priprema svima, jedva sam cekao. Sinoc gledam snimak 5 puta. Bice to sve dobro braco Grobari!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
U vezi sa srednjom platom u KK. 18 zaposlenih? Zar to nikome nije sumnjivo? Pa toliko ima samo igrača. Stručni štab ima skoro 10 ljudi (ako ne i više). Tu nešto ne štima.
Za karte, jako sam zabrinut. Klasična srpska priča, sjebemo sve što iole ima potencijal. Plašim se da ćemo doći u situaciju da npr. pokupujemo karte a onda na svojim mjestima nađemo dvojnike ili ni ne uđemo u dvoranu jer smo već ušli...
Mnogo neozbiljno...
Ma idioti su povukli tekst. Kopirali su ko zna odakle podatke koji su bili skroz netačni i nepotpuni i glupo je uopšte komentarisati ga.
"Tekst je u ovom trenutku povučen zbog dodatnih provera informacija o prosečnim platama i korišćene metodologije koja je za pojedina preduzeća pokazivala netačne informacije. Čim dobijemo ažurirane podatke objavićemo novi tekst sa ispravkama.

Izvinite i hvala na razumevanju!"
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
ma pajseri, danas su okacili sto je trebalo u prosli petak ili subotu...ni cene, ni koliki kontigent ce biti pusten, ni tiketing servis...:angry-smiley-002:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1
Necemo prodati ni 10.000 sa ovako kratkim rokom i slabom komunikacijom. Zbog nesposobnosti cemo izgubiti par miliona EUR. Za ovo nekome funkcija treba da leti.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1
Za pocetak moramo poceti da ih prodajemo. A mi ni ticketing servis nemamo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.908
Reaction score
7.806
A, mozda i cekamo to vazno,kljucno,zestoko pojacanje koje najavljuje limar, pa da krenemo u prodaju? :D

Sns bot je to, svasta se moze ocekivati.

Hocemo Ostoju, Ostoju u FK.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1
iskreno se nadam da vas nece poslusati. regularne dresove u sezoni ocekujem ozbiljan dizajn, a ne ovo space jam u crno-belom sto se nosi na pripremama. za pripreme je space jam sasvim ok.
 
Top