Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Не можеш донети одлуку о прекиду сарадње са главним менаџером на кошаркашком тржишту и сервисом за продају карата ако добро не промислиш шта и како након тога. Прекид сарадње је оправдан, изјебали су нас и један и други, али клуб је морао имати испланиран следећи корак.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Sve i da ne postoji prepreka poZakona o zaštiti podataka, veliki je problem ako bivši provider ne želi da nam podeli bazu. Dakle pričam čisto sa, što bi se reklo operativne strane, a najprostije rečeno - neće da nam pošalju "ekselicu" :p što znači da bi bukvalno ručno morali da se unase podaci svih prošlogodišnjih sezonaca. Što opet znači da su mugućnosti za greške nebrojene.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne sumnjam da dr Nebojsa ima i taj eksel, treba videti sa njim, mozda nije tako tvrd kao Tiketlajn
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Brate, rekli su danas najkasnije i cene i provajder…ako prodje 12, sumnjam da ce danas objaviti…jel moguce…?
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Neke nezvanicne informacije koje imam su da navijacka tribina ostaje ista cena ili 1000 rsd. veca . Znacajnih razlika nece biti ni na nivou 400, bice poskupljenja ali od 2000 do 4000 rsd. E sad onaj najbitniji deo cene za nivo 200 ce bar za mene biti preskupe , i tu ce biti najvece povecanje ... Problem je sto ce to povecanje ici preko proporcijalnog uvecanja , ako je za nivo 400 cena 20% uvecana, problem je sto na nivou 200 povecanje cene ce biti vece od 20%. Jos nije sve definitivno , zato se i ne izbacuju cene verovatno , na dnevnom nivou dolazi do nekih korekcija i promena , nije u pitanju da se ceka neki potpis.
Informacije su od coveka koji se pita za po nesto u KK.
Adminima moze privatnom o kome je rec ako treba .
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Neke nezvanicne informacije koje imam su da navijacka tribina ostaje ista cena ili 1000 rsd. veca . Znacajnih razlika nece biti ni na nivou 400, bice poskupljenja ali od 2000 do 4000 rsd. E sad onaj najbitniji deo cene za nivo 200 ce bar za mene biti preskupe , i tu ce biti najvece povecanje ... Problem je sto ce to povecanje ici preko proporcijalnog uvecanja , ako je za nivo 400 cena 20% uvecana, problem je sto na nivou 200 povecanje cene ce biti vece od 20%. Jos nije sve definitivno , zato se i ne izbacuju cene verovatno , na dnevnom nivou dolazi do nekih korekcija i promena , nije u pitanju da se ceka neki potpis.
Informacije su od coveka koji se pita za po nesto u KK.
Adminima moze privatnom o kome je rec ako treba .
Ma, jasno je meni da je njima od starta matematika problem i kako namiriti i potrebe kluba a sa druge strane ne preterati sa povecanjem..Neozbiljno.ako kazes da ces izbaciti cene i provajdera najkasnije 01.09. onda tako i uradis a ne da nam objasnjavaju kako im je tesko da naprave kalkulaciju.
Hvala puno na info!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Sta se ceka sa sezonskim karata? Da Ostoja skine gips ili ne ide kako treba to najavljeno pojacanje?
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Sta se ceka sa sezonskim karata? Da Ostoja skine gips ili ne ide kako treba to najavljeno pojacanje?
Nesto imam osecaj da se ceka povratak sa kopa, predstavljanje pojacanja plus sezonske….mislim, izvodim nove jednacine sa svakim novim odlaganjem, ponestaje mi ideja za njihove izgovore…umoran sam od cekanja doslovno
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Dal su legli ti drzavni novci koji se dodeljuju fmp svake sezone zbog nekakvih zasluga u EL i osvajanja 10. do 17. mesta?

Jel se zna uopste o kolikoj cifri se radi?
 
Top