Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Koja je fora za ova family@friends mesta? Jel ima neki broj koji mora da se uzme ili sta?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
S obzirom da smo ovde cini mi se svi prilicno saglasni da je Zelimir alfa i omega u klubu mene zanima sta on misli o ovim cenama i da li ih je aminovao?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nije ti dobra racunica.
Prosle sezone standard 1 je bio 37.800, a sada je 63.000.
To je poskupljenje od 60%.
Jos ako na to dodas i clansku kartu od 3.000 to bude i preko 60% skuplje.

Sve u svemu ispali su govnari prema navijacima u koje su se prosle godine kleli i koji su ih nosili cele sezone.
I to samo za srećnike iz Standarda 1 kojima nisu menjali sektor. Oni kojima su promenili sektor karta je sada 81.000
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ovo je bas necuveno. Ali zaista. Sta da radimo sad mi koji smo na 500km od Bg?
Sezonska+4 x mesecno (50l goriva+da nesto pojedemo i popijemo za 15h (put+utakmica)...Plus sam pomogao oko placanja poreza, zakasnio sa popunjavanjem obrasca pa ne dobih ni majicu ni clansku... Bas se klub poneo korektno prema Grobarima a pogotovo prema nama sa strane!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Klub bukvalno pisa po svojim navijacima sem po jugu koji su maksimalno ispostovani sa ovih 10k. Bahato se koriste nase emocije da se prikriju njihove nesposobnosti.
Da su bar stavili na dresovima kao glavnog sponzora rec Grobari pa da ispadnu dzekovi...
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Oko poskupljenja je veća sramota menjanje sektora i prinudno teranje ljudi da, što kažete, promene sektor ili izađu iz hale. U fazonu, mi tu ne možemo ništa, nije do nas, tako piše.
I onda neko sa nivoa 400 centar mora da ode na nivo 400 bočno, pa će neko ko je hteo da kupi kartu za bočno ostati bez mesta. I tako umesto 2 navijača dobiješ eventualno 0.
Da nema tog klasičnog turbonaprednog pečata, cene za 400 bi bile pristojne. Za sve ostale sektore, svaka čast. Klasični alavi i bahati kreteni.

Opet, dosta ljudi ima dosta para, posebno za utakmice, koncerte i slične manifestacije, te ne sumnjam da će se prodati dosta karata. Ovo je samo klasično pljuvanje u lice najvatrenijim i najvernijim navijačima Partizana i još jedno razočarenje za navijače od strane KKP okupiranog od strane proćelavog limara. Jedno trideseto uz sva zahvaljivanja Barsi što ne da našim navijačima da uđu, Realu kako su veliki iako su nas tukli i lomili, ciganima kako ne smeju pa ipak smeju da uđu kad zagrmi gazda, hiljadu zahvalnica i sl.

Istakao bih i još jednu (ne)popularnu stavku a to je da mi stvarno nemamo neograničeni budžet kao zamrznuti mutant klub pa da samo možemo da napišemo cifru na salveti u restoranu i da nam se iz budžeta grada Beograda to osposobi. Evidentno je da KKP trenutno preživljava delom od naše podrške što je velika pohvala za nas, a velika sramota naše uprave i države. Dobijaš procenat od države u odnosu na ono što dobija osvajač kupa porodice Čović, al' se zato zahvaljuj iz nedelje u nedelju kako je država obezbedila ovo. A zapravo su navijači ti koji u ogromnoj meri omogućavaju klubu da normalno funkcioniše. Navijači bi onda zaslužili da imaju reč u UO u odnosu na to koliko finansijski pomažu klub.

Ako išta, nadam se da će još jednom da ispadnu neprofesionalni i da smanje cene pod pritiskom navijača i još jednom da dokažu da su FKP i KKP APSOLUTNO organizaciono isti, samo što KKP ima tu privilegiju da ima jednog Žoca.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.175
S obizrom da su promenili sektore i sada gde je bio Superior, tu je Standard 1. Dakle moje mesto je iz Superiora, postalo Standard 1.
Hocu da zadrzim ista mesta, dakle uzimam Standard 1?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ovo i mene zanima… hocu sad i detetu da uzmem

Jesi uzimao odmah kad si i za sebe?
Da, morao si da uzmeš za sebe i dete odjednom. A i to mi je bzv, deca treba da imaju popust na bilo kojoj tribini, to je tako svuda u svetu. FK na primer prošle godine daje popust samo na zapadu, sektor prvi bočno do juga, sramota. Mi smo navijači koji su namanje poštovani od svojih uprava.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.802
Tacno, al opet je nekako previse.
Znaci mi iz dijaspore mozemo da se pozdravimo sa kosarkom ove sezone.
Uzeti sezonsku za 3-4-5 utakmice se ne isplati, a doci do kartu dan pre ili na dan utakmice je nemoguce takodje.
 
Top