Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Razumem te prijatelju, mora da ti je mnogo tesko s obzirom da ti je ovo drugi post od kada si se registrovao, davne 2018.
Kakve veze ima broj postova sa bilo čime?! U obavezi smo da se registrujemo? Da pišemo? Količina postova daje kredibilitet onome što pišemo? Članovi koji imaju više postova su bolji/pametniji/kvalitetniji/manje lažu ili ne lažu u odnosu na članove koji nemaju toliki broj postova? Kvalitet je meni uvek bio ispred kvantiteta (osim u slučaju devojaka u tinejdž danima, pošteno priznajem), ali razumem i drugačiji stav.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Ne kapiram kakve veze ima koji mu je post po redu, činjenica je da su zasrali žestoko i da mnogi ljudi i dalje ne znaju na čemu su

Niko ovde ne broji postove ali da prvi post za 5 godina pises sada kada svi stancuju gotovo iste postove je interesantan slucaj. Ako je tebi to normalno daj da pozovemo jos drugara sa red star foruma da I oni ucestvuju u diskusiji.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Sutra koliko sam razumeo Dom omladine i Rajiceva od 10, a ispred Arene od 12 ... nema vise dobrih mesta za nivo 400 centar, tj bivsi nivo 400 centar od prosle god je skoro otisao ostalo je ovo malo bocnije... tako su mi rekli na blagajni arene... videcemo sutra, valjda otkljucaju i karte za taj nivo 400 istok i zapad...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Info: Obnova sezonskih karata je premasila sva ocekivanja ljudi u klubu (bili su svesni cena i mogucih posledica po prodaju kojih ocigledno nije bilo) i sad ne znaju sta da rade :D
U smislu koliko dodatnih sezonskih karata da puste u slobodnu prodaju...

ovo kao iznenadili nas snezne padavine u januaru.

They had one job!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Niko ovde ne broji postove ali da prvi post za 5 godina pises sada kada svi stancuju gotovo iste postove je interesantan slucaj. Ako je tebi to normalno daj da pozovemo jos drugara sa red star foruma da I oni ucestvuju u diskusiji.
Daj, prođi nas se sa tom paranojom i teorijom zavere. Godinama sam ovde pratio šta se dešava pre nego sam se registrovao, dakle, godina sam bio cigan, očigledno. Koje nebuloze.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Ne znam da li si sposoban da primetis razliku izmedju tvog I njegovog slucaja. On je registrovan pre 5 godina a ti si godinama pratio pre nego sto si se registrovao, kako si napisao. Znam da je komplikovano ali potrudi se, pitaj komsiju da ti pomogne da razumes razliku.
Covek za 5 godina nije nasao nijedan drugi razlog, u moru problema, da se pozali nego sada. Mozda ja I gresim, oprostite mi, ali je interesantno.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Rekoše danas u 13:00 objaviti koliko je karata obnovljeno i koliko će pustiti u slobodnu prodaju,neće valjda opet pomjeriti.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Brate ne grešiš možda nego grešiš, puko ljudima kurac više da ih zajebavaju za njihove (velike) pare raznorazni debili. Što se tiče pisanja, ja kad pogledam šta sam sve pisao ne vidim da bi ovo mesto bilo išta drugačije da sam od iste te 2018. napisao dva posta. Sve je palamuđenje ako ćemo iskreno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Rekoše danas u 13:00 objaviti koliko je karata obnovljeno i koliko će pustiti u slobodnu prodaju,neće valjda opet pomjeriti.
Остојина чука показује истовремено колико је сати у Токију, Њујорку и Бабушници, као доха од Тике Шпица. Тако да се никад не зна по којој временској зони ће да обајве.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je 11.000 istinita cifra, svi znamo ko nam vodi klub, onda je toooo ozbiljna brojka. Kapiram da cemo moci da vidimo sta je otislo kad krene slobodna prodaja
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Dalja kupovina? Online? Kad dolazi 21.9.2023 u 13 h kad saznajemo sve info :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
11000 sezonskih do sada, instagram stori kluba
Овај народ је дефинитивно небески. Поред онаквих цена и онолике јебаде око продаје да се к'о од шале добаци прошлогодишња укупна продаја сезонских. Немам речи.
Дај нека неко направи скриншот тог сторија, за нас који немамо инстаграм.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Praktično 500-ak ljudi nije obnovilo svoju sezonsku kartu.
Sad, prvobitno je bilo da će 12.000 prodati, ali koliko mogu da čujem zbog opcije resela ili kako već, planiraju da ide na 15.000.

Po meni to nije fer prema kupcima pojedinačnih karata, ali dobro... Svakako usraće se od para od navijača ponovo smo ubedljivo najveći finansijer kluba.
 
Top